فوری ترین تهدید deepfakes نیست سیاست است. این انجمن.

کریستن بل برای اولین بار متوجه وجود deepfake انجمن از آنلاین از همسرش, بازیگر, Dax Shepard. در این فیلم چهره ا

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399

کریستن بل برای اولین بار متوجه وجود deepfake انجمن از آنلاین از همسرش, بازیگر, Dax Shepard. در این فیلم چهره او شده است دستکاری بر روی انجمن نوازندگان' بدن.

"من فقط شوکه شده" زنگ به من گفت. "آن را سخت به فکر می کنم که من در حال بهره برداری است."

و این نه تنها اتفاق می افتد به مشهور است. نوئل مارتین اخیر فارغ التحصیل حقوق در استرالیا کشف شده است که کسی عکس گرفت او می خواهم به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی و استفاده از آنها را برای اولین بار به فتوشاپ خود را به تصاویر برهنه و سپس به ایجاد deepfake ویدئوها.

Kristen Bell and Noelle Martin

Deepfakes اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان یک تهدید سیاسی — جعلی ویدئوها از سیاستمداران نظرات آنها هرگز ساخته شده است. اما در گزارش اخیر این گروه تحقیقاتی Deeptrace در بر داشت که 96 درصد از deepfakes آنلاین در بر داشت مستهجن هستند. از کسانی که فیلم تقریبا همه از زنان هستند. و تقریبا همه آنها بدون رضایت خود را.

"وجود دارد بسیاری از بحث در مورد چالش های است که با پیشرفت در deepfake تکنولوژی" مارتین گفت. "اما من فکر می کنم آنچه که اغلب از دست رفته از این بحث این است که تاثیر به افراد در حال حاضر. نه در چند سال نه در چند ماه. در حال حاضر است."

Deepfake animation

آنچه اتفاق می افتد در این فیلم یک نوع خاص از دستکاری دیجیتال. این همان چهره پیر-تعویض فیلتر شما ممکن است استفاده کرده اند و در رسانه های اجتماعی. این ابزار به شما اجازه قرار دادن چهره خود را بر روی یک سر اما از آنجا که انتقال هر دو صورت خود را ویژگی ها و عبارات خود را, شما هنوز هم آن را کنترل کنید.

Deepfakes متفاوت هستند. آنها می توانند ویژگی های صورت خود به تنهایی و تحریک و تشجیع کردن صورت خود را با شخص دیگری عبارات. این است که آنها را تا تهاجمی. خالق طول می کشد دور یک قربانی کنترل از چهره او استفاده از آن را برای چیزی است که او هرگز نمی خواست. در انجام این کار آنها کمک به سابقه طولانی جنسی و تحقیر زنان است.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. و پیوستن به باز کردن منابع گزارش شبکه برای کمک به ما گزارش واقعی عواقب ناشی از داده ها و حریم خصوصی الگوریتم و هوش مصنوعی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن