مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال گردش به دور کودکان بی سرپرست در مرز به دلیل coronavirus

لورن یرببونا El Paso Timesمنتشر شده 12:45 PM EDT Jun 10, 2020EL PASO, تگزاس – میگوئل نشسته در یک ققنوس اتاق هت

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

EL PASO, تگزاس – میگوئل نشسته در یک ققنوس اتاق هتل برای شب سوم در یک ردیف در نظر گرفتن وعده های غذایی به تنهایی, تماشای تلویزیون در زبان او مدت زمان طولانی تر به درک.

یک هفته گذشته بود پس از 17 سال پیر تبدیل شده بود خود را به گشت مرزی در ال پاسو Teaxs پس از ساخت این سفر از گواتمالا به مرز ایالات متحده. او برگزار شده بود در یک, El Paso, هتل, او گفت:, و سپس پرواز در پروازهای تجاری به هوستون و سپس ققنوس.

که زمانی که یک زن از گواتمالا کنسولگری گفته او وجود دارد خواهد بود یک پرواز.

"انتظار نداشتم آن را" میگوئل گفت. "من بسیار پر تنش است. من نمی دانم که آنها رفتن به ارسال من است."

اما میگل که نام ال پاسو بار است خودداری چرا که او یک جزئی خواهد بود فرستاده می شود.

در پاسخ به کروناویروس همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اخراج 2,175 افراد زیر سن قانونی بدون همراه از ماه مارس با توجه به ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها. اخراج شامل حداقل یکی از 10 سال بود که در بازگشت به بومی گواتمالا با توجه به سوابق مورد بررسی توسط ال پاسو بار از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری پرده برداری بی سابقه پروتکل مارس 20 سفارش مرز عوامل به اخراج مهاجران غیر قانونی شامل افراد زیر سن قانونی به تنهایی سفر و پناهجویان. منظور است که باز به پایان رسید را ممنوع گشت مرزی از برگزاری گروه از مردم با هم در تلاش برای کند کردن COVID-19 شیوع.

برخی از 69 کودکان مهاجر بدون همراه از 1,250 در دولت مراقبت در پایان ماه مه تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. همه را از آنجا حذف شده از پزشکی انزوا با توجه به دفتر اسکان مجدد پناهندگان.

آریزونا COVID-19 گسترش است 'هشدار دهنده': عمل مورد نیاز است کارشناسان هشدار می دهند

مهاجر طرفداران می گویند دولت است غیرقانونی با استفاده از بحران بهداشت عمومی برای پایان دادن به حمایت از مهاجران جوان هنگامی که آن را به یک الزام قانونی و یک پناهگاه شبکه آماده به آنها را دریافت.

"CDC منظور فقط استفاده می شود برای جلوگیری از کودکان بی سرپرست را از آمدن به این کشور گفت:" علامت گذاری گرینبرگ, یک عضو ارشد با غیر حزبی سیاست های مهاجرت موسسه که رهبری این سازمان مسئول رفاه کودکان در دولت اوباما.

سیاست دامن ضد قاچاق قانون تصویب شده توسط کنگره در سال 2000 به طور معمول reauthorized که محافظت از کودکان زیر سن 18 که عبور از مرز بدون پدر و مادر و یا قیم قانونی. تحت حکومت کودکان حق دارند به مهاجرت و ادعا می کنند می توان به مراقبت از دفتر اسکان مجدد پناهندگان قبل از اینکه آنها را منتقل به یک ضامن در ایالات متحده معمولا پدر و مادر و یا اعضای خانواده.

تلاش برای ارسال به افراد زیر سن قانونی بدون همراه بازگشت به کشورهای خود می آید یک سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مواجهه گسترده انتقاد بیش از کثیف شرایط به سر می برند که در آن کودکان برگزار شد در گشت مرزی سلول در تگزاس در تابستان گذشته. یک رکورد 76,000 کودکان بی سرپرست وارد در مرز ایالات متحده در سال گذشته قریب به اتفاق سیستم طراحی شده برای مراقبت از آنها.

در پاسخ به این داد و بیداد, ایالات متحده در دولت گذشته صرف شده 10 ماه از اضافه کردن تخت به آن 1.3 میلیارد دلار برای برنامه های آسیب پذیر مهاجر جوانان است. در حال حاضر کسانی که پناهگاه ― از جمله چهار در ال پاسو به علاوه یک در حال ساخت ― عمدتا خالی با برخی از 12,000 کفش تخت در سراسر کشور به عنوان ایالات متحده تبدیل کودکان به دور است.

در کنگره ایالات متحده ورونیکا Escobar D-El Paso, به نام اخراجی ها از افراد زیر سن قانونی "نگران کننده است."

"این واقعا بازتابی از یک راه جدید به دنبال در کودکان," او گفت:. "متاسفانه این نمونه دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال تضعیف هر خیابان از طی مراحل قانونی برای مهاجران و آن را به خصوص نگران کننده است به دلیل آن است که یک فرسایش حمایت از کودکان است."

یک کودک با هر نام دیگر

تحت پروتکل گشت مرزی دیگر به طور خودکار برچسب های افراد زیر سن قانونی سفر به تنهایی به عنوان "بدون همراه کودکان بیگانه" به جز در شرایط باریک. در عوض مهاجران زیر سن قانونی هستند که به نام "تک افراد زیر سن قانونی."

اما آنها همان کودکان و نوجوانان.

جدید تعیین بیش از معانی طرفداران می گویند: آن اجازه می دهد تا دولت برای جلوگیری از تحریک ضد قاچاق قانون محافظت می کند که افراد آسیب پذیر به ویژه کودکان است.

"ما در حال تلاش برای درمان, همه, همان, بر, سلامت, چرا که این ویروس می داند هیچ سنین" گفت: CBP سخنگوی متی Dyman.

"ما باید آماده': پس از بحران کودکان مهاجر در مرز تگزاس ،

مهاجر طرفداران می گویند آنها در مورد عواقب ناشی از اخراج افراد زیر سن قانونی و سوال منطق دولت با توجه به این که آن پناهگاه شبکه مجهز به منابع برای مراقبت از کودکان از جمله جداسازی کسانی که ممکن است یک بیماری عفونی.

در نامه سرگشاده ای در مه, مدیران از 15 سازمان است که در پناهگاه کودکان مهاجر قبل از اینکه آنها را منتقل به یک حامی التماس وزارت امنیت داخلی و CDC برای درمان افراد زیر سن قانونی به عنوان قانون مورد نیاز.

پناهگاه جبران توسط آژانس پناهندگان بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از کودکان در مراقبت از خود و یا خود را در طول مدت اقامت. مقامات که کار در این سازمان گفت: این است که به سادگی اشتباه برای فرستادن کودکان به موقعیت های خطرناک که در آن بسیاری از چهره تهدیدات از باند خشونت و سوء استفاده در خانه های خود و یا قاچاق.

"کودکان بی سرپرست که محروم هستند حفاظت در معرض خطر هستند برای آینده قربانی و اشکال از آسیب است که هیچ کودکی سزاوار" مدیران گفت.

علی نورانی مدیر اجرایی غیر حزبی ملی مهاجرت فروم مستقر در واشنگتن ابراز مشابه نگرانی است.

"در حالی که این ویروس ممکن است به دانستن تفاوت بین یک کودک و یک بزرگسال یک قاچاقچی انسان و یا یک کاسب قطعا می داند که تفاوت" او گفت:. "و ما در حال فرستادن این کودکان به دست برخی از برنامه به طور بالقوه بسیار خطرناک مردم است."

CBP کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از 2,175 کودکان هدفمند برای اخراج از 21 مارس تا ژوئن 2 نوجوانان هستند و چگونه بسیاری از آنها از "سن مناقصه ها و مزایده" — زیر 12. ایالات متحده مهاجرت و گمرک سخنگوی تایید کرد که یخ بازگشت مناقصه-سن افراد زیر سن قانونی "در موارد نادر."

میگوئل سمت چپ صفحه اصلی در مارس 5, فرار عمیق فقر و تهدید در زندگی خود را.

مادرش سه سال پیش. او در یک زندگی کوچک الدییا روستا در نزدیکی مرز هندوراس با یک زن لوسیا — یک نام مستعار برای محافظت از او. او به نام او تئااگر چه او یک دور خود را در رابطه با جامعه بومی.

میگوئل نمی خواهم به بحث در مورد تهدید با عمه خود را, اما او گفت: او می دانست که چیزی اشتباه بود.

"او نگران بود, ترس," او گفت:. "من از او پرسیدم چه اتفاقی افتاده است. او گفت: برخی از مردان متوقف شده بود او را در جاده ها است. او به من گفت: "من نمی خواهم بمیرم. If I stay, من قصد دارم به مرگ است.'"

او در سمت چپ در اختیار داشتن باارزش آویزان بر دیوار اتاق: یک گردنبند با یک نقره گیتار آویز حکاکی شده با یک صلیب و خداوند نماز است. او انجام هیچ چیز با او اما یک تلفن و لباس در خود را به عقب.

بایدن: ما باید فورا ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند از پلیس به مسکن به فرصت

انتخاب برای محافظت و یا اخراج

دفتر اسکان مجدد پناهندگان بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی به طور معمول گرفته اند میگوئل به مراقبت از یکی از آن 195 دائمی دولت-مجوز پناهگاه که در آن caseworkers خواهد جستجو برای پدر و مادر و یا مناسب ضامن در ایالات متحده آمریکا

تقریبا از 3200 کودکان وارد به تنهایی در جنوب غربی مرز در ماه مارس با توجه به CBP. از آن گشت مرزی تلقی 2,871 "بدون همراه کودکان بیگانه" تحت عنوان 8 و سپرده آنها به دفتر اسکان مجدد پناهندگان. یکی دیگر از 315 بودند لقب "تک افراد زیر سن قانونی" تحت اختیارات اعطا شده توسط CDC برگرفته از عنوان 42 بهداشت عمومی قانون و بازگشت به کشورهای خود.

آوریل, اکثر کودکان پس از رسیدن به تنهایی در مرز ایالات متحده — 600 — پردازش شده بودند به عنوان "تنها افراد زیر سن قانونی." فقط 166 نشاندار شد "بدون همراه کودکان بیگانه" و تبدیل به پناهندگان آژانس CBP گفت.

در ماه مه تا ژوئن 2, تعداد ماهانه اخراج دو برابر شده است. گشت مرزی تلقی دیگری 1,260 کودکان به عنوان "تنها افراد زیر سن قانونی" به بازگشت با توجه به CBP.

به طور کلی از ورود افراد زیر سن قانونی بدون همراه هستند و زیر سال پیش سطح زمانی که بیش از 11,000 کودکان عبور از مرز در مارس 2019 به تنهایی.

CBP را Dyman کاهش یافته است به توضیح دهید که چگونه مرز عوامل تعیین که کودکان باید انتخاب شود برای حفاظت و که باید اخراج شد.

"من نمی توانم بیش از حد خاص به دلیل آن را اجرای قانون حساس" Dyman گفت. "ما نمی خواهیم قاچاقچیان برای توضیح به افراد زیر سن 18 چگونه برای جلوگیری از 42 عنوان اخراج.

"آن را در مورد سرد بودن برای کودکان," او اضافه شده است. "ما باید این وضعیت در دست ما و ما در حال تلاش برای نگه داشتن آن از گسترش است."

در آن سفارش سی دی نیاز دارد که DHS نگه داشتن مهاجران از "جمع تنظیمات" مانند مرز نگه داشتن سلول های که در آن سرایت می تواند به راحتی منتقل می شود.

"وجود دارد یک خطر جدی معرفی COVID-19 به زمین (پورت ورودی) و ایستگاه های گشت مرزی در نزدیکی یا ایالات متحده آمریکا هم مرز با کانادا و مکزیک," CDC گفت.

سی دی سفارش متحده که مهاجران پس از رسیدن به زمین از طریق کانادا یا مکزیک بدون اسناد و مدارک مناسب "باید بازگشت به کشور که از آنها وارد ایالات متحده به کشور خود را از مبدا و یا به یکی دیگر از مکان مناسب."

تحت دیرینه دادگاه حل و فصل قرارداد شناخته شده به عنوان "فلورس" دولت معتقد است که دفتر اسکان مجدد پناهندگان تنظیم شده است تا به ارائه مراقبت های پزشکی برای کودکان مهاجر در آن مراکز از جمله کسانی که ممکن است بیمار گفت گرینبرگ سابق اوباما رسمی.

"اگر درست است پس از آن تنها زمانی که از ورود کودکان خواهد بود در این برنامه به طور بالقوه خطرناک تنظیمات توضیح داده شده در (CDC) به منظور زمانی است که آنها در CBP در انتظار تعیین نرخ کودک بدون همراه و وضعیت حمل و نقل به ORR," او گفت:. "اگر دولت فدرال می خواستم به اجازه می دهد کودکان بی سرپرست به این کشور وارد سازمان می تواند با هم کار کرده اند به شکل سریع ترین راه برای به دست آوردن کودکان به ORR پناهگاه است.

"اما وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که آنها سعی در انجام آن و یا کاوش این در همه," او گفت:.

جدید پناهگاه 12,000 تخت خالی

یک روستایی بزرگراه اجرا می شود که از طریق, El Paso, شرقی, حومه, یک خوشه از نقاشی با مداد رنگی-نقاشی خانه است که به آرامی در حال افزایش در رس-نارنجی کویر.

مجموعه ای از خانه ها به نام "دنباله خانه" خواهد بود 512-تخت سرپناه برای مهاجر بدون همراه جوانان: بخشی از پاسخ به این بحران که در سال گذشته صدها نفر از کودکان مهاجر در مرز گشت سلول های بیمار مجهز به پناهگاه آنها است.

در تابستان 2019 دفتر اسکان مجدد پناهندگان رهبری تعیین می شود که افزایش ظرفیت شبکه خود را از دولت مجوز دائم پناهگاه بود و بهترین راه برای جلوگیری از آن خطرناک تنگنا از دوباره اتفاق می افتد. کنگره توافق و ارائه اضافی $2.9 میلیارد دلار بودجه اضطراری در بخشی به پوشش هزینه های ساختمان جدید پناهگاه است.

"مهاجرت روند بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای پیش بینی" جاناتان هیز و سپس پناهنده مدیر آژانس در مصاحبه با El Paso Times.

"هر کسی که به شما می گوید که آنها آن را کردم تمام نمیفهمد نیست با شما صادق بودن چرا که آنها واقعا نمی," او گفت:. "به همین دلیل ما باید یک ماموریت یک ماموریت داریم و اخلاقی دستور آماده می شود."

هدف این بود 3,000 اضافی تخت به مجموع ظرفیت در سراسر کشور به حدود 16,000 تخت. ساخت است که در حال حاضر در انتظار به دلیل همه گیر.

در اوج سال گذشته مهاجرت جریان در مارس 2019, CBP دستگیر 11,475 افراد زیر سن قانونی بدون همراه و دفتر اسکان مجدد پناهندگان به حال بیش از 13000 افراد زیر سن قانونی در مراقبت از آن.

ظرفیت رشد بسیار تنگ در آژانس پناهندگان سیستم است که آن را تا به حال مشکل با قرار دادن کودکان به عنوان به سرعت به عنوان آنها پس از رسیدن. وکلای مدافع در بر داشت کودکان در تگزاس گشت مرزی, برگزاری ایستگاه های فراتر از 72 ساعت حداکثر است که DHS خود سیاست های خواب در طبقه پوشیدن لباس خاکی است. این بحران موجب کنگره جلسات.

مسائل کابوس: در داخل مهاجر بازداشتگاه در Clint تگزاس

Hayes به نام برای 20,000 دائمی دولت-مجوز تخت و بودجه برای حدود نیمی از آنچه که او خواسته..

هایس گفت که او امیدوار است که افزایش انعطاف پذیری در این دولت شبکه دائمی پناهگاه نیز اجازه می دهد که دولت برای جلوگیری از مشکلات از هجوم پناهگاه مانند یکی در حیاط فلوریدا و یا قبلا در Tornillo خارج El Paso. فرزند طرفداران نگرانی در مورد آن هجوم پناهگاه که ایستاده بود تا به سرعت و بدون صدور مجوز دولت و چک که نظارت را فراهم می کند.

اما هر مرکز تحت قلمرو اجراء HHS یک رفاه آژانس خواهد بود بهتر از ترک فرزندان در مراقبت از DHS یک سازمان اجرای قانون, او گفت:.

همانطور که از ماه مارس هیز است که دیگر نظارت بر آژانس پناهندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت reassigned او برای کمک به با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بازگشت در هوا یخ

برای میگوئل نهایی پرواز در آمد یک جمعه.

او و 21 سایر افراد زیر سن قانونی سوار یخ هواپیما در شیکاگو در اواخر ماه مه به مقصد گواتمالا سیتی. همه آنها ساکت و آرام, میگل گفت: اگر آنها به عنوان مشتاق به عنوان او در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی آنها نمی آن را نشان می دهد.

در بیانیه ای یخ تایید کرد که آژانس در حال بازگشت افراد زیر سن قانونی در یخ پروازهای هوایی به گواتمالا و السالوادور هندوراس و اکوادور, گاهی اوقات در کنار فیلم اخراجی. قبل از عنوان 42 پروتکل یخ هرگز به کار گرفته بدون همراه جوانان, با توجه به یخ سخنگوی.

"در طول حمل و نقل افراد زیر سن قانونی خواهد شد از هم جدا نامربوط بزرگسالان در تمام زمانها و نشسته در نزدیکی افسران و تحت نظارت نزدیک خود," El Paso یخ سخنگوی Leticia Zamarripa در بیانیه ای گفت.

CDC مدیر رابرت Redfield on May 21 گفت: به منظور باقی خواهد ماند تا زمانی که او تعیین می کند که COVID-19 "متوقف شده است به یک خطر جدی برای بهداشت عمومی."

به نام او برای بررسی هر 30 روز اما گفت: خطرات بهداشتی "بعید به آباته در ماه های آینده."

هفته گذشته لوسیا آموخته است که میگوئل بود آورده بودن از گواتمالا سیتی به چیقویمولا شهرستان حدود پنج ساعت از روستای خود را.

او در این سفر به دیدار با او و او را به خانه آورد. با وجود مشکلات او می دانست که او چهره و نگرانی خود را درباره افرادی که تهدید کرده بود او خوشحال بود که او را به عقب.

"من نگران, بیمار,," او گفت:. "او نمی باید کسی را برای مراقبت از او را."

اما آنچه نگران میگوئل بیشتر شد, بدهی بیش از 20 ، 000 quetzales یا $2,500 که او متصلب تا برای پرداخت هزینه های خود را شکست خورده سفر. وام دهنده آشنایی را مجبور به پرداخت می شود یک راه یا دیگری.

صبح آنها خانه لوسیا قرار داده و او را به کار تعمیر جامعه ذرت آسیاب. او روغن چرخ دنده پاک گریس کردن دست خود را و سپس استراحت در زیر تاج پوشش جنگل سبز. او تا به حال هیچ ایده آنچه در آینده خواهد آمد. او بیرون کشیده و در خود ابرو به عنوان او صحبت فرسایش.

"این بسیار دشوار است در اینجا," او گفت:. "من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد."

آنچه او به ارمغان آورد برخی از آرامش بود نقره گردنبند آویز بر روی دیوار در حال انتظار برای او با یک گیتار و یک نماز.

رسیدن به خبرنگار لورن در یرببونا lvillagran@elpasotimes.com و یا در توییتر @laurenvillagran

کامل 'فاجعه': گرجستان اولیه رای گیری لعنتی برای خطوط طولانی خطاب تجهیزات

اینترنت 'تاسیسات' برای جامعه تجاوز: چرا روح غرور ماه پیروز خواهد شد به عنوان وقایع حرکت آنلاینtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن