آن را به خوبی به خیال پردازی در مورد بازگشت به آغوش و اجتماعات بزرگ. اما سالم است ؟

چند چیز باید قدرت خود را به سرقت حس عادی و ایمنی مانند یک بیماری همه گیر. ما شهروندان آسیب پذیر شده اند ویران

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

چند چیز باید قدرت خود را به سرقت حس عادی و ایمنی مانند یک بیماری همه گیر. ما شهروندان آسیب پذیر شده اند ویران کسب و کار نابود شده اند و راه کار ما برای مراقبت از دیگران و مدیریت زمان تغییر داده شده است.

به عنوان یک ملت آمریکایی ها را تجربه کرده اند جمعی تروما است که ما اشتیاق برای قبل از Covid-19 جهان است. جهان از خرید مواد غذایی بدون ماسک handshakes بدون ترس و برای بسیاری از ما یک استراحت از نگرانی در مورد پرداخت اجاره و از دست دادن عزیزان. این میل به صورت عادی است و آنچه بر اسراف قصد دارد مردم در حال ساخت در زمانی که پناهگاه در محل سفارشات به طور کامل برداشته در هر دولت است. "هنگامی که جهان خارج باز می شود تا من پرتاب بزرگترین پارتی و در آغوش گرفتن همه من تا کنون ملاقات کرد" به نظر می رسد این بیانیه اغلب تکرار در سراسر رسانه های اجتماعی.

این عبارات اگر چه به وضوح اغراق گفت ریشخند ارائه یک نگاه اجمالی در یک بسیار واقعی فرض — که همه چیز می تواند به حالت عادی بازگشت. که پرسش: آیا از نظر احساسی سالم به ايمان همان "عادی" پس از همه گیر است و یا این خطرناک مقابله مکانیسم ؟ آنچه که تاریخ به ما آموخت در مورد تغییرات اجتماعی پس از جمعی تروما? و دقیقا چه خواهد شد "عادی" نگاه مانند?

Vox صحبت کرد و به جف گرینبرگ یک روانشناس و نویسنده کتاب در پی 9/11: روانشناسی ترور, در مورد, چرا انسان واکنش نشان می دهند راه آنها را تهدید به مرگ و این که آیا وجود یک تعادل بین باقی مانده امیدوار و عملی بودن. مصاحبه ما ویرایش شده و تغلیظ شده.

Shanita هوبارد

من فقط رفتن به دریافت مستقیما به آن: آیا شما فکر می کنم در مجموع ما در حال گرفتن به توهمات در مورد آنچه پس از Covid جهان در حال رفتن به مانند نگاه به عنوان یک راه برای محافظت از خودمان را از ما احساسات ؟

جف گرینبرگ

بله بسیاری از ما احساس می کنیم در حال انتظار برای یک واقعیت عادی بازگشت. ما انجام بسیاری از چیزهایی که ما استفاده می شود به انجام. ما در حال رفتن به کنسرت و نشان می دهد و یا فیلم. ما در حال گذراندن وقت با دوستان است. ما همه به نوعی در برگزاری الگوی تلاش برای زندگی ما بهترین ما می توانیم. بسیاری از ما در حال از دست دادن حس و درک ما از زمان و روز در حال اجرا با هم, به خصوص اگر شما در حال کار از خانه. این نیست ما روال عادی. بسیاری از ما نمادین واقعیت است تغییر داده شده است به طور قابل توجهی در راه منفی با ویروس ها و عواقب ناشی از ویروس است. من فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر است که ما به دنبال به جلو به یک واقعیت عادی. راحت ترین چیز این است که تصور کنید که این همه رفتن و ما در حال رفتن به رفتن به همان نمادین واقعیت است که ما می دانیم.

Shanita هوبارد

من موافقت می کنم که آن را راحت به خیال پردازی است اما آن را سالم به خیال پردازی در مورد رفتن به ما اختیار است ؟ چگونه این خدمت ما ؟

جف گرینبرگ

بله و نه. کمی غیر واقعی خوش بینی می تواند سالم در حالی که ما در حال تجربه این. اما در همان زمان آن را می توانید تنظیم کنید تا برای مشکلات تنظیم زمانی که آینده واقعیت نیست به عنوان ساده است. توهمات ارائه می کنند امید, اما شما نمی خواهید به بیش از حد. برای مثال شما می شنوید که مردم گفتن چیزهایی مانند "ما هرگز ورزشی دوباره زنده ورزشی, برای همیشه رفته." بودن بیش از حد بدبین است فقط به عنوان ناسالم بودن بیش از حد خوش بینانه است.

Shanita هوبارد

است وجود دارد یک راه سالم برای مقابله ؟

جف گرینبرگ

شما می توانید تعادل توهمات و عملی است. برای مثال شما باید تصور کنید که خود را دوباره سفر در صورتی که بخشی از زندگی خود را. این افکار مفید. آن را نیز مفید باشد به فکر می کنم در مورد آنچه که در شرایط جدید از سفر خواهد بود. بله یک پرواز از نیویورک به ایتالیا هنوز هم ممکن است در آینده خود را, اما این نیز ممکن است نگاه مانند پوشیدن یک ماسک در نه ساعت پرواز.

توهمات بزرگ هستند اما آنها باید عملی شود. و اینکه بیش از حد بدبین است و نه مفید ، تحقیقات بر روی عاطفی پیش بینی نشان می دهد که مردم دست بالا گرفتن تاثیر منفی در آینده شرایط. ما بهتر است در تنظیم به منفی شرایطی از ما فکر می کنم ما خواهد بود. برای مثال موشکافی زمانی که ما به فرودگاه بسیار بیشتر است پس از 9/11 اما پس از به اندازه کافی زمان ما تنظیم به چیزهایی مانند مصرف کردن کفش های ما گرفتن لپ تاپ خود را, از بین بردن مایعات و فقط یک مقدار کندتر امنیت غربالگری. سالم روش این است که تصور وجود خواهد داشت تغییرات اما اطمینان خود را که به صورت جداگانه با مردم شما در مورد مراقبت از خود و جامعه به عنوان یک کل را به مقابله و تنظیم کنید. ما را به آمدن به شرایط با تغییرات.

Shanita هوبارد

وجود مراحل از آمدن به شرایط با تغییرات ؟

جف گرینبرگ

می توان آن را دشوار است به تعمیم این. این است که واقعا منحصر به فرد, بنابراین من نمی خواهد قرار داده و تعدادی در مراحل. اما وجود خواهد داشت یک فرایند تنظیم. وجود خواهد داشت و مقاومت در برابر تغییرات است. وجود خواهد داشت از مردم دچار واکنش دهنده — هنگامی که ما احساس آزادی که ما در حال تهدید است. این است که چرا ما از شنیدن چیزهایی مثل "من فکر کردم من تا به حال این آزادی را برای رفتن به یک فیلم و در حال حاضر من نیست." نیاز به پوشیدن ماسک در حال ایجاد واکنش دهنده. برخی از مردم به دلیل مقاومت در برابر آنها احساس می کنید مانند این است که دولت به ما گفتن ما نمی تواند نفس بکشد. ما این را در تمام تظاهرات. بنابراین وجود خواهد دوره تنظیم برای این. مهم این است که در این نگاه با یک چشم انداز وسیع تر و می دانیم که چگونه ما در برخورد با چالش های دشوار در گذشته است.

Shanita هوبارد

به عنوان کسی که مورد مطالعه تاثیر رفتار در طول و پس از 9/11 وجود دارد هر چیزی در مورد این بیماری همه گیر است که یادآور آنچه در جهان احساس می شود ؟

جف گرینبرگ

بله در هر دو مورد وجود دارد عمیق تر روانی تهدید از ما مرگ و میر و آسیب پذیری. Covid-19 خصوص تهدید می کند آنچه که من در تماس با ما حباب امنیتی است. عملکرد ما به عنوان نمادین این موجودات از هویت ما — ما روزنامه نگاران و پزشکان و معلمان و.... و ما بخشی از این بزرگتر معنی دار جهان و این نوع از تهدیدات ما را به خوب شاید ما فقط فیزیکی این موجودات که در حال تلاش برای زنده ماندن و ما می میرند و به زودی با توجه به این نوع از تهدیدات است.

هنگامی که ما احساس می کنیم مثل این, ما می خواهیم به منظور تقویت باورهای ما در نمادین واقعیت است که به طور معمول محافظت از ما گرفتن به قهرمانان و ایجاد خائنانی. در 9/11 را "شرور" شد و طالبان و در طول Covid ما شاهد افزایش تعصب [نسبت به] مردم چین و آسیایی و آمریکایی است. ما باید قهرمانان ما بنابراین ما به هم [رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو] کومو یا [رئیس جمهور] تهمت بسته به جایی که شما را لاغر سیاسی, در حالی که دیگران چنگ زدن به دکتر [آنتونی] Fauci.

Shanita هوبارد

وجود دارد هر چیزی در مورد خاموش شدن اقتصاد است که ممکن است یک فیزیولوژیکی تاثیر بر ما است که ما ممکن است ذهنی و عاطفی آماده سازی ،

جف گرینبرگ

اکثر مردم احساس کمتر قابل توجهی در زندگی خود را به خاطر آنها قطع شده است از چیزهایی که آنها را احساس معنی دار است. بسیاری از مردم که در حال گذاشته شدن دیگر ارائه برای خود و خانواده خود و دیگر به دنبال شغل خود را به خاطر تمام چیزهایی که تعطیل شده اند. هنگامی که شما از کار شما اصلا احساس خوبی در مورد خودتان و شما احساس نمی مانند شما در حال کمک به جامعه. این ارائه یک روانی تهدید به مردم است که باید در نظر گرفته شود.

Shanita هوبارد

چگونه ما به عنوان یک جامعه آماده شدن برای این کار در مقیاس بزرگ و به صورت جداگانه?

جف گرینبرگ

ما باید برای تخصیص بیشتر بودجه و منابع به خدمات بهداشت روان. در سطح فردی مردم را بیشتر آگاه خود را از آسیب پذیری و باز به دریافت پشتیبانی سلامت روانی.

Shanita هوبارد

می توان آن را به چالش کشیدن برای این گفتگو در مورد آنچه که جهان را مانند نگاه در چند ماه آینده به دلیل حقیقت این است که هیچ یک از ما می دانیم که با یقین کامل. چه تعادل بین باقی مانده امیدوار و عملی بودن نگاه مانند?

جف گرینبرگ

این یک سوال پیچیده اما این مهم است که به دولت است که حتی پس از 9/11, جهان متفاوت بود اما آن را به طور کامل غیر قابل تشخیص است. همان درست خواهد بود و در حال حاضر. چیزهایی که ما از دست ما در مورد قبل از همه گیر زندگی ممکن است به تدریج می آیند. ما نمی خواهد تلنگر از یک سوئیچ و قبل از Covid جهان وجود خواهد داشت. انتظار بیش از حد بیش از حد سریع را سرکوب مردم است. اتخاذ یک رویکرد جایی در میان در حال رفتن به بهترین روش.

آن را به خوبی مستند شده در علم است که انسان بسیار خوب در تنظیمات. ما یک روانی سیستم ایمنی بدن است که اجازه می دهد تا ما را به ایجاد تنظیمات در زندگی ما پس از تاثیر منفی. همچنین تاریخ به ما می گوید ما انعطاف پذیر مردم است. با زمان مناسب و احتیاطی ما ایجاد خواهد شد اما تشخیص طبیعی است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن