تقریبا ً یک میلیون دلار مواد مخدر که در پاسگاه شهر سالتون در آخر هفته ضبط شده است، گشت مرزی می گوید

کریستوفر دیمین نخل اسپرینگز کویر سانمنتشر شده 10:28 EDT یدلایمخیرات اوت 17, 2020آژانس روز دوشنبه گفت ماموران ف

توسط NEWSOULS در 28 مرداد 1399

آژانس روز دوشنبه گفت ماموران فدرال در طول سه توقف در یک پاسگاه گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده در سالتون سیتی در طول هفته نزدیک به یک میلیون دلار مواد مخدر ضبط کرده اند.

سه حمله در پاسگاه گشت مرزی در بزرگراه ۸۶ رخ داد و منجر به ۴ دستگیری شد.

یک تشنج بعد از ظهر جمعه هنگامی رخ داد که یک سگ دپارتمان ماموران را به یک کریسلر سبراین برای تحقیقات بیشتر هشدار داد. ماموران نزدیک به 46 پوند مت آمفتامین، به ارزش حدود 103،000 دلار، در خودرو، گشت مرزی پیدا کرد.

آژانس اجرای مواد مخدر راننده را که در بیانیه ای به عنوان یک شهروند ۳۹ ساله آمریکایی توصیف شده بود دستگیر کرد.

صبح شنبه، یک سگ به ماموران هشدار داد که در یک کامیون فورد اف-۱۵۰ محموله حمل می کند. ماموران در این مورد می گوید که ۱۸۰ بسته مواد مخدر پنهان شده در سقف، پانل درب و مخزن گاز خودرو پیدا شده است.

ماموران حدود 246 پوند مت آمفتامین را ضبط کرده اند، به ارزش بیش از 550،000 دلار، گشت مرزی گفت. این راننده را دستگیر کرد، که در یک خبر منتشر شده به عنوان یک شهروند آمریکایی ۴۰ ساله توصیف شده است.

حدود پنج دقیقه بعد، یک سگ دوباره ماموران را به محموله یک تویوتا Scion هشدار داد، گشت مرزی گفت، و ماموران بسته های پنهان شده در پانل های ربع عقب خودرو پیدا شد.

ماموران حدود 77 پوند متافتامین را ضبط کرده اند، به ارزش حدود 173،000 دلار؛ بیش از شش پوند کوکائین، به ارزش حدود 76،000 دلار؛ حدود چهار پوند هروئین، به ارزش بیش از 42،000 دلار؛ و بیش از دو پوند فنتانیل، به ارزش حدود 25،000 دلار، آژانس گفت.

این دو نفر راننده و سرسراینده خودرو را دستگیر کردند که به عنوان شهروندان آمریکایی در سنین ۲۰ و ۲۱ سال توصیف شده است.

بخش ارزش کل سه تشنج را بیش از ۹۴۶۰۰۰ دلار تخمین زد.

"این تصرفات مواد مخدر با ارزش نشان دهنده زمین صفر بین گشت مرزی ایالات متحده و سازمان های جنایی فراملی تی که در هیچ چیز به ارمغان بیاورد در چیزهای بد است که آسیب رساندن به شهروندان آمریکایی و از بین بردن خانواده ها، گفت: "مامور گشت آمریکایی گرگوری بوونو.

گزارشگر کویر سان کریستوفر دیمین جرم، امنیت عمومی و سیستم عدالت کیفری را پوشش می دهد. او را می توان در ساعت christopher.damien@desertsun.com و یا او را در @chris_a_damien.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de