والمارت+ در نهایت در ماه سپتامبر راه اندازی خواهد شد. آیا می تواند با آمازون پرایم رقابت کند؟

برنامه عضویت بسیار پیش بینی شده والمارت، والمارت+، در نهایت در سراسر کشور 15 سپتامبر راه اندازی خواهد شد، این

توسط NEWSOULS در 11 شهریور 1399

برنامه عضویت بسیار پیش بینی شده والمارت، والمارت+، در نهایت در سراسر کشور 15 سپتامبر راه اندازی خواهد شد، این شرکت امروز اعلام کرد، حدود شش ماه پس از همه گیر Covid-19 خرده فروش را تحت فشار قرار داد به تاخیر انداختن زمان بندی اصلی خود را. غول خرده فروشی آجر و ملات نیاز به این برنامه برای جلوگیری از مشتریان با هزینه های بالا از فرار به آمازون پرایم موفق باشد.

والمارت+ ۹۸ دلار در سال، یا ۱۲٫۹۵ دلار در ماه هزینه خواهد داشت، و عمدتاً بر تحویل نامحدود خواربار و دیگر کالاهای عمومی از فروشگاه های والمارت تمرکز خواهد کرد که به محض همان روزی که سفارش داده می شوند تحویل داده خواهد شد. اعضا همچنین تخفیف سوخت در پمپ بنزین والمارت و کسانی که از شرکا، و همچنین دسترسی به "اسکن و رفتن" فن آوری است که اجازه می دهد تا خریداران به استفاده از گوشی های هوشمند برای اسکن کالا در فروشگاه های والمارت و خروج بدون توقف به پرداخت صندوقدار دریافت کنید. این شرکت می گوید در آینده پرک های بیشتری اضافه خواهد کرد. Recode قبلا گزارش این ممکن است شامل یک کارت اعتباری مارک دار، در دسترس بودن زود هنگام در معاملات محصول، و به طور بالقوه دسترسی به یک سرویس ویدئویی جریان محبوب است.

والمارت می خواهد برنامه عضویت به "هک زندگی نهایی" برای مشتریان، مدیر ارشد مشتری والمارت جینی Whiteside در مصاحبه ای در روز دوشنبه به Recode گفت، استدلال می کنند که perks خود را مشتریان هر دو زمان و پول را نجات دهد.

در عین حال، والمارت+ بدون شک مقایسه هایی را با برنامه نخست آمازون جذب خواهد کرد، برنامه فوق العاده محبوب تحویل و عضویت در سرگرمی که دارای بیش از ۱۵۰ میلیون عضو در سراسر جهان است و از زمان راه اندازی آن در سال ۲۰۰۵ به یک توپ خراب کننده صنعت خرده فروشی توسعه یافته است. آمازون پرایم شامل تحویل اکسپرس میلیون ها محصول (از جمله خواربار)، جریان ویدئویی یک کتابخانه بزرگ از برنامه های تلویزیونی و فیلم ها، جریان موسیقی، و دیگر perks است. در حال حاضر هزینه 119 دلار در سال، و مشتریان نخست صرف بیشتر و مغازه بیشتر از اعضای غیر نخست.

و مهمتر از همه برای والمارت، بیش از نیمی از خانواده های پره خرج والمارت در حال حاضر اعضای نخست هستند، همانطور که Recode قبلا گزارش داده بود. که این سوال را التماس می کند: آیا آنها واقعا مشترک هر دو برنامه عضویت خواهند شد؟

هنگامی که در مورد مقایسه با پرایم در روز دوشنبه پرسیده شد، وایت ساید به Recode گفت که «ما لزوماً والمارت+ را برای رقابت با چیز دیگری راه اندازی نکردیم.» و این پاسخ منطقی است؛ مقایسه سر به سر بین خدمات به نظر نمی رسد بزرگ برای والمارت در هنگام در نظر گرفتن مشتریان آنلاین که ارزش گسترده ترین انتخاب کالا و یا طولانی ترین لیست از perks.

علاوه بر تحویل نامحدود perk -- که اساسا فقط rebrand از تحویل موجود والمارت عضویت نامحدود -- والمارت + تنها ویژگی های دو مزایای دیگر در راه اندازی. یکی تخفیف سوخت تا 5 سنت در هر گالن در والمارت، مورفی ایالات متحده آمریکا، و پمپ بنزین مورفی اکسپرس (پمپ بنزین باشگاه سام میله به زودی گنجانده می شود). perk دیگر دسترسی به والمارت "اسکن و رفتن" فن آوری برای خرید در فروشگاه، که اجازه می دهد تا خریداران به اسکن اقلام با تلفن خود، اسکن تلفن خود را در کیوسک خود پرداخت، و راه رفتن از فروشگاه بدون توقف به پرداخت است. والمارت برای مدت کوتاهی آزمایش کرد، اما این ابزار را قطع کرد، دو سال پیش. شرط والمارت این است که ترکیبی از آنلاین، در فروشگاه، و در رفتن perks، مانند تخفیف سوخت، درخواست تجدید نظر منحصر به فرد حمل. وایت ساید گفت که «تعمیق بیشتر یک رابطه به این معنی خواهد بود که ما سهم حتی بیشتری از کیف پول را از آن مشتریان دریافت خواهیم کرد.» البته برخی از خریداران والمارت نیز تفاوت ۲۱ دلاری بین هزینه سالانه والمارت+ و آمازون پرایم را ارزش گذاری خواهند کرد.

آمازون حرکت در سال های اخیر برای نخست به درخواست تجدید نظر به خانوارها با درآمد کمتر یکبار مصرف است که در طول تاریخ به خرید در والمارت مورد علاقه ساخته شده است. آمازون اضافه شده گزینه پرداخت ماهانه برای هزینه های نخست در سال 2016، 45 درصد تخفیف هزینه نخست برای کسانی که در کمک های دولت در سال 2017، و اخیرا، راه هایی برای مشتریان نخست برای پرداخت هزینه سفارشات با پول نقد است. تا اوایل سال ۲۰۱۷، رشد عضویت آمازون پرایم قوی ترین رشد در ایالات متحده برای خانوارهایی بود که کمتر از ۵۰٬۰۰۰ دلار در سال می ساختند، بر اساس مطالعه ای که رابرت دبلیو برد و شرکت انجام دادند.

...

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de