اوباما جورج فلوید بیانیه خواستار "طبیعی" برای آمریکایی های سیاه و سفید

رئیس جمهور سابق باراک اوباما منتشر شد بیانیه ای در ناآرامی در مینیاپولیس, مینه سوتا و در سراسر کشور بیش از پلی

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

رئیس جمهور سابق باراک اوباما منتشر شد بیانیه ای در ناآرامی در مینیاپولیس, مینه سوتا و در سراسر کشور بیش از پلیس با قتل جورج فلوید.

اوباما به نام همه — از جمله اجرای قانون به کار با هم برای ایجاد یک "طبیعی" است که غلبه بر تعصب و رفتار نابرابر از آمریکایی های سیاه و سفید.

"این طبیعی است که به آرزوی زندگی" فقط به عقب بر گردیم به حالت عادی' به عنوان یک بیماری همه گیر و بحران اقتصادی upend همه چیز در اطراف ما" گفت: اوباما در این بیانیه است. "اما ما باید به یاد داشته باشید که برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال درمان متفاوت در حساب از مسابقه غم دردناکی maddeningly, 'معمولی'. ... این نباید عادی در سال 2020 آمریکا است."

بیانیه منتشر شده در توییتر جمعه منابع یک ایمیل به رئیس جمهور سابق دریافت شده از یک میانسال آمریکایی آفریقایی تاجر توضیح پریشانی خود بیش از فلوید کشتن. "این 'زانو در گردن یک استعاره برای چه سیستم پس cavalierly دارای سیاه مردمی کردن نادیده گرفتن گریه می کند برای کمک به. مردم اهمیتی نمی دهند. واقعا غم انگیز'" خواندن ایمیل های اعلام شده در بیانیه اوباما.

اوباما همچنین منابع دیگری مکالمه او با یک دوست استفاده می شود که شعر از 12 سال Keedron برایانت ویروسی آهنگ مورد فلوید قتل به توضیح سرخوردگی دوستان احساس شد بیش از شرایط فعلی. هر چند اوباما نیست و مشخص است که خاص شعر او با اشاره به برایانت آهنگ واز توجه به چگونه آن را بیانگر ترس و امید از آمریکایی های سیاه و سفید.

"من یک جوان سیاه doin' همه که من می توانم به موضع" برایانت آواز می خواند. اما زمانی که من به اطراف نگاه کنید و ببینید چه چیزی است که انجام می شود به نوع من هر روز من در حال شکار به عنوان طعمه."

سابق رئیس جمهور در تقابل کامل است که از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به معترضان را "اراذل و اوباش" و توییتی در بخش "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." صدای جیر جیر و پس از آن پاسخ رسمی کاخ سفید به حساب هر دو پرچم توییتر به عنوان نقض پلت فرم رسانه های اجتماعی قوانین در برابر تحریک به خشونت.

بیانیه اوباما همچنین حرکت از تن او به طور معمول استفاده می شود در حالی که او در دفتر به آدرس مشابه تظاهرات. تحت مدیریت او با برخورد های متعدد مشخصات بالا, پلیس, قتل و پس از آن تظاهرات به ویژه در فرگوسن میسوری است.

پس از نوجوان مایکل براون به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس در فرگوسن آمریکا منتشر شد یک مقدار کوتاه, بیانیه, بیشتر متمرکز بر حفظ صلح از ایجاد یک جدید طبیعی است.

و در پی پلیس به قتل فردی گری در بالتیمور مریلند در سال 2015, اوباما به نام برخی از معترضان "مجرمان" در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی.

اما اینکه یک رئیس جمهور سابق متفاوت است. حالا که او از اوباما بیشتر است رایگان را امتحان کنید منجر به تغییر اجتماعی نامزدی خود را هنگامی که وعده داده — و در طول زمان هنگامی که امریکا باید دلسوز رهبری است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن