چرا کسالت می تواند برای شما خوب باشد

تابستان طولانی در جزیره توضیح داده شده است، و ما قادر به انجام بسیاری از معمول ما رفتن به فعالیت های تابستانی

توسط NEWSOULS در 25 مرداد 1399

تابستان طولانی در جزیره توضیح داده شده است، و ما قادر به انجام بسیاری از معمول ما رفتن به فعالیت های تابستانی است. استخرها بسته اند، کمپ کريساليس تعطيل شده و ما خيلي خيلي خسته شديم از صحبت کردن با دوستانمان در طول صفحه نمايش. بنابراین در حالی که ما تمام سمارای خود را برای مبارزه با بلاها انجام داده است ، ما باید اعتراف کنیم که ما خیلی خسته شده است.

به همین Today, Explained to Kids دلیل است که در سومین قسمت از چهار قسمت تابستانی امروز، به کودکان و نوجوانان توضیح داده شد، مجموعه پادکست توضیح دهنده وکس برای کودکان، تصمیم گرفتیم با یادگیری واقعی در مورد آن با کسالت مبارزه کنیم. در این قسمت، ما یک دوره برای اقیانوس احساسات نمودار می کنیم، جایی که ما امواج ی کسالت را پیدا می کنیم، می تواند در واقع برخی چیزهای ترسناک را به هم بنشاند. خوش شانس برای ما، ما با دکتر ارین وست گیت، یک روانشناس که در واقع مطالعه خستگی ملاقات می کنیم. او توضیح می دهد که چرا حوصله چنین چیز بدی نیست و به ما کمک می کند تا بفهمیم که برای سرگرم کردن دوباره خودمان چه می توانیم بکنیم.

به قسمت با جوانان در زندگی خود را گوش -- و یا فقط به خاطر -- و سپس به اینجا آمده برای دانلود راهنمای بحث قسمت ما و برخی از خنده بلند فعالیت های که بر روی آنچه ما در قسمت یاد گرفته ساخت.

به لطف متخصصان آموزش و پرورش دوران کودکی اولیه راشل جیانی نی و سالم هیو پنی برای توسعه مواد یادگیری ما!

به قسمت های بیشتر امروز، که به بچه ها توضیح داده شده است:


شما 20000 طرفدار ما خواهید شد؟ وقتی اقتصاد در بهار به یک وضعیت ناچیزی دست می دهد و ما شروع به درخواست از خوانندگان برای کمک های مالی کردیم، مطمئن نبودیم که چگونه این کار انجام می شود. امروز، ما فروتنانه می گویند که نزدیک به 20،000 مردم در چیدن. دلیل آن هم دوست داشتنی و هم تعجب آور است: خوانندگان به ما گفتند که آنها هر دو به دلیل ارزش توضیح و به دلیل ارزش که افراد دیگر می توانند به آن دسترسی داشته باشید، مشارکت می کنند، بیشاز حد. ما همیشه معتقد بودیم که روزنامه نگاری توضیحی برای یک دموکراسی کارکردی حیاتی است. که هرگز مهم تر از امروز ، در طول بحران بهداشت عمومی ، اعتراضات عدالت نژادی ، رکود اقتصادی ، و انتخابات ریاست جمهوری است. اما روزنامه نگاری توضیحی متمایز ما گران است و تبلیغات به تنهایی اجازه نمی دهد که ما آن را در کیفیت و حجم ی که این لحظه نیاز دارد، حفظ کنیم. کمک مالی شما کمک مالی تشکیل نمی شود، اما کمک خواهد کرد که Vox را برای همه آزاد نگه دارید. کمک امروز از کم به عنوان $ 3.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب