انرژی اپراتورها نگه داشتن چشم نزدیک در قدرت خواسته ها در ضبط گرما

ملیسا دانیلزنخل اسپرینگز صحرا خورشید منتشر شده در 4:01 صبح EDT Aug 15, 2020گرمای شدید در طول آخر هفته در دره C

توسط NEWSOULS در 25 مرداد 1399

گرمای شدید در طول آخر هفته در دره Coachella ادامه دارد به عنوان برق در حال مبارزه با برق در دولت تحت تقاضای برق.

هشدار گرمابیش از حد که در ظهر جمعه به کار رفت از طریق 10 بعد از ظهر چهارشنبه برای دره Coachella تمدید شد.

به گزارش سرویس ملی آب و هوا، دره مربیلا در حال پیش بینی است که تا چهارشنبه بالای 115 باقی می ماند.

مقامات بهداشتی شهرستان Riverside مراکز خنک کننده در سراسر دره Coachella به عنوان یک راه برای محافظت از ساکنان از گرمای بیش از حد باز کرده اند.

در مکان های زیر مرکز خنک باشید:

  • مربیلا ارشد مرکز، 1540 خیابان هفتم، Coachella 92236، دوشنبه جمعه، 11 صبح - 2 بعد از صبح، (760) 398-0104
  • مربیلا دره نجات ماموریت، 84110 مانیل خیابان، ایندیو 92201، مون سان، 8 صبح - 5 بعد از غروب، (760) 851-2160
  • خانه و روستا مارتا، 83791 خیابان تاریخ، ایندیو 92201، مون سان، 9 صبح - 4:30 بعد از شب، (760) 347-4741
  • خب در صحرا، 441 س کال انسيليا، پالم اسپرینگز 92262، مون سان، 7:30 صبح تا 4 بعد از غروب، (760) 656-8905

شنبه انتظار می رود که ارتفاع آن نزدیک به ۱۱۸ باشد. همچنین احتمال کمی دوش گرفتن و رعد و برق بعد از ساعت بعد از شب وجود دارد. 20% احتمال بارش وجود داره

یکشنبه آفتابی و گرم خواهد بود، با ارتفاع نزدیک به 118، با توجه به خدمات آب و هوا.

پالم اسپرینگز روز جمعه به ۱۲۰ درجه رسید و رکورد قبلی ۱۱۷ درجه تعیین شده در سال ۲۰۱۹ را بر اساس دفتر خدمات آب و هوایی ملی سن دیگو درهم شکست.

سایر رکوردهای گرمایی در اطراف ایالت تنظیم شده بودند: دمای هوا در مرکز شهر سان فرانسیسکو به ۹۰ درجه رسید، چهار درجه بالاتر از آخرین رکورد تعیین شده در سال ۱۹۹۵. سالیناس ۱۰۲، ۱۸ درجه بالاتر از رکورد ثبت شده در سال ۲۰۱۹ رسید.

آب و هوای سوخته فشار بر روی شبکه انرژی دولت در شب جمعه قرار داده است که باعث خاموشی نورد دولتی از سال 2011 به دستور دولت است. اپراتور سیستم مستقل کالیفرنیا دستور داد که مرحله 3 اضطراری در 6:36 بعد از شب، اعلامیه ای که آغاز قطع برق چرخشی در اطراف ایالت.

در چنین شرایط اضطراری، تاسیسات سفارش داده می شود که خدمات بلوک های مشتریان را به صورت چرخشی، با حدود یک ساعت قطع در هر گروه، انجام دهند.

انتظار می رود که موج گرما یی هفته آینده ادامه داشته باشد و اپراتور شبکه برق تصمیم خواهد گرفت که آیا به صورت روز به روز قطع نورد ادامه می دهد یا نه.

در شب جمعه، تاسیسات برق ۱۰۰۰ مگاوات برق را از خدمت خارج کردند، اما شروع به بازیابی آن در حدود ساعت ۷:۵۱ بعد از ظهر هنگامی که شبکه تثبیت شده بود، کردند. اعلام کرد که اورژانس ساعت 8:54 بعد از ظهر برداشته شده

اگر چه یک مرحله اضطراری یک ناراحتی قابل توجه برای کسانی است که تحت تاثیر قطع قدرت چرخشی قرار گرفته اند، اما ترجیح داده می شود که یک اورژانس را با اقدامات کنترل شده مدیریت کنید تا اینکه اجازه دهید باعث اختلال گسترده و طولانی تر شود."

ISO همچنین از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۱۰ شب جمعه یک "هشدار فلکس" صادر کرده بود که از ساکنان می خواهد استفاده از وسایل بزرگ مانند ماشین ظرف شویی، ماشین لباسشویی و خشک کن ها را از ساعت ۳ تا ۱۰ شب قطع کنند.

همچنین به ساکنان توصیه می شود که چراغ های غیرضروری را خاموش کرده و در صورت اجازه بهداشت، واحدهای تهویه مطبوع را تا ۷۸ درجه یا بالاتر تنظیم کنند.

https://twitter.com/California_ISO

در حالی که هشدار فلکس در ساعت 10 بعد از شب برداشته شد، "اپراتورهای شبکه ISO از نزدیک عرضه و تقاضا را در طول رویداد گرمای شدید نظارت می کنند."

موج گرما برای آینده قابل پیش بینی، به گفته هواشناسان در خدمات ملی آب و هوا ادامه خواهد داشت.

بالا انتظار می رود بالاتر از 115 درجه. به گفته هواشناسان، یک بار بزرگ از فشار بالا بر جنوب غربی ایالات متحده، دمای بالا را به پیش می راند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب