Spotify استخدام جو روگان, یکی از محبوب ترین و بحث برانگیز podcasters

جو روگان — یکی از محبوب ترین و با نفوذ podcasters — است که مصرف خود را نشان می دهد به Spotify در. در پایان این

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399

جو روگان — یکی از محبوب ترین و با نفوذ podcasters — است که مصرف خود را نشان می دهد به Spotify در. در پایان این سال Spotify خواهد بود که تنها جایی است که شما می توانید شنیدن روگان پادکست.

این معامله که روگان اعلام کرد امروز از طریق خود جو روگان تجربه نشان می دهد که پنجم سرمایه گذاری بزرگ Spotify ساخته شده در این پادکست صنعت بیش از چند سال گذشته. بر خلاف دیگر معاملات این است که نمی خرید اما "چندین ساله صدور مجوز معامله است." بنابراین روگان به پایان خواهد رسید تا داشتن کار خود را و در نهایت می تواند هاپ در جایی دیگر.

اما ممکن است مهم ترین پیشنهادهای حرکت Spotify ساخته شده تا به امروز: بر خلاف معاملات قبلی این است که مصرف یک موجود نشان می دهد محبوب و ساخت آن منحصر به فرد به Spotify در.

بنابراین روگان و Spotify در حال شرط بندی که میلیون ها نفر از طرفداران که استفاده می شود برای مصرف خود را نشان می دهد بر روی سیستم عامل های مانند یوتیوب و یا اپل پادکست برنامه به سوئیچ بیش به Spotify در. این پژواک Sirius XM حرکت را هوارد استرن محبوب صبح نشان می دهد به رادیو ماهواره ای خدمات در سال 2004. یک تفاوت بزرگ: شباهنگ بود فقط اشتراک سرویس Spotify ارائه می دهد یک آگهی رایگان نسخه پشتیبانی; یک نسخه آگهی رایگان از Spotify هزینه 10 دلار در ماه در آمریکا

این نیز قابل توجه است که Spotify که مانند بسیاری از شرکت های فن آوری در تلاش است برای هدایت به دور از سیاست و بحث سیاسی است, استخدام کسی است که ارائه یک پلت فرم برای conspiracists مانند الکس جونز همراه با چهره های کلیدی در به اصطلاح "فکری Dark Web." اما روگان و سیاست های او نیز دشوار است به طبقه بندی: در اوایل این سال او لگد کردن یک طوفان توسط مرتب سازی بر اساس-حمایت از آن نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز.

روگان شروع به کار خواهد کرد برای Spotify در سپتامبر 1, و این شرکت می گوید این حرکت خواهد کرد از آرشیو از جمله ویدئوها از مصاحبه طولانی خود را به پلت فرم آن است. در ابتدا طرفداران او هنوز هم قادر خواهد بود برای پیدا کردن مسائل خود را در خارج از Spotify اما شرکت های صوتی می گوید نشان می دهد او را تبدیل به منحصر به فرد به Spotify در "بعد از این سال است."

Spotify نشده منتشر شد از نظر معامله اما این امر می تواند معقول و منطقی به فرض که آن را حداقل در ballpark را از آنچه Spotify پرداخت می شود برای به دست آوردن بیل سیمونز را رینگر در اوایل این ماه: که معامله هزینه Spotify در حدود 190 میلیون دلار به علاوه یکی دیگر از 50 میلیون دلار یا بیشتر در قرارداد.

تفاوت بزرگ بین این موافقت نامه است که در سیمونز مورد Spotify شد خرید کارکنان کامل اما نه ساخت خود را محبوب ترین نشان می دهد منحصر به فرد; اینجا Spotify اساسا اجاره روگان, اما مطمئن شوید که شما باید برای رفتن به Spotify در به دست آوردن او را.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن