تهمت و ادعاهای او را "نادیده گرفتن فرمانداران" که بسته کلیساها در این بیماری همه گیر

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر جمعه رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که به منظور بازگشایی کلیساها با وج

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر جمعه رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که به منظور بازگشایی کلیساها با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس — چیزی که او تقریبا به طور قطع نمی توان انجام دهد.

دولت فرمانداران تهمت ادعا نیاز به اجازه می دهد کلیساها برای بازگشایی "در حال حاضر برای این آخر هفته." او اضافه کرد که "اگر آنها آن را انجام نمی, من باطل خواهد شد فرمانداران."

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین بنا به گزارش دستور داد که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به انتشار رهنمود برای خانه عبادت به دنبال بازگشایی شده است.

شده اند وجود دارد چند شیوع کروناویروس که ترسیم شد به اجتماعات کلیسا. در ماه آوریل حداقل 70 عفونت در ارتباط بودند به یک کلیسا در ساکرامنتو ، اخیرا CDC مشخص شد که "در میان 92 شرکت کنندگان در یک روستایی آرکانزاس کلیسا در ماه مارس 6-11 35 نفر (38%) توسعه آزمایشگاه تایید COVID-19 و سه نفر کشته شدند."

اگر چه بسیاری از فرمانداران یا دستور کلیساها بسته و یا محدود تجمعات در داخل کلیساها برخی استانداران اجازه داده اند مکان های عبادت برای بازگشایی شده است. هم وجود دارد برخی از دادگاه به چالش می کشد به سفارشات بسته شدن خانه ها از ایمان اما تاثیر این چالش ها حداقل تا کنون تا حد زیادی حاشیه شده.

دولت نه کاخ سفید باید مسئولیت اصلی را به تصمیم می گیرید که چگونه کشورهای خود را واکنش نشان می دهند به این بیماری همه گیر.

کنگره می تواند به لحاظ نظری نادیده گرفتن برخی از تصمیمات دولت فرمانداران. قانون اساسی به کنگره این قدرت را به "تنظیم تجارت با کشورهای خارجی و در میان چندین متحده" ارائه می دهد که کنگره گسترده قدرت برای تنظیم اقتصاد ملی و حذف موانع تجارت بین ایالتی. اگر کنگره مخالفت با دستور دولت بسته شدن کسب و کار می تواند احتمال تصویب یک قانون فدرال preempting که دستور دولت است.

اما حتی با این فرض که کلیساها قابل توجهی به اندازه کافی تاثیر بر تجارت بین ایالتی است که کنگره می تواند آنها را سفارش بازگشایی تهمت است نه کنگره. تهمت می تواند به استناد قوانین موجود که به فدرال مجریه برخی از قدرت برای کمک به مدیریت بحران بهداشت عمومی اما این قوانین تا حد زیادی مجوز دولت فدرال برای حمایت از ادامه تلاش های دولت برای کنترل یک بیماری و یا به قرنطینه به دنبال ورود به کشور و یا برای عبور از خطوط دولت است.

به ویژه هنگامی که خبرنگاران خواسته مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany که برای شناسایی ماده از قانون فدرال اجازه رئیس جمهور به نادیده گرفتن یک فرماندار بهداشت عمومی به منظور McEnany به انجام این کار نیست. به جای او پاسخ —"رئیس جمهور خواهد شد به شدت تشویق هر فرماندار اجازه می دهد تا کلیساها برای بازگشایی" — به نظر می رسد به تن که تهمت تنها قدرت را به تلاش برای متقاعد کردن فرمانداران به تغییر سیاست های خود را.

این در حالی است که تهمت تقریبا به طور قطع نمی کند و باید از این قدرت قانونی را به منظور بازگشایی کلیساها او است رئیس حزب جمهوری خواه و کلمات خود را به احتمال زیاد به شکل دیدگاه بسیاری از ایران پارتیزان — که برخی از آنها در حال نشسته و قضات است.

در زیر تصمیم دادگاه عالی در بخش اشتغال v. Smith (1990) کلیساها و دیگر نهادهای مذهبی ممکن است در معرض همان قوانین به عنوان هر کس دیگری تا زمانی که آنها به طور خاص برای پایین تر از درمان است. به عنوان قاضی آنتونین اسکالیا نوشت برای خود دادگاه است که در مورد "دولت توانایی اجرای به طور کلی قابل اجرا ممنوعیت از نظر اجتماعی مضر و رفتار مانند توانایی خود را برای انجام سایر جنبه های سیاست های عمومی, 'نمیتواند به اندازه گیری اثرات دولتی اقدام مذهبی آيات معنوی توسعه است.'"

اما اسمیت کاهش یافته است از نفع قضایی با محافظه کاران و این احتمال وجود دارد که دادگاه عالی جمهوری خواه اکثریت را ابطال آن را در مورد آنها در حال برنامه ریزی برای شنیدن در پاییز. حتی اگر اسمیت است رد اما دولت هنوز هم ممکن است تنظیم کلیساها و یا حتی آنها را تا زمانی که قوانین تنظیم آن کلیسا به دقت و متناسب با پیشرفت قانع کننده منافع مانند جلوگیری از گسترش یک بیماری کشنده.

در حالی که قوانین موجود را فراهم می کند که فرمانداران ممکن است نزدیک کلیساها به منظور حفاظت از زندگی انسان آن است که به دور از روشن است که به طور فزاینده ای محافظه کار قوه قضائیه را به دنبال خواهد داشت این قانون است. ماه گذشته به عنوان مثال مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قاضی جاستین واکر نوشت: به شدت حزبی عقیده است که به نظر می رسید شبیه یک کنتاکی که به گفته ممنوع رانندگی در خدمات کلیسا به داستان برده بودن مورد ضرب و شتم "حضور در جلسات نماز"

بنابراین در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت قانونی به منظور بازگشایی کلیساها را فصاحت و بلاغت است و به احتمال زیاد تحت تاثیر سیاستمداران و حداقل برخی از جمهوریخواهان قضات است. که بدان معنی است که دادگاه می تواند نیاز به کلیساها برای بازگشایی قبل از ویروس تحت کنترل است — به طور بالقوه منجر به شیوع بیماری های جدید مانند آنهایی که در کالیفرنیا و آرکانزاس است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن