آنچه ما در مورد این کشور تظاهرات

درگیری پلیس با قتل جورج فلوید و مشکل بزرگتر از تبعیض نژادی در آمریکا عدالت کیفری در سراسر کشور در جمعه شب و در

توسط NEWSOULS در 11 خرداد 1399

درگیری پلیس با قتل جورج فلوید و مشکل بزرگتر از تبعیض نژادی در آمریکا عدالت کیفری در سراسر کشور در جمعه شب و در تعطیلات آخر هفته.

تظاهرکنندگان معلوم در مینیاپولیس و در آتلانتا. آنها بسیج در لس آنجلس و نیویورک و در لوئیزویل کنتاکی که در آن 26 ساله Breonna تیلور یک تکنسین اورژانس پزشکی اخیرا به ضرب گلوله کشته و در آپارتمان خود را.

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در دیترویت در تظاهرات وجود دارد, با توجه به مطبوعات آزاد دیترویت. گارد ملی است که مستقر در مینیاپولیس و لویی پس از حوادث خشونت و صدمه به اموال و دستگیری.

ملت در حال حاضر زمان پس از ماه از coronavirus ناشی از مستندات چهره دیگری محوری لحظه در آن طولانی مدت داستان تبعیض نژادی و حکومت خشونت است. تظاهرات متحد با موضوع خود و نارضایتی های در حال پخش, اما هر یک نیز مشخص محلی حادثه است. این تا حد زیادی به پیگیری.

 • با وجود 8 ساعت تنظیم مقررات منع رفت و آمد در شب جمعه معترضان معلوم در مینیاپولیس دوباره به اعتراض فلوید را به قتل توسط یک افسر پلیس محلی.
 • در حالی که بسیاری از معترضان باقی مانده بدون خشونت برخی از کسب و کار بودند به آتش کشیدند. شدند عکس, بنا به گزارش ها از کار اخراج افسران پلیس در حالی که گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت با توجه به سی ان ان.
 • مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz استقرار گارد ملی در تلاش برای مهار ناآرامی.
 • St. Paul شهردار ملوین کارتر گفت: در صبح روز شنبه که او شده بود گفت: هر کسی که دستگیر شد در شهر خود در جمعه شب بود که از خارج کشور با توجه به CBS.
 • یک جوان 19 ساله به ضرب گلوله کشته شد در دیترویت در نزدیکی محل تظاهرات اتفاق می افتد وجود دارد. آن را بلافاصله با چه انگیزه ای برای قتل و با توجه به سی ان ان.
 • حدود 40 نفر دستگیر شدند در دیترویت به دلیل ادامه تظاهرات. رئیس پلیس اشاره کرد بسیاری از آنها در واقع نه در منطقه زندگی می کنند با توجه به اخبار دیترویت.
 • در آتلانتا یک اصل اعتراض مسالمت آمیز به اوج خود رسید در سی ان ان دفتر مرکزی که در آن معترضان را شکست ویندوز و انداخت همه چیز در پلیس با توجه به سی ان ان.
 • در واشنگتن, DC, صدها نفر از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید و برخی از برخورد با سرویس مخفی در اواخر شب جمعه, به گزارش واشنگتن پست. در توییتر رئیس جمهور تهمت هشدار داد که اگر هر کدام از معترضان بدست کرده بود گذشته کاخ سفید حصار شده اند ملاقات با "ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح" و به نظر می رسید به اصرار حامیان خود را به بیرون می آیند.
 • با وجود این تهدید کسانی که در سنگر بودند نقض شنبه شب به عنوان معترضان مدرج راز وسایل نقلیه خدمات و امنیت غرفه NBC اخبار گزارش. حداقل یک بار در طول روز شنبه در کاخ سفید, تظاهرات, پلیس پراکنده جمعیت با باتوم و اسپری فلفل.
 • بیش از 500 نفر دستگیر شدند در لس آنجلس یکشنبه شب در طول تظاهرات; حداقل چهار افسر پلیس زخمی شدند به گزارش لس آنجلس تایمز. پلیس گفت: تعدادی از کسب و کار بوده است تخریب و یا غارت شده اما نمی تواند به طور دقیق حساب کند.
 • در سن خوزه کالیفرنیا معترضان به طور موقت تعطیل یک بزرگراه با توجه به NBC.
 • پنج شنبه, وانت سوار به گروهی از معترضان در تالاهاسی ، شهردار John E. Dailey گفت: برخی از معترضان مجروح شدند اما هیچ یک به طور جدی است و راننده دستگیر شد و توسط پلیس.
 • کلمبوس, اوهایو بود که در زیر قرار داده شده 10 ساعت منع رفت و آمد شنبه پس از یک روز تا حد زیادی تظاهرات مسالمت آمیز که با این وجود در زمان منجر به درگیری با پلیس. دولت و قانونگذاران محلی گفت: آنها اسپری فلفل در یک چنین رویارویی است.
 • شهرهای دیگر در اوهایو از جمله سینسیناتی دیدم شبیه بعد از ظهر شنبه تظاهرات هزاران نفر در تظاهرات در سراسر کشور. اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد او فعال خواهد گارد ملی برای کمک به پلیس در برخورد با "یک گروه کوچک از خشونت آمیز افراد" که او گفته بودند غرق کردن "صدای خواستار عدالت, صدای تماس برای تغییر."

پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن