جنوب کالیفرنیا سیب آتش 90 ٪ شامل است. گرفتن هزینه وجود دارد بیش از 51 میلیون دلار

کولین اتاگی نخلچشمه های صحرا ی خورشید منتشر شده در 2:29 EDT یدلایمخیرات اوت 16, 2020آتش سوزی ۳۳۴۲۴ هکتاری سیب

توسط NEWSOULS در 26 مرداد 1399

آتش سوزی ۳۳۴۲۴ هکتاری سیب بیش از دو هفته است که در حال سوختن است و تلاش برای بیرون کردن آن ۵۱/۸ میلیون دلار هزینه داشته است.

این رقم که سرویس جنگل ی آمریکا یکشنبه منتشر کرد، نهایی نیست، اما بعید است که از زمانی که آتش سوزی پس از شعله های آتش سوزی ۳۱ ژوئیه روی آخرین پاهایش قرار گرفته باشد، به طور قابل توجهی افزایش یابد.

دانیل پترسون، افسر اطلاعات عمومی سرویس جنگل می گوید: «ما انتظار رشد آتش سیب را نداریم مگر اینکه آتش دوباره زنده شود»

او حملات هوایی را به بیشتر تگ قیمت آتش سوزی کمک کرد، اما تعداد هواپیماهای حاضر در صحنه در حال حاضر به پنج هلیکوپتر پایین است. دلار فدرال باید بیشتر هزینه ها را پوشش دهد، اما پترسون ویژگی خاصی در این مورد نداشت.

نود درصد آتش سوزی در روز یکشنبه مهار شده بود و مقامات گفتند که مهار کامل ممکن است تا اوایل روز دوشنبه اتفاق بیافتد.

هنوز 248 آتش نشان و کارمند در صحنه بودند، اما این کاهش قابل توجهی از نزدیک به 3000 خدمه که در اوج آتش سوزی حضور داشته اند.

به گزارش مرکز ملی آتش نشانی بین آژانس، این آتش سوزی هنوز هم به عنوان یک آتش فعال طبقه بندی شده است و در حال حاضر دومین فروغ فعال کالیفرنیا است، پشت آتش سوزی مجتمع ژوئیه ۸۳۲۶۱ هکتاری در جنگل ملی مودوک شمالی کالیفرنیا.

آتش سوزی پیچیده ژوئیه شامل چندین آتش سوزی ناشی از رعد و برق است که در تاریخ 22 ژوئیه آغاز شده است. 97% شامل یکشنبه بود.

آتش سیب همچنین دومین آتش سوزی بزرگ در بیش از یک دهه در شهرستان های ریورساید و سن برناردینو، پشت آتش اوت ۲۰۱۶ آبی قطع شده است که در نزدیکی پاس کاژون ۳۶۲۷۴ جریب سوزانده است.

محققان می گویند یک خودرو دیزل سوخت "گازسوز کربن سوز از سیستم اگزوز" آتش سوزی اپل در 31 ژوئیه در بلوک 9000 بلوط گلن جاده در دره گیلاس مشتعل. هيچ مظنوني دستگير نشده

سه آتش نشان جراحت جزئی را متحمل شده بودند و چهار خانه در اثر آتش سوزی از طریق بیابان سن گورگونو تخریب شدند.

دود در شمال دره Coachella برای روز قابل مشاهده بود، و Morongo دره و Pioneertown در میان جوامعی بودند که تحت هشدارتخلیه سقوط کردند.

گزارشگر کویر سان کالین اتاگی، جرم و جنایت، ایمنی عمومی و ایمنی جاده ها و بزرگراه ها را پوشش می دهد. او را می توان در ساعت colin.atagi@desertsun.com و یا به دنبال او در @tdscolinatagi. اخبار محلی را پشتیبانی کنید، مشترک شوید در سان صحرا. نویسنده ستاد ملیسا دانیلز در این گزارش همکاری کرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن