تکنولوژی میلیاردرهای در حال توطئه فراگیر, راز برنامه ای برای افزایش جو بایدن

جو بایدن دارای یک مشکل است. دره سیلیکون میلیاردرهای فکر می کنم آنها باید یک راه حل. روز انتخابات کمتر از شش ما

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

جو بایدن دارای یک مشکل است. دره سیلیکون میلیاردرهای فکر می کنم آنها باید یک راه حل.

روز انتخابات کمتر از شش ماه دور و دموکرات ها در حال تقلا برای پچ دیجیتال کسری از خود presumptive نامزد. و پشت صحنه, دره سیلیکون میلیاردر دموکرات ها در حال صرف ده ها میلیون دلار خود به خود برنامه های گسترده برای گرفتن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منجر دیجیتال مبارزه — برنامه های که در حال آماده به آنها را در برخی از کشور ها تاثیر گذار ترین افراد وقتی که می آید به شکل گیری ماه نوامبر نتایج.

این میلیاردرهای زرادخانه هستند بودجه همه چیز از درس خوان, علوم سیاسی, آزمایش های تفرقه حزبی سایت های خبری به rivalrous تلاش برای تعمیرات اساسی حزب را محاصره فایل دیتا. آنها در حال هل دادن مورد علاقه خود را گاهی اوقات عجیب و غریب, رفع به یک بیماری سیاسی درست مثل آنها ممکن است اگر در هیئت مدیره از یک مبارزه راه اندازی.

این همه اتفاق می افتند که این بیماری همه گیر مبارزات نیروهای محوری به دور از درب می زند و بسته بندی تظاهرات و نسبت داده کاوی و تاثیر گذار در بازاریابی — که در بسیاری از بازی به نقاط قوت این تکنولوژی تیتان آنها را حتی بیشتر با نفوذ در زمانی که بسیاری در حزب دموکرات مضطرب با چقدر قدرتمند در تکنولوژی تبدیل شده اند.

سرمایه گذاری های خود توجه همه بیشتر به دلیل presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد آنها به ارث برده. بایدن عجله برای استخدام بیشتر مشاوران, ایجاد, بیشتر, مطالب جذاب و ایجاد روابط بهتر با سیلیکون ولی اهدا کنندگان و استعداد است که طفره رفت او را در طول اولیه.

"از آنجا که بایدن کمپین بایدن کمپین گفت:" دموکراتیک عمل درگیر در این تلاش "آنچه ما انجام می دهند در مستقل سمت مسائل جهنم خیلی بیش از آن خواهد بود."

چه چیزی باعث این همه سخت تر این است که دموکرات ها به مدت طولانی تلاش برای هماهنگ کردن خود را صرف پول مانند جمهوری خواهان و عمل بمباران اتمی تشدید شده است ورود دره سیلیکون پول که hubristic کارآفرینان اغلب ترجیح می دهند برای انجام کارهای راه خود را.

در دره سیلیکون جدید سیاسی حاضر چهار میلیاردرهای خاص — لینک بنیانگذار رید هافمن, Facebook بنیانگذاران Dustin Moskovitz, نیکوکار و استیو جابز بیوه Laurene Powell شغل سابق مدیر عامل گوگل اریک اشمیت — دارای بلند پروازانه ترین طرح با توجه به Recode را از مصاحبه با بیش از 20 خیرین و فعالان. شطرنج حرکت می کند از این قدرت مجموعه ابزاری برای تحقق دموکرات — و خیلی از دره سیلیکون — چهار سال تلاش برای سرنگونی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

و در عین حال هر یک از این میلیاردرهای است که حرکت قطعات خود را با سطوح مختلف از پنهان کاری و اغلب با حداقل افشای موشکافی و یا پاسخگویی.

چهار سال پس از حزب دموکرات داده شده توسط هیلاری کلینتون به عنوان "ورشکسته" و "در آستانه عجز از پرداخت دیون" تکنولوژی میلیاردرهای در حال تجدید قوا و ریختن میلیون ها نفر به این حزب زیرساخت های دیجیتال حتی به نقطه از ایجاد رقابت مراکز قدرت که تهدید دموکراتیک استقرار.

خواهان سرمایه گذاری کرده اند به مراتب بیشتر به طور پیوسته از اواخر سال از دموکرات ها در داده ها است که قدرت مدرن مبارزات. و پس از یک دهه پس از یک نسل از فن آوری جادوگران کمک راهنما در عصر جدید دیجیتال مبارزه است که به کمک بالا بردن باراک اوباما به ریاست جمهوری آن است که دموکرات ها که در سمت چپ بازی گرفتن. حتی اگر آن را خود شناسایی ترقی خواهان است که امروز ابزار دیجیتال آن تسلط محافظه کاران که چگونه به استفاده از آنها و هیچ یک بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حال حاضر برخی از تکنولوژی رهبران به خصوص هافمن و اشمیت در حال مسابقه به استاد (persian) است که از لحاظ نظری است بصورتی پایدار و محکم در خود bailiwick. اما این تعیین شده سوخت رقابت حتی rivalrous روش از چندین تکنولوژی میلیاردرهای. برخی از دموکرات ها نگران آن است که هر دو تلاش های صورت فوریت در واقع کمی بیش از حد, بیش از حد دیر — حداقل برای نوامبر.

داده ها جنگ در حال ایستاده در به صورت گسترده تر تنش بین حزب و این کوارتت از دره سیلیکون میلیاردرهای. در حالی که دموکرات megadonors در وال استریت تمایل به مسیر کمک های مالی خود را به حزب tech میلیاردرهای مانند به ادعای آنها در حال ارائه بیش از فقط یک بررسی — و آنها می خواهند به کنترل بیشتر در.

"مشکل من این است که دره سیلیکون مردمی فکر می کنم که آنها می دانند که چگونه به انجام شغل ما بهتر است. من هرگز رفتن به گوگل یا هر جای دیگری و می گویند, 'مدل خود را بمکد,'" جین Kleeb صندلی از نبراسکا از حزب دموکرات گفت Recode. "من نمی دوم-حدس می زنم آنها, و من درخواست آنها را به دوم حدس ما است."

Kleeb و دیگران در دموکراتیک سیاست شده اند به خصوص خشم سیاسی راه اندازی است که هافمن به سرمایه گذاری در حدود 18 میلیون دلار را تک بزرگترین شرط این چرخه در آلیاژ به نام. راه اندازی شده است اقدام به ساخت یک انبار برای ذخیره اطلاعات است که انواع مترقی گروه جمع آوری رای دهندگان و استفاده از آن به سعی کنید به آنها را به پای صندوق های رای. به عنوان بخشی از اطلاعات خود را کسب آلیاژ به خرید برخی از لیست رای دهندگان تلفن همراه شماره یک منبع داده است که مردم می گویند هافمن تیم مانند دیگر اهدا می بیند به عنوان کلیدی در این سال با توجه به نیاز های جدید به صورت دیجیتال مبارزه.

اما آلیاژ با وجود تمام وعده های خود برای احیای چپ رای دهندگان را فایل کرده بود و در زمان سرد رابطه با حزب عدالت و مانند Kleeb که خود رای دهندگان فایل است که آنها ترجیح می دهند برای بهبود جای دور زدن. و برخی از مهمترین ارشد دیجیتال فعالان در نظر آلیاژ به یک underachievement و گفت که آن را تولید کرده است چند ملموس موفقیت هیچ علنا اعلام کرد مشتریان و از همه مهمتر از دست دادن قابل توجهی از زمان و پول آن را به عنوان تلاش برای کشف کردن نقش آن در سیاست دموکراتیک.

"ما در حال حاضر قرار دادن داده های به دست دموکرات و ترقی خواهان در خط مقدم این مهم چرخه انتخابات گفت:" لوئیس میراندا, آلیاژ سخنگو. "ما افتخار در کار ما و ما فقط گرفتن آغاز شده است."

و آن را به عنوان هر چند همه tech میلیاردرهای در همان تیم در حال حمایت آلیاژ به عنوان راه حل منحصر به فرد. برخی از آنها بودجه رقیب دیگر تجدید نظر به این حزب داده کسری. که در آن Hoffman می بیند یک محصول جایگزین می شود اشمیت — یک توهم را توهم می بیند یک محصول است که می تواند به بهینه سازی شاید با برخی از مربیگری اجرایی.

برخی از منابع می گویند که او غرق پول به دموکراتیک تبادل داده ها متوسط رقابت تلاش کمیته ملی حزب دموکرات را تشویق به اشتراک گذاری داده ها توسط احزاب دولت برای بهبود حزب را محاصره دیجیتال فقرات. به نحوی با وجود این تا حدودی duplicative تلاش دموکرات ها هنوز هم به طور گسترده از ترس که آنها در یک نقطه ضعف در مقایسه با رقیب تلاش های عربستان ایجاد شد از یک دهه پیش.

اشمیت دیرین دموکراتیک powerbroker ممکن است کار بیشتر از نزدیک با حزب از هافمن. اما او هنوز هم انتقادی از فعالان و غیره در حال انجام است همه چیز خود را در راه خود را به مرداب-کار پروژه.

در سال 2016 اشمیت به طور موثر بودجه تعبیه شده و یک گروه از فن داخل کلینتون در مبارزات انتخاباتی. بسیاری از سیلیکون ولی دست از جمله برخی از بایدن متحدان فکر می کنم اشمیت تلاش شد تا حد زیادی ناموفق بود.

Obama Attends Google Town Hall Meeting
اریک اشمیت مصاحبه با باراک اوباما در تاون هال نشست در مقر گوگل در نوامبر 14, 2007.
کیمبرلی سفید/گتی ایماژ

چهار سال بعد اشمیت به عنوان علاقه مند به عنوان تا کنون در بهبود حزب را به فقیر داده و زیرساخت — اما در حال حاضر او دارای یک استراتژی جدید: آموزش فعالان خود را چگونه به استفاده از آن.

اشمیت بی سر و صدا شروع یک بخش جدید به نام OneOne سرمایه گذاری برای انجام این کار در حال حاضر وسیع سیاسی امپراتوری کشش در سراسر تعداد زیادی از گروه های. OneOne سرمایه گذاری در بیش از 20 مختلف سیاسی راه اندازی با توجه به یک فرد آشنا با کار خود را حتی اگر آن را ندارد مشخصات عمومی و وجود آن نبوده است که قبلا گزارش شده است.

OneOne است که اساسا تلاش برای خدمت به عنوان یک پل بین سنتی فعالان سیاسی و فنی تیم است. به همین دلیل یکی از اشمیت پروژه های کلیدی است که به شدت به کمک های مالی هرگز به اطلاع عموم گروه به نام STAC آزمایشگاه های ایجاد شده در اواخر سال 2019 به قطار احزاب دولت در مورد نحوه استفاده از داده ها با توجه به ارسال کار از جمله آنچه اشمیت-حمایت دموکراتیک تبادل اطلاعات جمع آوری. STAC اختصاص اعضای تیم به احزاب دولت است که در خدمت به عنوان مشاوران, انواع, برای کمک به آنها مدل خود را به رای دهندگان و استفاده از اطلاعات به طور موثر.

حتی Kleeb که هافمن و آلیاژ "متکبر" گفت: Recode او می یابد او تیم هفتگی تماس با STAC به یک "ارزش واقعی اضافه کنید."

فقط به عنوان واقعی در داده ها جنگ بودجه ایدئولوژیک سایت اخبار میدان جنگ که در آن دموکرات megadonors در حال تقلید از جمهوری خواهان. دموکراتیک اهدا کنندگان خارج از فناوری تمایل به صندوق آگهی های تلویزیونی. اما دره سیلیکون مجموعه ای است منحصر به فرد به دنبال ساخت یک دنیای دیجیتال بهینه شده برای سال 2020 درس طراحی از جناح راست رسانه اکوسیستم است که محافظه کاران ساخته شده و مغلوب ساختن پیشی جستن با حروف بزرگ بر در سال 2016.

"بیش از حد به جناح راست رسانه های تحت سلطه گفتمان ما و Facebook اخبار" گفت: تارا McGowan, بنیانگذار مخفف یک گروه سیاسی با حمایت پاول شغل و هافمن. "ما نمی توانیم نشستن یکی دیگر از چرخه و تماشای یک نبرد یک طرفه بازی کردن آنلاین نیست."

پشت این بیش از هر کس دیگری شده است هافمن, تیم که بودجه پروژه های که مدافعان می گویند در حال زرنگ و دانا راه را به استفاده از چگونه اطلاعات توزیع شده است در قرن 21 است. منتقدان می گویند آنها را تشدید سیاسی تقسیم و گاهی اوقات فشار اطلاعات غلط.

اما منصرف نشده هافمن: دستیاران خود را نشان داده اند که راه اندازی حزبی اخبار سایت های که با لباس مبدل در امدن به عنوان روزنامه نگاری یکی از اولویت های خود گروهی از متفقین اهدا کنندگان.

در 12 صفحه یادداشت نوشته شده توسط هافمن بالا مشاور سیاسی دیمیتری Mehlhorn و توزیع به برجسته اهدا کنندگان اواخر ماه گذشته Mehlhorn گفت: کلید "ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن را با نام تجاری ماشین" در بخشی به ساخت یک محتوای معادل دستگاه در سمت چپ "ساختمان اعتماد کانال های رسانه ای با peer-to-peer عناصر" و "محتوا است که روزنامه نگاری عطر و طعم."

"زمانی که حقیقت این است که قبیله ای و سنتی رسانه ای و تبلیغاتی نمی تواند رسیدن به رای دهندگان" Mehlhorn می گوید در مانیفست خود به دست آمده توسط Recode. "اما مردم هنوز هم گوش دادن به دوستان خود و اعضای جوامع خود."

که توضیح می دهد که چرا تا حد زیادی در طول سال 2018 چرخه منابع می گویند هافمن غرق 15 میلیون دلار به MotivAI دیجیتال تبلیغات شرکت که اعلام کرده است آنچه منتقدان می گویند بود اطلاعات غلط در 2018 انتخابات میان دوره ای. هافمن نیز به طور غیر مستقیم سرمایه گذاری در دیگر رسانه های دیجیتال شرکت ها از طریق یک انکوباتور او پشت به نام رسانه های جدید سرمایه گذاری.

رید هافمن تبدیل به یک حزب بحث برانگیز ترین و بلند پروازانه megadonors.
Kelly Sullivan/گتی ایماژ برای LinkedIn

و بیشتر از همه آن را توضیح می دهد که چرا هافمن قرار داده و حدود 10 میلیون دلار به سر نام یکی از حزب دموکرات بحث برانگیز ترین و به خوبی تامین می شود, خارج از گروه است که شرط بندی در رسانه های حزبی.

مخفف با هدف افزایش 25 میلیون دلار برای راه اندازی هفت خود را رسانه ای خواص در نوسان متحده ایجاد سایت های خبری محلی که در تصویر بکشد متوسط دموکراتیک نامزدها در نور مناسب اما به نظر می رسد هدف رسانه های وطنی. دموکراتیک فعالان دیدن آنچه که یک تماس یک "Upworthy مدل" به عنوان یک راه موثر برای بسیج پایگاه خود را از رای دهندگان هستند که تمایلی به نوبه خود.

استیون بریل برجسته روزنامه نگار که در حال حاضر اجرا می شود یک مرکز متمرکز بر مبارزه با اطلاعات غلط به نام NewsGuard تلقی مخفف استراتژی هر دو "واقعا هوشمند و واقعا وحشتناک است."

"یکی از چیزهایی که واقعا مرا ناراحت می کند این است که نفاق از افرادی که می گویند که آنها به نفع لیبرال ارزش. و یکی از اساسی ترین ارزش های آمریکایی است که در روند دموکراتیک" بریل گفت Recode. "هنگامی که شما را تضعیف می کند که روند نما به عنوان روزنامه نگاران — هنگامی که شما فقط به یک حزبی ضربه زدن بر روی کسی یا حزبی حمایت از کسی که در سمت چپ — من فکر می کنم که خیلی زشت است که واقعا باید به نام."

مخفف می گوید که آن کار این است که "واقعی و شفاف مترقی است."

این تمرکز بر روی "اطلاعات توزیع" نیز منجر به بسیاری از سیلیکون ولی اهدا کنندگان به طور مستقیم یا غیر مستقیم به صندوق پروژه مانند Pulso و PushBlack که شبه روزنامه نگاری نقش متمرکز اسپانیایی و آفریقایی جوامع بود. آنها به ظاهر نه به عنوان حزبی به عنوان مخفف تلاش, اما, به طور مشابه, اخبار نشریات با اهداف سیاسی. مثلا PushBlack که شده است به طور مستقل حمایت هافمن و به نظر می رسد در پاول شغل را در اجلاس ارائه می شود روزانه یک پیام متنی به آن 4 میلیون مشترکان با تماس به اقدام در مورد مسائل مانند عدالت کیفری اصلاحات.

دو چیز هر دو Pulso و PushBlack نیز انجام دهید ؟ ثبت نام رای دهندگان که به احتمال زیاد به دموکرات ها.

این تکنولوژی میلیاردرهای خصوص Moskovitz و پاول شغل نیز ریختن میلیون ها نفر را به برخی از کشور ها بلند پروازانه ترین رای دهندگان ثبت نام برنامه — تقریبا همه آن را در پشت صحنه — امید به تقلید از آنچه برای دموکرات ها در سال 2018 است.

هسته اصلی رای دهندگان ثبت نام گروهی است که raking در دره سیلیکون پول است که به نام مشارکت رای دهندگان در مرکز. همراه با لینک و گروه سیاسی به نام مرکز اطلاعات رای دهندگان آن است که در روند افزایش 56 میلیون دلار در ماه ژوئن 30 تشکر در بخشی به یک گروه مرموز از خیرین به نام ذهن شکاف با توجه به دو فاکتور افرادی که گفته شده است در مورد هدف جمع آوری اعانه در نوشتن توسط ذهن شکاف. که 56 میلیون دلار است که علاوه بر ده ها میلیون نفر است که این گروه مطرح شده از ذهن شکاف اهداکنندگان زودتر این چرخه. VPC مدیر عامل شرکت تام Lopach گفت: این ارقام "به شدت متورم" اما نمی ارائه جایگزین است. (سیاسی و غیر انتفاعی به طور معمول سعی کنید که اجازه نمی دهد رقبای خود را بدانید جمع آوری کمک های مالی.)

Pulso و PushBlack نیز به طور غیر مستقیم تامین می شود ذهن شکاف است که در حال حاضر کمک کرد و منجر اخیر 12 میلیون دلار جمع آوری کمک درایو به رسانه ها رشد سرعت بخشیدن به تغییر.

با تقریبا هیچ رد پای ذهن شکاف است که در مسیر به مسیر بیش از 140 میلیون دلار این چرخه ایجاد کرده است خود را به عنوان یکی از قدرتمند ترین گروه های دموکراتیک در سیاست است.

"ما دستور ساده است: برای شناسایی تمام تلاش خواهد شد که بیشتر مقرون به صرفه نسبت دادن به طور مستقیم به پیکارهای یا SuperPACs و صندوق آنها را به نقطه حداکثر تاثیر" ذهن شکاف نوشت به آن اهدا کنندگان در اوایل این ماه.

به همین دلیل ذهن شکاف است به شدت حمایت VPC. این گروه حدود برای سال بوده است اما VPC به تازگی تبدیل به یکی از داغترین فرصت های سرمایه گذاری در سیلیکون ولی از آنجا که آزمون آن-همه چیز را اندازه گیری هر چیزی رویکرد طنین انداز با تکنولوژی تنظیم شده است. آن را به انجام مهر قبل از coronavirus آمار و به خصوص پس در حال حاضر با توجه به جدید توجه است که هر اهدا کننده است با قرار دادن بر روی استراتژی های مانند رای-با-پست جدید تمرکز VPC.

"شما تا به حال این سازمان بودند که خوب به دارا که ناگهان همه از یک جدایی ناپذیر هستند" گفت: یک مشاور عمده کمک کننده.

VPC که bread-and-butter برنامه ثبت نام رای دهندگان از طریق پست مستقیم استفاده کرده است, تست مثلا به یاد بگیرند که یک مقام رسمی به دنبال ساده پاکت سفید با یک ثبت نام نرم افزار است که به احتمال زیاد به پایان خواهد رسید از یکی با ایدئولوژیک تجدید نظر و یا رنگ چشم نواز. آن فرستاده 12 میلیون از این no-frills mailers به ثبت نام رای دهندگان در ماه گذشته. این گروه همچنین متوجه شدند که ارسال کارت پستال به مردم در تولد 18 خود را تشویق آنها را به ثبت نام برای رای دادن موثر و کم هزینه تاکتیک.

و اکنون آنها هستند که با استفاده از تخصص خود و در بالونی مقیاس — سعی کنید و تسخیر رای توسط ایمیل به چالش بکشد.

که مقیاس پذیری در طرز سخن گفتن از دره سیلیکون کلیدی است به درخواست تجدید نظر خود را در صنعت: بیشتر فن آوری پول بیشتر دموکراتیک رای.

VPC این حامیان عبارتند از: پاول جابز که منابع می گویند در روند بریده شده به حجم سیاسی خود شرط برای دو برابر کردن یک عدد کوچکتر از گروه ها به خصوص کسانی که مانند VPC که تمرکز بر روی رای دهندگان.

Laurene Powell Jobs at the 2018 Gordon Parks Foundation Gala
Laurene Powell شغل است که میان حزب دموکرات ترین آرزو اهدا کنندگان.
ربکا Smeyne/گتی ایماژ

حدود یک دوجین از این گروه ها از جمله VPC و استیسی آبرامز را FairFight با حضور در پاول شغل را Emerson Collective ستاد در اواسط ماه مارس به جمع آوری پول برای سال 2020 برنامه منابع گفته Recode. پاول مشاغل دعوت از یک دوجین دیگر عمیق به جیب سیلیکون ولی اهدا کنندگان برای صمیمی تئاتر-سبک زمین نشست از جمله توییتر از بنیانگذاران Biz سنگ میلیاردر و سرمایه گذار Ron Conway.

برخی از فعالان را از نگرانی هایی است که این بی امان دره سیلیکون فشار برای بهره وری می تواند چشم پوشی از غیر قابل تعویض ارزش ذاتا ناکارآمد کار مانند فرد-به-فرد مکالمه به خصوص به نوبه خود پایین تر-گرایش رای دهندگان. دیگر فعالان اخم در حالی که آزمایش و mailers ممکن است بیرون مغلوب ساختن پیشی جستن آن است که یک کوته رویکرد خروج از نسل بعدی منتخب دموکرات و دراز مدت جنبش گروه به خشک — فقط به این دلیل آنها را برآورده نمی کنند بیش از حد عددی تایر-لگد زدن از گروه ها مانند ذهن شکاف.

هنوز هم این رویکرد آن است پرقدرت طرفداران شاید هیچ کدام بیش از Moskovitz عمده ذهن شکاف دهنده که به دنبال اعمال استراتژی خود را "برای همیشه بزرگتر شدید" گفت: یک فرد آشنا با تفکر خود را. Moskovitz شمالی ستاره است که تمایل به ناخن بالاترین "cost-per-net-دموکرات رای می دهند." که تا حد زیادی به رهبری تیم خود را به سمت بودجه ایمیل و رای دهندگان ثبت نام کار مانند میلیون ها نفر که منابع می گویند او قرار است به VPC این چرخه.

Moskovitz مانند VPC است که کشیده شده به صورت تصادفی کنترل شده آزمایش به طوری که او در زمان غیر معمول گام سال گذشته از استخدام یک تازه ضرب دکترا MIT به کمک با کار سیاسی. او تنها متمرکز بر محور چه این طراحی تجربی — که برخی دیگر از اهدا کنندگان عمده پیدا بیگانه — می تواند او را در مورد سیاست های حزبی که پس از آن می تواند کوچک. برای مثال Moskovitz تیم به تازگی حمایت Voto Latino, یک گروه متمرکز ثبت نام هیسپانیک رای دهندگان به صندوق های کوچک آزمایش بر اینکه برخی از قبل یا بعد از رول ویدئوها تشویق کم گرایش لاتینی رای دهندگان به جستجو برای رای دهندگان ثبت کلمات کلیدی در گوگل.

در تماس با دیگر آینده نگر دریافت و مشاوران به Moskovitz که ناظران احساس تا حد زیادی کردم سوخته بعد از آمدن از هیچ جا در سال 2016 به صرف میلیون ها نفر در اواخر تلویزیون, تبلیغات, حفر شده اند فعالان این زمان در اطراف, در چگونه آنها می توانند تجربی توجیه اثر خود را.

آن را به مقدار بیشتر از پیش برنامه ریزی شده و حرفه ای روش از Moskovitz در مقایسه با چهار سال پیش زمانی که او گفت که او "به کندی عمل می کنند که من پشیمان گشتم."

Dustin Moskovitz on stage at at conference.
Dustin Moskovitz در تلاش است را به سیاست چه او به ارمغان آورده است به انسان دوستی: تمرکز بر روی داده ها است.
Horacio Villalobos - Corbis/گتی ایماژ

برای همه این میلیاردرهای' بهترین برنامه گذاشته به کمک میز حزب دموکرات دیجیتال گلایه قبل از روز انتخابات دموکرات اخم که coronavirus است تقسیم خود توجه و قانع کننده برخی از آنها را به تغییر مسیر وجوه از سیاسی باعث به خیریه هستند. رهبران برخی گروههای دموکراتیک بیش از حد می گویند خصوصی آنها نگران هستند که coronavirus می تواند تاثیر چقدر پول خود را در گروه افزایش دهد یا با توجه به باریکش خالص worths یا اوقاف برای میلیاردر کلاس و یا به دلیل غنی احساس تعهد بیشتری به صرف هر پول آنها را در کار های خیریه و نه در سیاست.

یکی جمع آوری کمک به بایدن کمپین گفت که او نگران این "حواس پرتی" در مواجهه با مردم مانند اشمیت و هافمن که هر دو اختصاص داده شده انرژی قابل توجهی به همه گیر دانست.

"شما اولویت بندی وقت خود را به فکر می کنم در حال حاضر پول خود را زیر بار گفت:" بایدن جمع آوری کمک. "چقدر وقت شما را مجبور به فکر می کنم در مورد جو بایدن?"

پاول مشاغل تیم نیز به پیشنهاد برخی از گروه های سیاسی که coronavirus ساخته شده است که بودجه های تنگ و باعث امرسون جمعی به تجدید نظر چه دقیق تلاش آنها صندوق در سال 2020 منابع می گویند. اشمیت سیاسی دستیاران مقابل نشان داده اند که آنها آماده به صرف پول بیشتر در سیاسی باعث از آنها در ابتدا برنامه ریزی شده است.

Coronavirus نیز البته فشار قرار داده و در بایدن مبارزات انتخاباتی. درخواست کمک کنندگان به پرداخت $2,800 برای زوم تماس نیست همیشه آسان فروش, جمع آوری اعانه می گویند. یک دره سیلیکون میلیاردر توصیف نوپای بایدن-tech رابطه تا کنون به عنوان "غوغای پرندگان." و بنابراین tech رهبران بوده است جاری شدن سیل بایدن با مقامات دیجیتال خود را با پیشنهادات خود را برای نحوه مبارزات در طول coronavirus — حتی دعوت او دیجیتال مدیر به نظر می رسد در داغ برنامه جدید برای Silicon Valley خودی محل باشگاه وانجمن.

دیگر توسعه می آید به طور رسمی تر. در یک تماس پنج شنبه گذشته برگزار شده توسط بایدن کمپین یک گروه بزرگ با تکنولوژی رهبران استقبال شد یک مهمان ویژه: هافمن. این megadonor که می تواند صرف تا آنجا که $100 میلیون دلار از این چرخه و گفت: کسانی که در این خط است که سیاست خواهد بود خود را اولویت شماره 1 از طریق انتخابات روز او می خواهم حتی قدم از جلسات هیئت مدیره آن است.

اما او تا به حال یک نصیحت به Silicon Valley محصول ذهن یک پر از طنز.

"ما نیازی به شما برای رفتن و ساختن چیزی جدید" یک فرد در تماس به یاد می آورد هافمن گفت. "هیچ وقت برای آن است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب