برخی از شهرستانها در حال بستن حمل و نقل پس از حکومت نظامی. این یک مشکل برای کارگران ضروری و معترضان.

به روز رسانی ژوئن 10: شده اند وجود دارد تغییرات قابل توجهی به شهرستان گسترده حکومت از این داستان آخرین به روز

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

به روز رسانی ژوئن 10: شده اند وجود دارد تغییرات قابل توجهی به شهرستان گسترده حکومت از این داستان آخرین به روز شد و برخی از جزئیات دیگر ممکن است اعمال می شود. برای ما بیشتر تا به روز پوشش بر ضد خشونت پلیس تظاهرات برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ بازدید از این storystream برای همه ما به روز رسانی.


در سراسر کشور شهرستانها باید اعمال شب حکومت در نظر گرفته شده برای محدود کردن جمعیت از تظاهرکنندگان که در شب بعد از شب گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس و قتل جورج فلوید. مقامات محلی و اجرای قانون باید تلقی این حکومت — برخی از شروع به عنوان اوایل به عنوان 1 ساعت در مناطق مختلف کسب و کار — لازم است در صورت ادعا غارت و خشونت و صدمه به اموال تحریک در طول تظاهرات.

مقامات شهر می گویند به دستور اعمال نمی به کارگران ضروری مانند مراقبت های بهداشتی حرفه ای تحویل رانندگان کارکنان رستوران و فروشگاه مواد غذایی کارگران است. در عین حال در یک اقدام بی سابقه برخی از شهرستانها عمده باید به طور کامل به حالت تعلیق جرم حمل و نقل پس از ساعت تعطیل سوار-تگرگ برنامه و حتی میکرو-تحرک گزینه های مانند دوچرخه-سهام و اسکوتر اوایل خدمات است که بسیاری از کارگران معترض و در برخی موارد رای دهندگان تکیه به خانه. (در واشنگتن, DC رای دهندگان معاف از مقررات منع رفت و آمد در حالی که در فیلادلفیا مقامات محلی می گویند که رای گیری مکان "احتمالا در عرض 5 تا 10 دقیقه با ماشین" و نزدیک 30 دقیقه قبل از حکومت نظامی تا مردم را "کافی" زمان بازگشت به خانه.)

اکثر تظاهرات رخ داده در شهرها مناطق مرکز شهر که در آن وجود دارد به طور کلی دسترسی به عمده خطوط حمل و نقل و بزرگراه ها. با بستن کل حمل و نقل شبکه های مقامات شهرستان در حال جلوگیری از ضروری کارگران و معترضان از سرعت گرفتن خانه است که افزایش شانس خود را از بودن اجرای قانون بازداشت.

در اولین شب از این حکومت به اجرای شتابزده چپ بسیاری از مردم سرگردان و اشتباه در مکان هایی مانند لس آنجلس و بوستون و میامی و شیکاگو است. در حالی که ضروری کارگران فنی معاف از مقررات منع رفت و آمد بسیاری از آنها نا امید شده توسط تغییرات ناگهانی خود را به رفت و آمد به خانه به عنوان محدودیت همچنان گاهی با کمی به هیچ هشدار. در برخی از نقاط پایین منهتن برای مثال رانندگی ممنوع شده است و پس از ساعت. بیش از آخر هفته یک Postmates کارگر در بروکلین (و روزنامه نگار فیلمبرداری او) نبود مجاز به عبور بیش از پل منهتن در دوچرخه سواری بعد از حکومت نظامی با وجود مقامات هنوز اجازه دادن به ماشین وارد شهر است.

"اتوبوس سواران عاشق پیاده روی صفحه اصلی به دلیل خدمات بستن در 9 بعد از ظهر ایم" مخفی هاردی رئیس جمهور از سینسیناتی سازمان بهتر اتوبوس ائتلاف. "بسیاری از مردم کار می کنند بعد از آن خوشحال خواهد شد در این مورد."

شهر نیویورک حمل و نقل آژانس ادامه خواهد داد به کار با وجود مقررات منع رفت و آمد اما این تصادفی نیست که بسیاری از شهرستانها که تصمیم به تعطیل کردن سیستم خود را به طور کامل گفت: سلینا سو, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه شهری نیویورک است. حمل و نقل عمومی است که یک عنصر حیاتی از شهر زندگی برای بسیاری از شهروندان یک سرویس است که متصل به مردم — به خصوص به حاشیه رانده شده مردم — به شغل خود مدارس و اجتماعی جوامع است. با توجه به یک سال 2017 گزارش منتشر شده توسط انجمن آمریکایی حمل و نقل عمومی انجمن اقلیت های قومی حساب برای 60 درصد از حمل و نقل سواران حدود 24 درصد از آنها آمریکایی های سیاه و سفید.

"آن چنان عمیق و نکته جالب برای من که اعتراضات در مورد خشونت پلیس اما همچنین در مورد بودجه عدالت و defunding پلیس به طور مستقیم این پول در جای دیگر" Su گفت: Vox. "اما در پاسخ به اعتراضات وجود داشته است به تشدید نیروی پلیس افزایش یافته و پلیس در مردم رفتار و کاهش خدمات اجتماعی مانند حمل و نقل."

این بیماری همه گیر در حال حاضر به طور قابل توجهی محدود غیرنظامیان' استفاده از حمل و نقل تودهای اما مترو و اتوبوس باید یک نقش تاریخی در کشت در مقیاس بزرگ تظاهرات و بسیج. معترضان در سراسر جهان باید با استفاده از تاکتیک های ساکن ایستگاه گاهی اخلال و یا به تأخیر انداختن قطار و اتوبوس در اعمال مقاومت مدنی.

مرکز ترانزیت حمل و نقل, حمایت, سازمان, انتقاد از شهرستانها است که باید تصویب systemwide خاموش شدن در یک بیانیه عمومی در تاریخ 1 ژوئن. "در طول این تظاهرات سازمان های حمل و نقل باید هر تلاش برای ادامه حمل و نقل سواران که در خدمت انحراف منابع به پلیس و یا گسترده تعلیق از خدمت کردند." در حالی که اختلال در خدمات اجتناب ناپذیر هستند, به خصوص در طول دوره از تظاهرات توده های حمل و نقل مرکز نگهداری می شود که سازمان "باید در تلاش برای فعال کردن آزادی حرکت حتی در شرایط چالش برانگیز."

حمل و نقل طرفداران معتقدند که آتن به شدت صدمه دیده است کارگران و مردم که اصلا دسترسی به اتومبیل به ویژه پس از بسیاری در سراسر کشور حکومت در حال اجرا در حدود 6 تا 8 ساعت.

در این دوره از ناآرامی های محلی در حال عمد محدود کردن جنبش از ساکنان آن با توجه به سو. "من نمی خواهم به ارائه این اقدامات به عنوان استثنایی," او گفت:. "این مهم است که نگاهی به تداوم در چه شهرها را در طول جنبش مانند جنبش اشغال وال استریت اما این ناگهانی محدودیت در تحرک چیزی است که ما قبل از دیده نمی شود در حافظه اخیر است."

شهر نیویورک گذشته مقررات منع رفت و آمد برای مثال به تصویب رسید بیش از 75 سال پیش و در سال 1992 در لس آنجلس در منازعات منطقه مترو سیستم (سپس جنوب کالیفرنیا حمل و نقل سریع منطقه) تنها به حالت تعلیق در مسیرهای داخل و اطراف جنوب LA — نه countywide. در اوج جنبش حقوق مدنی در دهه 1960 لس آنجلس و دیترویت هر دو تحمیل حکومت برای جلوگیری از خشونت در طول مربوطه شد.

"بسیاری از این مشکل استفاده از حمل و نقل به اطراف از یک قسمت از شهر به دیگری گفت:" میامی شهردار کارلوس Giménez در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از او دستور systemwide حمل و نقل بسته شدن. "این یک ریسک و پاداش تصمیم گیری است. ... خطر بود و نه ارزش حفظ سیستم حمل و نقل." دیگر مقامات محلی ساخته نشده و به عنوان صریح بیانیه ای به عنوان Giménez در توجیه خاموش شدن اما دلایل خود را برای انجام این کار هنوز هم مشابه: آن است که معنی دیگر برای شهرستانها برای استقرار منابع خود را برای منصرف کردن مردم از رفتن پس از ساعت. این حرکت را به شدت تاثیر کم درآمد و کارگران Su گفت.

"مردم رنگ تر هستند به احتمال زیاد توسط پلیس متوقف و به من نشان می دهد همان چیزی است که اتفاق می افتد پس از منع رفت و آمد در حمل و نقل عمومی و یا در خیابان های," او اضافه شده است. در بالای مرور این های مختلف حمل و نقل توقف لس آنجلس تایمز گزارش داد که بسیاری از شب شیفت کارگران حتی کسانی که با اتومبیل ترس متوقف شد اجرای قانون در حالی که رقیب با کوتاه ساعت و کاهش دستمزد به عنوان یک نتیجه از حکومت.

تحویل مواد غذایی, برنامه, برای, در بیشتر قسمت ها هنوز عملیاتی کسب و کار به طور معمول با وجود این رستوران نیروی کار از جمله تعداد زیادی از مهاجران مستند نشده یا مردم رنگ که در معرض خطر هستند از متوقف شدن توسط پلیس. یک کارگر تحویل در شهر نیویورک حمل خاویار کیسه متوقف شده توسط پلیس در ژوئن 4, با توجه به حادثه دستگیر شده در دوربین. "نگاه, نگاه, نگاه, نگاه کنید. من حتی انجام هر کاری" او فریاد زد افسران گفت که او را به آرامش دعوت می کرد. او دست به دستبند و دستگیر شد.

جورج فلوید تظاهرات را برجسته کرده اند چگونه شهرستانها باید منابع و نفوذ به توقف حمل و نقل عمومی از جمله تحرک و خدمات مانند دوچرخه-به اشتراک گذاری Uber و Lyft در اختیار آنها است. در حالی که برخی از حمل و نقل کارکنان به ویژه رانندگان اتوبوس و کارگری حاضر به حمل و نقل پلیس و بازداشت معترضان ترین شرکت های حمل و نقل عامل تحت مقامات اجراء با کمی عمومی مقاومت مواجه.

بسیاری از شهرها از جمله شیکاگو, هوستون, مینیاپولیس, شهر نیویورک و دی سی را متوقف دوچرخه خود را-به اشتراک گذاری برنامه ها پس از ساعت ها که برخی از آنها اجرا شده توسط سازمان های غیر انتفاعی و یا شرکت های خصوصی که طرف قرارداد با دولت های محلی. (شهر نیویورک و دی سی هم ارائه شده ضروری کارگران رایگان دوچرخه-به اشتراک گذاری اعضا در طول همه گیر بیش از نگرانی های اجتماعی فاصله با جرم حمل و نقل.) سوار-تگرگ برنامه های مانند Uber و Lyft نیز با پیروی برخی از سراسر شهر بود حکومت با وجود شکایات آنها دریافت شده از مشتریان.

با توجه به بارگذاری سخنگوی کارکنان بر روی زمین واقع شده در برخی از شهرستانها در حال کار با مقامات محلی در چگونه بهترین برای حمایت از کارگران ضروری بر اساس نیازهای خود است. "برخی از شهرستانها درخواست کرده اند که ما تعلیق عملیات در ساعت منع رفت و آمد در حالی که دیگران می خواهند برای اطمینان از بارگذاری در دسترس است برای خدمات ضروری" این سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

در ژوئن 1, شهر نیویورک سیتی دوچرخه برنامه توییتی که شرکت "بحث در مورد گزینه های برای ارائه خدمات در طول حکومت نظامی ساعت." اما فقط چند روز بعد سرویس علنا اعلام کرد که آن را ملزم به تعطیل کردن هر شب برای مدت زمان منع رفت و آمد و عذرخواهی کرد, اذعان که آن را "بحرانی گزینه های حمل و نقل برای کارگران ضروری و دیگران که به آن نیاز دارید بیشتر در این زمان به چالش کشیدن."

یک سخنگو از Lyft که در عمل سیتی دوچرخه سواری گفت: در یک ایمیل به بورسی "سیتی دوچرخه مشارکت عمومی-خصوصی و ما لازم توسط همکاران ما در شهر نیویورک دولت به قطع خدمات در طول حکومت نظامی ساعت. ما می دانیم که چگونه مخل این است که به هر کس که متکی سیتی دوچرخه به خصوص کارگران ضروری و عذرخواهی می کنیم." این سخنگو گفت که دوچرخه-به اشتراک گذاری برنامه ها هنوز عامل در برخی از شهرستانها که مورد نیاز نیست خاموش شدن مانند منطقه خلیج بوستون و پورتلند, اورگان.

"در طول چند سال گذشته وجود دارد مقدار زیادی از توجه کارگردان به نقش بزرگ شرکت های فن آوری در تسهیل gentrification و مسائل دیگر در شهرهای" Su گفت. "به محدود کردن خدمات مانند سیتی دوچرخه [در شهر نیویورک] حال بارگذاری اسکوتر و دیگر خدمات تحرک نشان می دهد که چگونه دولتی و خصوصی مشارکت پیچیده هستند."

هنگامی که حمل و نقل محدودیت همراه با حکومت منتقدان مانند Su و کریستوفر Petrella در واشنگتن پست استدلال می کنند که تاثیر این قوانین تنها افزایش نظارت و کمک به این جرم از مردم از رنگ بسیاری از آنها در کار ضروری نقش. Su افزود: "این فقط نشان می دهد چگونه دولت و دولت های محلی باید قدرت بیشتری از ما فکر می کنیم در موارد شبیه به این."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن