Riverside County ناظران مجموعه به تصویب بودجه برای 2020-21 سال مالی

اخبار شهر خدمات منتشر شده 4:58 PM EDT Jun 22, 2020Riverside County سرپرستان فردا هستند و زنجان به تصویب $6.46

توسط NEWSOULS در 3 تیر 1399

Riverside County سرپرستان فردا هستند و زنجان به تصویب $6.46 میلیارد بودجه برای 2020-21 سال مالی بازگرداندن برخی از کاهش که برنامه ریزی شده برای ایمنی عمومی سازمان که رهبران گفت: کاهش هزینه شد بیش از حد به خرس.

بودجه نهایی شنوایی است که انتظار می رود برای شروع بلافاصله پس از هیئت ناظران خود را کامل سیاست در دستور کار صبح روز سه شنبه.

در طول دو قبل از جلسات هفته گذشته هیئت مدیره شنیده از سران ایمنی عمومی سازمان همه آنها به دنبال حداقل جزئی ترمیم بودجه است که در این شهرستان اجرایی دفتر تا به حال توصیه می شود خرد شده برای تقویت بودجه در میان یک پیش بینی 100 میلیون دلار ضرر و زیان ناشی از اثرات سلامت عمومی آتن که آمار اقتصاد منطقه ای در ماه مارس است.

هر استاد راهنما انتظار می رود که به استدلال می کنند روز شنبه برای تغییرات مختلف در 2020-21 گذراندن طرح برای اطمینان از کاهش نمی رفتن به استخوان.

هفته گذشته مدافع استیو هارمون به دراماتیک ترین ارائه در دولت از امور مالی خود را شفاعت با هیئت مدیره به بریده بریده 4 میلیون دلار پیشنهاد شده توسط دفتر اجرایی.

"ما نمی تواند زنده بماند. شما ببینید ما بسته کردن عملیات" هارمون گفت.

او گفت: بسیاری از او می تواند استطاعت به جذب یک 1 میلیون دلار کاهش, و درخواست او به نظر می رسید بیدار نگرانی از سرپرست جف هویت.

هارمون موافقت با دادستان منطقه مایک Hestrin را رصد دوشنبه گذشته که سیستم قضایی مواجه شد یک "سونامی از موارد" به خاطر یک پرونده است که با توجه به سرعت رشد کرد به دادگاه تعطیلی که آغاز شد با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

Hestrin مشخص 20,000 مورد-شمع-به عنوان یک "خرد کردن caseload."

این شهرستان را بالا دادستان خواسته هیئت مدیره به قرار دادن D. A. دفتر در حال حاضر آن پایه به طور کلی صندوق تخصیص $77 میلیون هنوز هم ترک او را با حدود 24 میلیون شکاف است که او در نظر دارد برای فشرده سازی از طریق یک سری از تنظیمات از جمله تعویق انداختن استخدام و افزایش استفاده از فناوری به منظور تسریع حجم کاری که او انجام داده است و هر سال پس از در سال 2015.

اما Hestrin آیا درخواست که 9 میلیون دلار از بودجه سوراخ های پر شده بود و برای پوشش هزینه های وابسته به سنا لایحه 1437 این 2018 قانون که اجازه قاتلان محکوم به فایل دادخواست برای حکم به کاهش و همچنین دیگر تعهدات.

کلانتر چاد بیانکو بستری در بخش مبارزه را با هیئت مدیره تحمیل کاهش اما او نمی بینم تعداد به عنوان "فاجعه بار است."

"بدترین سناریو این است که ما باید به attrite اما من فکر می کنم ما خوب خواهید بود," او گفت:.

بیانکو اولیه درخواست صندوق به طور کلی تخصیص مبلغ 366 میلیون اما اجرایی دفتر مقابله با یک پیشنهاد $334 میلیون تخصیص بود که بعد از تجدید نظر به تنها بیش از $350 میلیون و کلانتر گفت: هیئت مدیره جدید رقم قابل تحمل است.

او در ادامه گفت کسری ساختاری ضروری خواهد معطل ماندن تازه افتتاح John J. Benoit بازداشتگاه در Indio, به جز برای رزرو هر چند او برگزار شد از امکان باز کردن یک بال از این تاسیسات که برای او ندارد پول را به طور کامل کارکنان.

بیانکو گفت: او را نیز از بین بردن 160 پر نشده اما قبلا بودجه مواضع و همچنین کاهش تعداد سوگند نمایندگان در دادگاه قرار دادن آنها را در این زمینه است. شهر منیفی را تبدیل به مستقل اداره پلیس در جولای 1, ترک کلانتر قرارداد نیز آزاد کردن نمایندگان برای گشت در unincorporated جوامع, او گفت:.

دفتر اجرایی است که به دنبال در سراسر-هیئت مدیره کاهش از تمام سازمان ها برای رقابت با کمبود بودجه. مدیر عامل شرکت جورج جانسون گفت: این شهرستان در یک "بسیار مهم" و همه تلاش ها باید برای مهار هزینه های.

این شهرستان از دست مبالغ زیادی از تجاری مالیات بر درآمد و مالیات بر فروش رسید و دیگر جریان به دلیل بهداشت عمومی مقررات که بسته کسب و کار و سوار countywide نرخ بیکاری به حدود 16 درصد است.

پیشنهاد 2020-21 تخصیص بودجه طرح حدود 200 میلیون دلار یا 3 درصد بزرگتر از سال مالی جاری بودجه.

دفتر اجرایی خواستار مدیره به اتخاذ دو مرحله ای هزینه-برش طرح که تقریبا برابر با درآمد میبرد و مانع از گسترش شهرستان ساختاری کسری بودجه. اولین برش را به مقدار 5% و اجرا شده در دو ماه اول سال مالی, در حالی که دوم 5 درصد کاهش خواهد دنبال آن در پاییز.

رئیس امور مالی همین کنت گفت که رزرو استخر که در حال حاضر بالغ بر $291 میلیون دلار به احتمال زیاد خواهد محدودتر هم به $196 میلیون تا پایان 2020-21.

بخش خدمات حیوانات مواجه شد شدید تصمیم گیری اما مقامات کرد با دفتر اجرایی برای رسیدن به یک مصالحه و آژانس در حال حاضر به احتمال زیاد به دریافت تخصیص از صندوق به طور کلی درآمد است که آن را در 2019-20 -- $13 میلیون.

این گروه هنوز هم به جذب 1.3 میلیون کاهش بودجه که ترجمه می تواند به بسته شدن بخشی از این سن جکینتو دره حیوانات پردیس. کلینیک دامپزشکی باز خواهد ماند اما دیگر پناهگاه عملیات خواهد بود به حالت تعلیق درآمد. زیر قبل از اجرایی دفتر پیشنهاد بلیت پناهگاه حیوانات احتمالا توقیف به خالص پس انداز.

"ما هنوز در حال رو به راه سختی: 18 موقعیت به احتمال زیاد برش" Department of Animal Services سخنگوی جان ویلز گفت. "است که در بالای حدود 36 خالی ما است که ما نمی تواند پر کردن با توجه به عدم ... بودجه داخلی و خدمات و وجوه است که در ادامه به افزایش است."

اگر هیئت مدیره به طور آزمایشی تصویب جدید سال مالی بودجه در روز سه شنبه, رسمی تصویب خواهد به احتمال زیاد در ماه سپتامبر پس از شهرستان سنج تاثیر حرکت صعودی در دولت برای تخصیص موظف خدمات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن