راهنمایی برای نگه داشتن حیوان خانگی خود را امن این چهارم جولای آخر هفته

تعطیلات آخر هفته در مورد به پا زدن کردن که بدان معنی است که بسیاری از حیوانات خانگی در حال از دست دادن ذهن

توسط NEWSOULS در 12 تیر 1399
Poor little buddies. - JENNINE JACOB / FLICKR

تعطیلات آخر هفته در مورد به پا زدن کردن که بدان معنی است که بسیاری از حیوانات خانگی در حال از دست دادن ذهن خود را.

چهارم ژوئیه یک زمان استرس زا برای بسیاری از حیوانات, اما این غیر قابل پیش بینی سر و صدا و چشمک می زند از نور به نظر می رسد استرس سگ و حیات وحش است. و اگر توله سگ خود را نیاز دارد ضد استرس دارو برای نگه داشتن آن, آرام, امروز به احتمال زیاد آخرین روز شما می توانید آن را از غیر اضطراری دامپزشک. بسیاری از دفاتر بسته شده فردا.

اما گذشته از خوش بنیه Fido در یک تندر پیراهن و drugging او را به خواب آلود-زمان بیشتر صاحبان حیوان خانگی نمی دانم که وجود دارد از دیگر مراحل است که می تواند آنها را به نگاه کردن به خود furbabies در طول این اغلب حادثه, تعطیلات.

جامعه انسانی از میسوری به اشتراک گذاشته شده است این لیست کوتاه از راهنمایی که شما می توانید استفاده کنید برای کمک به نگه داشتن حیوانات خانگی خود را امن آخر این هفته:

1. آتش بازی هیچ سرگرم کننده برای حیوانات خانگی.
چراغ روشن و صداهای بلند از آتش بازی اغلب ترسناک و disorienting برای حیوانات خانگی. سگ گوش به طور متوسط چهار برابر حساس تر از انسان بنابراین مهم نیست که چگونه به خوبی سازگار شده شما فکر می کنم حیوانات خود را ممکن است معمولا بهتر است برای نگه داشتن آنها را در خانه و در محیطی ساکت و آرام گیرد. اگر شما برنامه را به میزبان خود, نمایش, نگه داشتن دوست خزدار خود را به دور از آتش بازی به عنوان قرار گرفتن در معرض اتش روشن می تواند منجر به سوختگی های شدید به یک کنجکاو حیوان خانگی. علاوه بر این بسیاری از مواد مورد استفاده برای ایجاد رنگ در آتش بازی مانند پتاسیم نیترات و آرسنیک و دیگر فلزات سنگین می تواند سمی باشد اگر بلعیده است. اگر آتش معمولا باعث حیوان خانگی خود را برای تبدیل شدن به وحشت و اضطراب صحبت کردن با دامپزشک خود را جلوتر از زمان مورد مکمل ها فرومون ها و یا داروهایی که ممکن است کمک به حیوان خانگی خود را به احساس آرامش و آرام تر.

2. اجازه ندهید که خود را حیوان خانگی غذا خوردن آنها به طور معمول نمی خواهد.
میزبانی یک باربیکیوی است به یک جزء اصلی از روز استقلال. با بوی خوشمزه wafting کردن کوره یک حیوان خانگی احتمالا برای تکه التماس. برخی از جشن انسان مواد غذایی می تواند خطرناک برای حیوانات. غذاهای آنها به طور معمول نمی خورند می توانید آنها را شدید سوء هاضمه و اسهال و این درست است به خصوص برای حیوانات خاص تغذیه ای مورد نیاز است. مواد غذایی مانند پیاز, شکلات, قهوه, آووکادو, انگور کشمش و نمک می تواند سمی برای حیوانات خانگی. اگر شما برنامه را به نوشیدن مشروبات الکلی اطمینان از آنها خارج از دسترس حیوان خانگی; اگر مصرف الکل پتانسیل به سم حیوانات خانگی خود را.

3. آگاه باشید از خطرات سم.
بسیاری از مواد موجود در یک تابستان cookout یا اردوگاه می تواند مضر برای حیوانات خانگی اگر مصرف. قرار نیست هر گونه اشکال اسپری یا کرم های ضد آفتاب در حیوانات خانگی خود را که ساخته شده است برای حیوانات استفاده کنید. اجازه نمی دهد که حیوانات خود را به بازی با glowsticks یا شب تاب طلا و جواهر. نگه داشتن شمع سنبل هندی ماورا مشعل نفت و زغال و دیگر آتش accelerants بالا و به دور از هر گونه کنجکاو پنجه. این مواد می تواند باعث سوزش معده, مشکلات و یا حتی نارسایی تنفسی در موارد شدید. اگر شما فکر می کنم حیوان خانگی خود را مسموم شده است, تماس با دامپزشک خود را و یا حیوان مرکز پزشکی از اواسط امریکا در 314-951-1534 بلافاصله.

4. نگه داشتن ID دسته و میکروچیپ تا به امروز است.
برخی از حیوانات خانگی می تواند آنقدر وحشت زده آتش بازی است که آنها فرار می ترسم. بدون شناسایی مناسب از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای پیدا کردن آنها را اگر آنها را از دست داد. همیشه مطمئن شوید که همه ID دسته درست چسبیده به حیوان خانگی خود را و یقه خود را دارند که زمان و اطلاعات تماس از جمله شماره تلفن همراه خود را. در نظر گرفتن اتصالات حیوان خانگی خود را با ریزتراشه شناسایی و اطمینان از ثبت نام خود را حیوان خانگی, مجوز, اطلاعات و عکس ها هستند تا به امروز فقط در مورد شما باید برای بازیابی آنها را از یک پناهگاه. اگر حیوان خانگی خود را ندارد microchipped حیوانات مرکز پزشکی از اواسط امریکا ارائه شده است $25 ریزتراشه ویژه برای حیوانات خانگی دیده می شود در خود بیمارستان دامپزشکی از طریق ژوئیه و اوت.

HSMO همچنین اشاره می کند که در مورد حیوان خانگی اضطراری تماس با دامپزشک خود را. اما به دلیل آن را اغلب دشوار است به فکر می کنم به وضوح در مواقع اضطراری آن را نمی تواند صدمه دیده است برای نوشتن از دامپزشک خود شماره تلفن (و تعدادی از نزدیکترین 24 ساعته دامپزشک) و چوب آن را به یخچال و فریزر خود را تا هفته آینده. شما هرگز نمی دانید چه ممکن است آمده است.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن