در سال 1991 یک گروه از 8 نفر جدا شده خود را برای 2 سال. سفینه فضایی زمین می گوید داستان خود را.

در سال 1991 یک گروه از هشت نفر وارد غول پیکر, گنبد, بسته-سیستم های زیست کره در نظر گرفته شده بود خود حمایت می

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399

در سال 1991 یک گروه از هشت نفر وارد غول پیکر, گنبد, بسته-سیستم های زیست کره در نظر گرفته شده بود خود حمایت می کنند. آنها نام خود را "Biospherians," عینک عصر فضا jumpsuits و برنامه ریزی برای اقامت دو سال در حال رشد محصولات خود را بازیافت زباله و هوایی و انجام یک "آزمایش" برای دیدن اگر آن را ممکن است برای زندگی بشر به طور مداوم در یک محیط است. ساختار نامیده می شد Biosphere 2 (به دلیل Biosphere 1 زمین است) و آن را بزرگ رسانه ای احساس.

اگر شما به یاد داشته باشید پوشش رسانه ای از زیست کره 2 — یا 1996 Pauly Shore فیلم Biodomeاست که (بسیار) آزادانه بر اساس آزمایش — سپس شما ممکن است به یاد داشته باشید Biosphere 2 "آزمایش" به عنوان شکست مواجه به دلیل فردی منازعات و مجادلات علمی که به ناچار به وجود آمد. در نتیجه آن پروژه بیشتر بود رنگ با پوشش رسانه ای به عنوان یک نمایش مسخره و شکست.

اما اگر شما به یاد داشته باشید و حتی اگر شما این داستان را به عنوان اسیر در سفینه فضایی زمین های شگفت انگیز است که هر دو خیلی غریبه و عجیب تر و الهام بخش تر از گزارش های رسانه ای از زمان و مردم مبهم و مه آلود خاطرات ممکن است به یاد بیاورید. این پروژه بخشی از یک رشته طولانی از سرمایه گذاری های تجاری از مرتب کردن بر اساس-از کمون از مخترعان و رو به جلو متفکران است که آغاز شده و در سال 1970 یک گروه که نام خود را "Synergists." و نهایی پایان Biosphere 2 درگیر یک پیچ و تاب و هیچ کس می تواند دیده می شود در آینده.

مستندساز مت گرگ تصمیم گرفت برای کشف ذخیره گاه زیست کره 2 پروژه با حمایت از راه اندازی و آغاز با Synergists تعمق به آرشیو خود را و صحبت کردن با اعضای گروه و Biospherians — بسیاری از آنها هنوز زنده هستند — در مورد آنچه که واقعا در رفت. آن را عجیب و تعجب آور و حتی امیدوار داستان از چه گروه از مردم می توانید گروه با هم و در واقع اثر تغییر حتی زمانی که تغییر به نظر می رسد مبهم از خارج است.

من به گرگ توسط تلفن مورد نتیجه فیلم سفینه فضایی زمیناست که برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در ماه ژانویه و در حال باز کردن در سیستم عامل های دیجیتال و از طریق مجازی تئاتر درگیری در 8 مه. ما در مورد خطوط عجیب و غریب از داستان و آنچه که او امیدوار است آن را به کسانی که آن را تماشا کنید. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

Alissa Wilkinson

هنگامی که شما برای اولین بار شروع به ساخت این فیلم چه شما فکر می کنم داستان خواهد بود در مورد ؟

مت Wolf

رفتن به آن بدیهی است که من فکر می کردم که این فیلم خواهد بود در مورد Biosphere 2. و پس از آن, به محض این که من شروع به رسیدن به افرادی که درگیر با این پروژه من به درک که قبل از تاریخ این پروژه بسیار جذاب است. غیر متعارف گروهی که تا به حال تصور پروژه به اصطلاح Synergists به حال یک تاریخ شگفت انگیز فراتر از آن به عنوان به خوبی به عنوان یک one-of-a-kind بایگانی. آنها به رسمیت شناخته شده است که آنچه آنها انجام می دهند از اهمیت تاریخی به طوری که آنها شروع به فیلمبرداری در اوایل 1960s. در واقع داستان از Biosphere 2 است که در واقع یک نیم قرن حماسه مربوط به سفر خود را به عنوان یک گروه کوچک در تلاش برای به معنای واقعی کلمه reimagine جهان است.

همانطور که من شروع به دریافت یک حس دامنه مواد ناآشنا داستان در مورد این گروه از نقاط دورافتاده من به رسمیت شناخته شده است که من می خواستم به دنبال سفر خود را و داستان خود را بگویید. کار خود را در بر داشت بزرگترین بيان Biosphere 2 — اما آن را سرزنش.

Alissa Wilkinson

چیزی که به معنای واقعی کلمه اتفاق افتاده اما من همچنین احساس وجود دارد که عمیق تر داستان در اینجا چیزی است که فراتر از Synergists. چیزی وجود دارد در اینجا در مورد آرمان گرایی در مورد حرکات مورد افرادی که سعی به جهان را به مکانی بهتر با وجود نیروهای خارجی.

مت Wolf

که واقعا مهم موضوع. وجود سابقه back-to-the-land counterculturalists که درگیر در فرهنگ سایبر — آن را در برخی از حس تاریخ از نئولیبرالیسم. این گروه هر چند نبود هیپی بودند گذاران. آنها علاقه مند به محیط زیست فکر شرکت و آنها جعلی بعید است با همکاری تگزاس روغن قلمه اد باس.

بنابراین من فکر می کنم این ایده که یک نفر می تواند ترکیب کسب و کار سازمانی و محیط زیست برای تلاش هستند که هر دو زیست پایدار و از لحاظ اقتصادی پایدار بود قطعا یک محصول از زمان خود. اما که شد سقوط این پروژه است. و این ثابت می شود غیر ممکن است به جای چشم انداز Biosphere 2 با سود کوتاه مدت-حداکثر واقعیت سرمایهداری است. محدودیت وجود دارد به عملیاتی در مقیاس بزرگ به دلیل پیامدهای عملی آن است. به نظر من این هم یک داستان الهام بخش در مورد دستاورد بشر و هشدار در مورد محدودیت های است که به عنوان خوبی.

Biospherians در زیست کره.
نئون

Alissa Wilkinson

من جوان بود به اندازه کافی در اوایل '90s که من به یاد داشته باشید این اتفاق می افتد.

مت Wolf

همان.

Alissa Wilkinson

بنابراین در هر نوبت من فکر کردم "وای چه اتفاق خواهد افتاد؟" من نگه داشته و انتظار دارند همه چیز به اشتباه یا برای به وجود یک پیچ و تاب و از آن bucked انتظارات من در هر زمان.

مت Wolf

درست است ؟ زمانی که ما در ساخت این فیلم ما مثل "آیا این یک مشکل است که واقعا وجود دارد نه هر گونه مشکل و یا درگیری برای اولین دقیقه از این فیلم ؟ همه چیز را فقط به نظر می رسد به رفتن راه خود را. هیچ جنگ است." البته در نهایت وجود دارد. اما آن را قابل توجه که چقدر راست می رود برای این گروه از مردم در حالی که برای.

Alissa Wilkinson

من تعجب می کنم اگر مخاطب را در انتظار است که وجود خواهد داشت جنگ تولید به اندازه کافی تنش به ما نگه دارید.

مت Wolf

همچنین که مردم نیستند ریشه کن برای مبلغ پروژه. مردم می آیند به آنها را با شک و تردید و این که تنها در طول زمان افزایش یافته است. هنگامی که مردم در حال تلاش برای reimagine جهان و در حال انجام آن را در خارج از جریان اصلی موسسات و یا ایجاد آن نادر است که بزرگتر از فرهنگ می گوید: "آن دسته از بچه ها شگفت انگیز هستند." اغلب مردم می گویند, "آره, اما چه دردسر?"

من فکر می کنم که Biosphere 2 جدا از آن است. اما [Synergists] خود را خارج وجود دارد, و آن را تبدیل به یک پدیده فرهنگ پاپ. هنگامی که شما در دادگاه که در سطح رسانه ها توجه هنگامی که شما تبدیل به یک پدیده است که مقیاس آن روایت قطعا مارپیچی خارج از کنترل شما است.

Alissa Wilkinson

راه این گروه در دادگاه توجه رسانه ها احساس عجیب بی گناه مانند آن را انجام داده در ایمان خوب برای جلب توجه به مسئله نه فقط ایجاد منظره برای منافع شخصی. آن را در مورد یک فرد است.

مت Wolf

نه یک کیش شخصیت.

Alissa Wilkinson

راست. آن را بسیار متفاوت از تلویزیون واقعیت است که ما ممکن است انتظار می رود امروز برای یک دسته از مردم که در یک گنبد برای یک سال. آنها در حال تلاش برای تبدیل شدن به مشهور است.

مت Wolf

راست. از نقطه نظر آنها — به خصوص Biospherians بودند که نه رسانه ها زرنگ و دانا اما رانش بین المللی ویژه -- آنها تا به حال یک فرصت برای دریافت یک پیغام میده که برای آنها مهم است. در آن زمان کلمه "زیست کره" نیست حتی در واژگان مشترک. مردم نمی دانم آنچه در آن بود. این نیز قبل از اینترنت. بنابراین من فکر می کنم مفهوم داستان رفتن ویروسی بود هنوز وجود دارد.

اما من فکر می کنم حق با شماست: این واقعا در پرتگاه از نوع بدسم سرگرمی است که ما هنوز هم با زندگی امروز است. زمانی که دنیای واقعی بیرون آمد دیدم نیویورک تایمز قطعه است که در مقایسه با آن به Biosphere 2. من قادر به اثبات اين اما شده است وجود دارد برخی از نوشتن بر روی زیست کره 2 است که نشان می دهد که جان ده مول خالق برادر بزرگشد الهام گرفته از زیست کره 2 به عنوان به خوبی. و البته این نشان می دهد بازمانده. ارتباط وجود دارد. وجود دارد بسیاری از ابعاد آن را تبدیل به استاندارد برای تلویزیون واقعیت و آن خرسی در بازی در Biosphere 2. در برخی از راه های آن را پیش بینی. اما آن را نیز دچار از مردم بدسم شیفتگی بیش از شاید آنها پیش بینی شده بود.

Alissa Wilkinson

من تصور کنید که در آینده به این وضعیت که در آن افرادی که درگیر با این پروژه را به عقب و سپس به آتش کشیده شد توسط رسانه ها باید دشوار بوده است. چگونه شما آنها را متقاعد کند که شما به صورت واقعی و است که شما می خواستم برای گفتن داستان خود را?

زیست کره 2 پروژه بود از احساس.
نئون

مت Wolf

که بزرگترین بخشی از کار به حدی است. همه فیلمسازی در مورد روابط است. نه به این معنا که روابط کسب و کار, اما در حس همکاری و اعتماد سازی با افراد است. این همه در مرکز فیلمسازی روند.

برای من همه چیز در مورد انجام مشق شب من. به جای رفتن به افراد مطمئن نیستید آنچه که من می خواهم بگویم من نیاز به درک چه بوده است گفت: در مورد پروژه های خود را و زندگی خود را کار می کنند و به درک آنچه آنها گفته ام و همچنین سعی کنید به فکر می کنم در مورد چه بوده است گفت:. به شکل از چگونه به انجام کاری منحصر به فرد بر اساس یک درک متفاوت از افراد زندگی و یا کار می کنند.

بنابراین من فکر می کنم بخش بزرگی از کسب اعتماد مردم شد و انجام مشق شب من.

اما این بچه ها واقعا سرزنش و ناودان توسط رسانه ها. البته آنها تا به حال برخی از تردید و رزرو در مورد شرکت. بخشی از کار من بود برای متقاعد کردن آنها است که من انجام آنچه متعارف رسانه ای را از نظر به تصویر می کشد Biosphere 2. من می خواستم برای گفتن بزرگتر داستان با یک دیدگاه دیگر. بیست و پنج سال گذشته بود [زمانی که من شروع به تولید]; مردم آماده هستند به reappraise یک داستان شبیه به این.

Alissa Wilkinson

آیا شما فکر می کنم این داستان باید الهام بخش مردم را به بود بسیار بدبینانه در مورد این نوع از پروژه ها و اقدام در مورد چیزهایی که آنها در مورد مراقبت? ما در یک زمان هنگامی که برخی از مردم به نظر می رسد فعالیت به شکل tweeting زیادی است. اما گروه شما برفلد شاهد فعالیت به عنوان چیزی بسیار متفاوت است.

مت Wolf

من فکر می کنم آنچه که بسیار قانع کننده در مورد این گروه این است که آنها در واقع عمل می کنند ایده های خود را. آنها کارهایی انجام دهد. آنها متوجه پروژه های. جاه طلبی خود را بالا است و آنها نمی منصرف عدم تجربه است. آنها یاد بگیرند که با انجام.

اینها همه چیزهایی هستند که فوق العاده الهام بخش است. من سمت چپ روند فیلمسازی با ایده از گروه های کوچک — که گروه های کوچک هستند یک مدل برای تحقق ایده های جدید و بلند پروازانه انجام همه چیز.

من فکر می کنم مردم احساس وجود دارد بیهودگی در تلاش برای به دست آوردن اجماع در جهان و یا حتی در درون گروه همسالان خود. اما [این داستان می گوید] که ممکن است برای پیدا کردن یک گروه کوچک از مردم در خود کوچکتر جهان است که دارای اهداف مشترک و به انجام همه چیز با هم وجود دارد و آن می تواند یک تجمعی اهمیت است که اگر افراد گروه با هم.

بنابراین من امیدوارم که این فیلم الهام بخش مردم را به انجام همه چیز. و من امیدوارم که از طریق این قسمت از انزوای اجتماعی و فاصله گرفتن مردم ممکن است با ترک یک حس شخصی تحول آگاهی از شکنندگی و اعتقاد به این که آنچه ما انجام می دهیم ، وجود دارد یک فرصت برای ما به نگاه کردن به یکدیگر در یک راه جدید است.

سفینه فضایی زمین در دسترس خواهد بود در Hulu, VOD, مجازی, سینما و شرکت کننده درایو در تئاتر آغاز ممکن است 8. دیدن این فیلم را از سایت برای یک لیست کامل از شرکای.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن