اورنج کانتی انتظار برای آسانسور ماسک پس از سفارش بهداشت عمومی رسمی واریز

آسوشیتد پرس منتشر شده 2:52 PM EDT Jun 11, 2020روز پس از سلف خود را به طور ناگهانی ترک اورنج کانتی جدید موقت سل

توسط NEWSOULS در 23 خرداد 1399

روز پس از سلف خود را به طور ناگهانی ترک اورنج کانتی جدید موقت سلامت افسر بلند خواهد شد نیاز است که ساکنان سایش پوشش صورت در عمومی و به جای آن توصیه می کنند که استفاده از ماسک برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus رسمی گفت.

ایان هندرسون سخنگوی صندلی از شهرستان هیئت ناظران گفت: تغییر است و انتظار می رود بعد از پنج شنبه و ماسک را هنوز هم مورد نیاز برای کارگران که رابط ،

سلامت سازمان کاهش یافته است به نظر قبل از ساعت 2 بعد از ظهر جلسه.

این حرکت در می آید سه روز پس از دکتر Nichole سریع ترک به عنوان بخش سلامت افسر تهدید به شرح زیر است در یک جلسه عمومی و در رسانه های اجتماعی بیش از او منظور است که ساکنان می پوشد ماسک در هنگام نزدیکی دیگران است. ساکنان لعنتی نیاز در جلسات عمومی و کلانتر گفت: او نمی خواهد اجرای آن است.

شهرستان شنود گذاشته دکتر کلیتون Chau, مدیر بخش مراقبت های بهداشتی آژانس به عنوان موقت افسر بهداشت. Chau گفت: او نمی خواست به تغییر ماسک منظور به عنوان کسب و کار متعدد آماده بازگشایی جمعه و خواهد داد این موضوع در چند هفته.

پوشش صورت نیاز در زمانی که ساکنان در نزدیکی دیگران در لس آنجلس و سن دیگو شهرستان. در شهرستان ریورساید آنها توصیه می شود لازم نیست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب