Coronavirus: بحث بر سر بازگشایی مدارس آمریکا

به عنوان back-to-school فصل روش و coronavirus همه گیر همچنان به خشم در بحث پیرامون اینکه آیا یا نه برای ما باز

توسط NEWSOULS در 11 مرداد 1399

به عنوان back-to-school فصل روش و coronavirus همه گیر همچنان به خشم در بحث پیرامون اینکه آیا یا نه برای ما بازگشایی مدارس در پاییز است تا حرارت. برخی با این استدلال که بازگشایی مدارس ضروری است برای بهبود اقتصادی برای کار کردن پدر و مادر برای کودکان یادگیری در حالی که دیگران نگران هستند در مورد خطرات ایمنی وقتی که می آید به کروناویروس انتقال است.

ایالات و شهرستانها در سراسر ایالات متحده در حال دست زدن به پیچیده تصمیم گیری در راه های مختلف. برخی از K-12 مدرسه نیست, بازگشایی در پاییز با اشاره به افزایش coronavirus موارد در سراسر کشور و چسبیده با آموزش مجازی در جهت کاهش گسترش Covid-19. دانشجویان و استادان در بسیاری از دانشگاه های آمریکا نیز به اشتراک گذاشته نگرانی در مورد خطرات ناشی از بازگشت به دانشگاه در پاییز; برخی از کالج ها را انتخاب کرده اند به چوب با آموزش مجازی برای ترم پاییز در حالی که دیگران در حال تلاش برای باز کردن کلاس های حضوری. و بسیاری از مدارس در حال بررسی گزینه های ترکیبی که ارائه ترکیبی از حضوری و آموزش مجازی.

در اینجا شما می توانید تمام از بورسی را پوشش چگونه مدارس آمریکا در حال نزدیک شدن به بازگشایی این سقوط در میان coronavirus بیماری همه گیر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن