تظاهرات نیست آنچه که آنها مانند نگاه در تلویزیون

قتل جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery را مشتعل تظاهرات در سراسر جهان است. کسانی که تظاهرات را تحت پوشش

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

قتل جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery را مشتعل تظاهرات در سراسر جهان است. کسانی که تظاهرات را تحت پوشش خبری به تازگی — اما وقتی که می آید به برقراری ارتباط تظاهرات' مقیاس شخصیت و هدف بسیاری از این پوشش می افتد کوتاه.

بخشی از آن به دلیل از رسانه ها انگیزه ای برای, برجسته, مهیج ترین تصاویر; این چرا تا این حد اعتراض به پوشش پر است از خشونت و هرج و مرج از آتش غارت و گاز اشک آور. اما آن را نیز به دلیل ماهیت اعتراض به تصاویر خود را.

در این ویدئو استاد روزنامه نگاری Jason Johnson و Vox تصاویری ویرایشگر Kainaz Amaria توضیح است که در حالی که این اخبار می تواند به شما نشان دهد چه چیزی اعتراض به نظر می رسد مانند آن را بسیار بدتر در گفتن شما چرا این اتفاق می افتد.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. و اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب