اورنج کانتی سلامت رسمی استعفا کرد پس از دریافت تهدیدات بر چهره و پوشش سفارش

آسوشیتد پرس منتشر شده 2:08 PM EDT Jun 9, 2020یک مقام عالی رتبه بهداشت عمومی رسمی برای جنوب کالیفرنیا اورنج کان

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

یک مقام عالی رتبه بهداشت عمومی رسمی برای جنوب کالیفرنیا اورنج کانتی استعفا داد پس از دریافت تهدیدات بیش از او سفارش برای ساکنان فصل به صورت پوشش در هنگام نزدیکی دیگران در مکان های عمومی برای محافظت در برابر coronavirus.

دکتر Nichole, سریع, شهرستان افسر بهداشت چپ کار خود را در اواخر روز دوشنبه گفت: جسیکا خوب سخنگوی بخش مراقبت از سلامت سازمان است.

سریع هفتم ارشد سلامت رسمی به استعفا در کالیفرنیا پس از همه گیر آغاز شد و مقامات به طور ناگهانی رو فشار بی سابقه ای انتقاد و تهدید گفت: Kat DeBurgh مدیر اجرایی بهداشت افسران Association of California.

در اخیر اورنج کانتی هیئت ناظران جلسه یکی گفت: او را دعوت دیگران به برگزاری جلسات تمرین خارج سریع در صفحه اصلی در حالی که با پوشیدن ماسک در اعتراض.

DeBurgh گفت: ساکنان نیز در زمان یک بنر به تصویر می کشد سریع به عنوان یک نازی به یک جلسه عمومی برگزار شد و تظاهرات خارج از خانه خود را.

تهدید در برابر سریع شده بود را محکوم کرد توسط میشل فولاد صندلی اورنج کانتی هیئت ناظران.

سریع صادر سفارش در اواخر ماه مه به تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس به عنوان کالیفرنیای جنوبی شهرستان آغاز شد بازگشایی بیشتر کسب و کار. یک جهت مشابه است که در جای خود در کشور همسایه لس آنجلس.

در علاوه بر این به کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی که استعفا داد, یکی داده شد کلانتر اسکورت به ارائه امنیت DeBurgh گفت.

"ما قطعا تا به حال عصبانی نظرات در جلسات قبل به خصوص در اطراف واکسن اما این سطح از تهدید داشتن به یک کلانتر اسکورت ما را دیده اند آن را قبل از" DeBurgh گفت.

نارنجی شهرستان گزارش شده 7,500 موارد ویروس ها و 177 مرگ و میر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن