معترضان حمایت اکسپرس لغو یخ در کوچلا رویداد

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:01 AM EDT Jul 5, 2020برگزاری تظاهرات نشانه و شعار عبارات مانند

توسط NEWSOULS در 15 تیر 1399

برگزاری تظاهرات نشانه و شعار عبارات مانند "هیچ انسانی غیر قانونی است" یک گروه از حدود 20 نفر جمع آوری شده در کوچلا در روز شنبه به انتقاد از ایالات متحده مهاجرت و گمرک.

در گوشه ای از ششم و Cesar Chavez خیابان سازمان و Indio ساکن اشلی وگا برگزار شد یک بلند گو حرف زدن و رهبری در شعار "بدون مرز, بدون قفس" و "لغو یخ" به عنوان ده ها تن از رانندگان دست تکان داد و honked در حمایت از.

این رویداد یک هفته پس از وگا سازماندهی یک اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در Indio. بیش از 40 نفر حضور داشتند که رویداد در آن تظاهرات و راهپیمایی به لارسون دادگستری مرکز که در آن آنها خود را به اشتراک گذاشته سرخوردگی و نگرانی و حمایت برای پلیس اصلاحات در پی جورج فلوید مرگ است.

یک وضعیت مشابه گشوده روز شنبه در کوچلا به عنوان یک جمعیت از ورود به سیستم حمل تظاهرکنندگان خواهان اصلاحات مهاجرت.

وگا گفت که او می خواهد به آموزش دیگران در مورد آژانس های اجرای قانون. او نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد به کودکانی که والدین آنها بازداشت هستند و چگونه بازداشت شدگان رفتار می شود.

به تازگی بازداشت مهاجران گفته اند که کارکنان در آدلانتو یخ مرکز پردازش در موهاوی ضد عفونی مرکز در طول همه گیر توسط پاشش مواد شیمیایی خطرناک در مناطق ضعیف تهویه مناسب.

بازداشت شدگان ادعا آنها را توسعه داده اند مسائل مربوط به سلامت به عنوان یک نتیجه.

یک سخنگوی آژانس گفت: مواد ضد عفونی کننده مورد استفاده در تاسیسات سازگار با بازداشت و استانداردهای مورد استفاده بر اساس تولید کننده دستورالعمل معمول برای تمیز کردن تسهیلات.

وگا گفت که او می خواهد یخ را لغو کرد.

"این مشکل با سیستم آن را نه فقط یک مشکل" وگا گفت. "و این شروع می شود با رای گیری از مردم و مردم را به درک کنند که این هم انسان هستند و نه مهاجران غیر قانونی."

قبل از برگزاری تظاهرات 18 ساله گفت: او رسیده به دیگر فعالان در Coachella Valley.

"آنها همه مردم شگفت انگیز در دره که الهام بخش من برای رفتن نگه دارید و آن را خودم انجام نمی شود ترس به آنچه من می خواهم بگویم حتی اگر این بحث و به عنوان دیده می شود بیش از حد رادیکال" او گفت:.

در طول تظاهرات جمعیت در زمان معافیت های کوچک برای خوردن و نوشیدن به عنوان درجه حرارت افزایش یافت و بالاتر از 100 درجه است. وگا گفت: این مهم است که نه تنها پست در رسانه های اجتماعی اما زمان را به مبارزه برای مسائلی که مهم به مردم است.

"آنچه سیاستمداران ببینید و آنچه در این خبر تصویر می کشد مقدار از مردم است که نشان می دهد" او گفت:. "و اگر مردم را نشان نمی دهد تا آن را به نظر می رسد مانند ما اهمیتی نمی دهند. به نظر می رسد مانند آن را ناپدید هنگامی که آن را نیست. همیشه رفتن به اینجا و ما همیشه باید به خاطر صحبت کردن."

Coachella ساکن Camilla Iribe یکی دیگر از معترضان در این تظاهرات مشترک, مشابه, نمایش در مورد یخ.

"حمایت از یخ است که حمایت از تمام این خانواده ها در حال قفل شده است به عنوان اگر آنها حیوانات و هیچ فرد یک حیوان" Iribe گفت. "هیچ فرد غیر قانونی است. همه ما در حال تلاش برای انجام چیزی مشابه به همین."

در اعتراض Iribe گفت وگا یکی از "بهترین دوستان" و "بسیار الهام بخش است." Iribe گفت که او همچنان امیدوار تغییر رخ خواهد داد.

"در آن طول می کشد بسیاری از زمان," او گفت:. "اگر ما را که همان انگیزه که همان تعهد و عزم و اراده من بدون شک فکر می کنم وجود دارد رفتن به تغییر دهید."

Coachella مقیم صوفیه هرناندز بود که در میان اولین گروه از معترضان می رسند. در حالی که برگزاری یک نشانه در پیاده رو به او گفت: بیشتر آثار باید انجام شود از جمله صحبت کردن به مقامات منتخب در مورد مسائل.

در علاوه بر این به فراخوانی برای مهاجرت اصلاحات هرناندز گفت که او نیز می خواست به دیدن پلیس اصلاحات.

"من فکر می کنم ما نیاز به مقدار زیادی از فشار و مسئولیت آنها" هرناندز گفت. "سازمان های دیگر باید پله در. من فکر نمی کنم پلیس باید مسلح در همه زمان ها و یا دسترسی به سلاح های خطرناک."

اعتراض: جمع آوری ده ها تن در Indio نگه اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس

مواد شیمیایی: مهاجران طرفداران اعضای کنگره نگرانی شیمیایی استفاده در یخ تسهیلات در آدلانتو

Coronavirus: یخ تایید اولین مورد از COVID-19 در مرکز بازداشت مهاجرت در آدلانتو

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگار autism_today استفاده شده در این گزارش است.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب