افسران که زدم مرد مسن به زمین اتهام حمله درجه دوم

دو افسر پلیس دیده می شود در یک ویدئو ویروسی تنه زدن 75 سال به زمین در بوفالو, نیویورک متهم شدند با حمله درجه د

توسط NEWSOULS در 18 خرداد 1399

دو افسر پلیس دیده می شود در یک ویدئو ویروسی تنه زدن 75 سال به زمین در بوفالو, نیویورک متهم شدند با حمله درجه دوم در ژوئن 6. افسران هارون Torgalski, 39 و رابرت McCabe, 32, باید التماس کرد گناه نیست و منتشر شده است و بدون وثيقه اما اگر محکوم آنها می تواند حداکثر از هفت سال در زندان است.

اتهامات نشان دهنده آخرین تعدادی از موارد که در آن فیلم ها ویروسی نشان دادن شواهدی از خشونت پلیس منجر به اقدام انضباطی. به عنوان کاترین کیم ذکر بورسی از پلیس با قتل جورج فلوید در مه 25, بی شماری ویدئوها گردش اند در رسانه های اجتماعی از افسران ضرب و شتم با تنبیهبدنی, و خشونت دستگیری معترضان — و در بسیاری از این موارد این افسران را آغاز کرده اند به صورت عواقب.

در شیکاگو دادستانی باز یک تحقیق به گروهی از افسران که فیلم برداری شد swarming یک ماشین در یک پارکینگ شکستن ماشین ویندوز و کشیدن مردم است. در بروکلین یک افسر پلیس به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت پس از یک افسر پایین کشیده ماسک سیاه و سفید از معترضان و فلفل پاشيده و او را در صورت.

چه اتفاقی افتاد در بوفالو یکی از گرافیکی ترین ویدئوها به بیرون آمدن از زمان تظاهرات. در ژوئن 4, محلی NPR station WBFO توییتی یک ویدیو نشان دادن یک گروه از افسران پلیس راه رفتن به سمت یک مرد مسن در شهر نیاگارا مربع در حالی که اجرای مقررات منع رفت و آمد. دو افسر پس از آن فشار مرد پشت خود را با استفاده از باتوم است که باعث می شود او را به تلو تلو خوردن و ضربه سر خود را بر روی پیاده رو. خون ریزد از گوش او به عنوان ده ها تن از پلیس همچنان به راه رفتن و گذشته خود را ناخودآگاه بدن است.

این ویدئو به طور مستقیم در تضاد بوفالو اداره پلیس پیشتر در بیانیه ای که مرد زخمی شده است "زمانی که او افتاد & کاهش یافت" بیانیه ای که در غفلت به ذکر است هر گونه تعامل با پلیس است. بوفالو شهردار بایرون براون منتشر شد بیانیه بعد از آن شب نوشته است که او "عمیقا ناراحت" با تصویری که این دو افسر تحت فشار قرار دادند که این مرد را معلق شده بود و بدون پرداخت. براون همچنین با اشاره به قربانی مارتین Gugino گرفته شد و به بیمارستان "پایدار اما جدی" شرط است.

Gugino یک جامعه سازمان و عضو دیرین مردم ایران برای پایدار مسکن بوفالو که معاون مدیر هارپر s. e. اسقف گفت واشنگتن پست "مارتین نشان می دهد تا خود را برای مردم جامعه ما به از بین بردن سیستم از ظلم و ستم. که آنچه که او انجام شده بود امشب در تالار شهر. باید ملاقات با خشونت های پلیس برای نشان دادن و خواستار پاسخگویی برای ادامه خشونت و قتل سیاه و سفید زندگی می کند."

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به نام افسران اقدامات "کاملا شرم آور" در حالی که Erie County District وکیل جان فلین گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی "آنها آموزش دیده برای پرتاب یک زن 75 ساله با باتوم و دست کشیدن او را به زمین."

با وجود محکومیت گسترده از شهر و مقامات دولتی و عموم مردم این تمامیت بوفالو را 57 نفر Emergency Response Team (ERT) که Torgalski و McCabe شد بخشی از "استعفا داد و در نفرت" را از این تیم پس از دو متوقف شد "از آنجا که از درمان دو نفر از اعضای خود را که به سادگی با اجرای دستور" جان ایوانز رئیس بشکه اتحادیه. هر چند آنها نمی ترک شغل خود را از اعضای حاضر به شرکت در کنترل جمعیت وظایف ERT. و در دادگاه در روز شنبه که در آن Torgalski و McCabe متهم شدند ده ها تن از مردم جمع شده بودند خارج و به تشویق بسیاری از پوشیدن "آبی زندگی می کند ماده" تی شرت.

همبستگی از همکار افسر پلیس است که نشان دهنده رشد شکاف میان مردم خواستار اعمال محدودیت بر قدرت پلیس و بودجه و کسانی که قاطعانه حمایت از سیستم فعلی. "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" تبدیل به یک پاره در میان معترضان که استدلال می کنند که کمتر در مکان دلار باید اختصاص داده شود به لحاظ تاریخی نژادپرستانه موسسه که به طور مداوم به ضرر مردم رنگ. آنها استدلال می کنند پول مالیات دهندگان باید به سمت اجتماعی کار می کنند و کمتر نظامی اشکال از جامعه اقدامات ایمنی.

شهرستانها در سراسر کشور در حال حاضر بررسی اثربخشی نیروهای خود و برخی مانند در مینیاپولیس در حال تماس به صورت نمایشی بازسازی امنیت عمومی خدمات. در همین حال پلیس اتحادیه های شهرستان و شهرداران باید برای دفاع فعلی اداره پلیس بودجه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز توییتی که او می خواهد "بزرگ و به خوبی پرداخت می شود اجرای قانون" در حالی که در مبارزات انتخاباتی وعده از "نظم و قانون."

که تقسیم است که می توان در تظاهرات خود: همانطور که نیویورک تایمز نویسنده مجله Carvell والاس استدلال "در تظاهرات علیه خشونت پلیس پلیس هستند نه قانون اجرای آنها در حال مقابله با داعش است." هر چند به ظاهر وجود دارد برای جلوگیری از خشونت و یا غارت ویدئوها مانند یک بوفالو نشان داده اند که در پلیس تظاهرات در برابر آنها افسران پلیس در نظر گرفته نمی تواند بی طرف احزاب است. "آنها در حال درمان معترضان مانند دشمن شلاق خشونت نامتناسب با استفاده از زور و حمله به کسانی که تهدیدی علیه آنها" نوشتن بورسی را کاترین کیم و آنا شمال.

طنز در اینجا این است که بزرگترین تهدید برای افسران پلیس توسط معترضان غیر مسلح است توانایی خود را به فیلم که مامور انجام کاری غیر قانونی. پشتیبانی افسران در بوفالو دریافت کرده اند از همکاران خود نشان دهنده سابقه پلیس ایستاده با یک دیگر حتی از طریق غیرقابل دفاع و اعمال خشونت — یکی نیز دیده می شود در موارد ساندرا مطلوب و اریک گارنر. اما همانطور که اخیر بازداشت و به حالت تعلیق در آورده اند نشان داده شده است زمانی که وجود دارد شواهد تصویری و سیستم عامل که در آن برای به اشتراک گذاشتن آن را نگه دارید و آنها را پاسخگو باشد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن