سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن و coronavirus تجارت خودی رسوایی توضیح داد

کارولینای شمالی از سوی دیگر ، ریچارد با مته سوراخ کردن را از نقش خود به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا موثر

توسط NEWSOULS در 26 اردیبهشت 1399

کارولینای شمالی از سوی دیگر ، ریچارد با مته سوراخ کردن را از نقش خود به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا موثر جمعه با توجه به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

استعفای خود را پس از FBI خدمت کرده یک حکم جستجو در بورر واشنگتن, DC, صفحه اصلی شنبه شب در یک پروب از اینکه چندین معاملات سهام او پس از جریان در اوایل شیوع کروناویروس شکست قانون است. ماموران فدرال کشف و ضبط یک تلفن همراه متعلق به بورر پس از خدمت حکم قانون اجرای رسمی گفت: LA بار.

این مهم تنش در تحقیق و تفحص از کمیته اطلاعات مجلس سنا صندلی که تا به حال مملو ارتباط با رئیس جمهور و یکی از چندین سناتور که قبل از همه گیر معاملات سهام تحت بررسی.

با مته سوراخ کردن برای این حماسه آغاز شد فوریه 13, کمتر از یک هفته پس از Fox News منتشر op-ed او co-نوشت: اطمینان بخش عمومی که ما به خوبی آماده شده برای این بیماری همه گیر. او و همسرش پس از آن به فروش می رسد 33 سهام به ارزش بین $628,033 و $1.72 میلیون. کسانی که فروش آف شامل سهام در صنایع مختلف که بعد از آن ضربه سخت با این بیماری همه گیر از جمله هتل و رستوران و صنایع حمل و نقل. بازار سهام چهار در اواخر فوریه و اوایل مارس به عنوان متحده شروع به صدور پناهگاه در خانه سفارشات و سازندگان غیر ضروری عملیات کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا با مته سوراخ کردن گزارش دریافت مکرر جلسات در شیوع کروناویروس در روزهای منتهی به انبار فروش. اما پس از خبر شکست خود را انبار-فروش مته سوراخ کردن توییتی در 20 مارس که او "تکیه تنها در گزارش های خبری به راهنمای تصمیم من" به فروش سهام خود را.

یک سخنگوی بورر کاهش یافته است به نظر به Vox. اف بی آی نیز کاهش یافته است به نظر.

مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه گفت که با مته سوراخ کردن را از کمیته اطلاعات مجلس سنا "در تعلیق تحقیقات" در روز جمعه. "ما توافق کرده اند که این تصمیم می تواند در بهترین منافع کمیته" مک کانل گفت: ملی مجله.

وجود دارد هنوز هیچ کلمه ای که از او خواه همکاران ممکن است جایگزین بورر به عنوان صندلی.

در حالی که دیگر سناتورهای شده اند سوال در مورد سهام خود را معاملات با مته سوراخ کردن است و بنا به گزارش ها تا کنون تنها قانونگذار به خدمت یک حکم جستجو. این می تواند باشد که این شرایط در حال محکم ترین برای کارولینای شمالی خواه. اما با توجه به خود را مملو ارتباط با رئیس جمهور (و به طور فزاینده سیاسی وزارت دادگستری), اخبار پرسش که آیا DOJ بررسی شد و با انگیزه های سیاسی.

مقامات دولتی و قانونگذاران اغلب ضروری به اطلاعات کلیدی که به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سود در بازار سهام — که در دسترس نیست ، اما پس از عبور از سهام عمل در سال 2012 آنها منع از استفاده از آن برای تجارت شخصی سهام. (با مته سوراخ کردن یکی از تنها سه سناتور به رای در برابر قانون است.)

آنها مجاز هستند با این حال به خود و سهام تجارت به عنوان طولانی به عنوان آنها استفاده نمی کنید که اطلاعات خصوصی. آنها همچنین نیاز به گزارش کسانی که معاملات به طور منظم در آشکار. کنگره مالی افشا نمی لیست خاص معامله مقدار به جای شکستن گزارش به ارزش دلار گروههای موسیقی مانند $1,001 به $15,000, $15,001 به 50000 دلار و.... تا به معاملات بیش از 50 میلیون دلار است.

در فوریه 13, Burr که رول تماس برآورد شده است 154th ثروتمندترین فدرال قانونگذار به فروش می رسد تا به $1.7 میلیون دلار در معاملات سهام است. در میان آنها با مته سوراخ کردن های فروخته شده تا 150.000 دلار ارزش سهام Hotel هتل ها و استراحتگاه هتل های زنجیره ای. Wyndham سهام کاهش یافته است از $59.10 هر سهم در پایان روز با مته سوراخ کردن آن فروخته شده به یک کم از $21.59 در مارس 19, قبل بازگشت. او همچنین به فروش می رسد تا به $100,000 در سهام در تمدید اقامت امریکا, اقتصاد مهمان نوازی شرکت.

با مته سوراخ کردن گرفتن شده در جلسات این ویروس برای چند هفته قبل از معاملات و با توجه به یک گزارش NPR او گفت: ناهار برای یک گروه به نام کاپیتول هیل باشگاه در اواخر فوریه که این ویروس بود "تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ اخیر" تشبیه آن به سال 1918 آنفولانزای همه گیر.

سناتور. کلی Loeffler نیز کشیده انتقاد بشردوست تجاری مرتبط با این بیماری همه گیر. هنگامی که او منصوب شد و در ماه ژانویه Loeffler بلافاصله ثروتمندترین سناتور در حال حاضر در دفتر. او ازدواج کرده به جفری Sprecher, صندلی بازار بورس نیویورک و صندلی و مدیر عامل آن شرکت هولدینگ بین قاره ای ارز.

The Daily Beast اولین گزارش در 19 مارس که Loeffler تا به حال به فروش می رسد میلیون ها نفر در سهام در روز از حضور در فوریه 24 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جلسه توجیهی در رمان coronavirus.

Loeffler گزارش فروش سهام متعلق به طور مشترک با Sprecher در همان روز کمیته بهداشت مجلس سنا که به او خدمت می کند در میزبانی خصوصی, همه سناتورهای coronavirus جلسه از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت از جمله CDC مدیر و دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

در مجموع Loeffler و شوهرش انجام شده 29 معاملات سهام در اواخر فوریه. شاید یکی که بیشتر جلب توجه بود خرید بین 100.000 دلار و 250.000 دلار در فن آوری شرکت Citrix ارائه می دهد که از راه دور-کار نرم افزار. نرم افزار محبوب تبدیل شده است به عنوان کارگران یقه سفید را دگرگون و به کار از خانه در طول بیماری همه گیر.

Loeffler تحت فشار قرار دادند در برابر اتهامات در مارس 20, صدای جیر جیر و گفت که نه او و نه همسرش باعث می شود تصمیم گیری در مورد نمونه کارها خود را.

ابرو مطرح شد و دوباره در اوایل ماه فوریه زمانی که Atlanta Journal-Constitution گزارش داد که Loeffler تا به حال به فروش می رسد $18.7 میلیون دلار سهام در تبادل بین قاره ای (ICE) که در آن او بود که قبلا دیرین اجرایی است. کسانی که معاملات — هر چند بزرگ در ارزش لزوما آشکار اتصال به بیماری همه گیر. اما آنها جلب موشکافی زیرا همانطور که نیویورک تایمز در گزارش به آنها اشاره کرد در غیر معمول طرح پرداخت غرامت از کارفرمای سابق خود.

اما با مته سوراخ کردن و Loeffler نیست به تنهایی در دریافت و بررسی بیش مشکوک معاملات سهام است. سناتور. جیم Inhofe (R-OK) که ریاست کمیته نیروهای مسلح سنا به فروش می رسد تا به $750,000 ارزش سهام آن مربوط به "ادامه واگذاری طرح است." دایان فاینستاین سناتور. (D-CA) گزارش فروش میلیون ها نفر در سهام فقط قبل از coronavirus مربوط به سقوط بازار. سناتور ادعا کرد که او نه یک حزب به تصمیم به فروش و معاملات ساخته شد ،

"تحت قوانین مجلس سنا را گزارش کنم شوهرم معاملات مالی" فاینستاین در بیانیه ای گفت. "من هیچ ورودی به تصمیم گیری. شوهر من در ماه های ژانویه و فوریه به فروش سهام از درمان سرطان شرکت می باشد. این شرکت نامربوط به هر کار در coronavirus و فروش بود و ربطی به این وضعیت است."

وزارت دادگستری در رابطه با کميسيون بورس و اوراق بهادار شروع به تحقیق و تفحص در اواخر ماه مارس به قانونگذاران که ممکن است تلاش کرده اند به سود حاصل از اطلاعات در داخل در مورد کوروناویروس.

فاینستاین گفت: ان بی سی نیوز روز شنبه که او گفته بود به اف بی آی در مورد فعالیت های تجاری در حالی که Loeffler پاسخ نمی پرسید که سیاسی, آیا فدرال عوامل بهداری.

وقتی پرسید که توسط Vox اگر Loeffler شده بود تماس گرفته توسط FBI در مورد معاملات یک سخنگوی سناتور پاسخ داد که این اتهامات "کاملا نادرست" و "بر اساس یک حمله سیاسی."

"هیچ حکم جستجو شده و خدمت در سن Loeffler," این سخنگو در بیانیه ای گفت به Vox اما آدرس نیست که آیا تا به حال شده است هر گونه تماس بگیرید.

تمام چهار دست آورده اند محروم انجام هر کاری غیر قانونی است. با مته سوراخ کردن خودش خواسته برای سنا در کمیته اخلاق رسیدگی به فعالیت های تجاری. حکم برابر با مته سوراخ کردن, اما, اولین علنا گزارش اقدامات انجام شده در طول دوره تحقیق و بالا بردن سوال در مورد این که آیا خود را معاملات مشکوک و یا اینکه چیز دیگری در جریان است.

از یک سو عوامل و دادستان را که مورد نیاز برای متقاعد کردن قاضی که آنها تا به حال علت احتمالی که جرم متعهد شد به منظور به دست آوردن گفت: حکم. و به عنوان Preet Bharara سابق آمریکا برای منطقه جنوبی نیویورک توییتی شنبه شب به دنبال یک جستجو در حکم علیه یک سطح بالا انتخاب رسمی مانند بورر "چیزی است که اف بی آی و یا DOJ می کند به آرامی."

"آن نیاز به لایه بررسی برکت از یک قاضی و توجه شدید اعتباری آسیب به نشستن ما سناتور" Bharara توییتی.

اما برخی از کارشناسان حقوقی ابراز نگرانی در توییتر یکشنبه شب در مورد یک اختلاف پتانسیل در درمان با مته سوراخ کردن است که گاهی اوقات در برخورد با تهمت و درمان سناتور بیشتر وفادار به ناروا مانند Loeffler.

ماه مه گذشته با مته سوراخ کردن کمیته با صدور احضاریه برای Donald Trump Jr. طی یک تحقیق به ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و فعالان. احضاریه به یک مسئله تبدیل شد برای مغلوب ساختن پیشی جستن-وفادار جمهوری خواهان که در تلاش بودند به اخراج تحقیقات به تهمت کمپین لینک کلیک کنید برای روسیه به عنوان انگیزه های سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا شدت انتقاد کرد در بورر در پاسخ حتی retweeting انتقاد از سناتور بیش از این روسیه تحقیقات که اخیرا در دوشنبه.

Loeffler, در ضمن منصوب شد به کاخ سفید نیروی کار در "بازگشایی امریکا" که او تبلیغ در مبارزات انتخاباتی آگهی در Facebook در اواخر ماه آوریل با توجه به دیلی بیست گزارش. "رئیس جمهور تهمت شنود گذاشته من برای کمک به دوباره باز کردن اقتصاد آمریکا. در حالی که مبارزه با COVID-19 همچنان ما باید ارائه کمک به کسانی که نیاز به دریافت و گرجستان بازگشت به کار با خیال راحت!" Loeffler کمپین نوشت: در آگهی.

یکی از چیزهایی که احتمالا متمایز با مته سوراخ کردن در مورد: او برادر در قانون جرالد Fauth یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب به ملی میانجیگری هیئت مدیره که به واسطه کار-مدیریت روابط در راه آهن و خطوط هوایی و صنایع نیز به فروش می رسد قابل توجه سهام در همان روز با توجه به Marketplace گزارش هفته گذشته است.

Fauth این معاملات می تواند بی ضرر و یا تصادفی; با این حال نکاتی را به دوستان و خانواده در نظر گرفته insider trading تحت SEC 2013, سیاست در تجارت خودی و اعتقادات از خودی معاملات با دوستان و خانواده بودند تایید توسط دیوان عالی کشور در یک سال 2016 دادگاه عالی آمریکا.

تا کنون با مته سوراخ کردن است و Loeffler سهام معاملات را دریافت بیشترین نظارت عمومی. و در حال حاضر با مته سوراخ کردن به نظر می رسد در ابتدا برای احتمالا عواقب جدی است.

در کوتاه مدت اگر با مته سوراخ کردن برگ سنا قبل از خود را منقضی می شود بسیار کمی تغییر خواهد کرد: او جایگزین خواهد شد توسط یکی دیگر از حزب جمهوری خواه و یکی از همکاران جمهوری خواه در سنا را در کمیته اطلاعات. در دراز مدت این زمان از هر استعفای ممکن است مسائل یک معامله بزرگ است. آن می تواند تغییر تعادل سنا.

کارولینای شمالی قانون نیاز فرماندار دولت در حال حاضر دموکرات Roy کوپر به تعیین کسی برای پر کردن آمریکا جای خالی. اما دولت خالی قانون همچنین فراهم می کند که اگر خروج سناتور "انتخاب شد به عنوان نامزد یک حزب سیاسی فرماندار منصوب از یک لیست از سه نفر از افراد توصیه می شود توسط دولت اجرایی کمیته سیاسی حزب است که با تخلیه عضو وابسته شد که انتخاب می شوند در صورتی که حزب اجرایی کمیته توصیه می کند که ظرف 30 روز از وقوع این جای خالی."

به عنوان یک موضوع عملی است که بدان معنی است که دولت ایران را تقریبا به طور قطع ارسال کوپر یک لیست از سه نام و کوپر را انتخاب کنید جدید سناتور از میان این سه جمهوری خواهان.

اما در طول این منصوب سناتور تصدی در دفتر بستگی دارد که با مته سوراخ کردن برگ سنا. همان قانون فراهم می کند برای یک انتخابات برای پر کردن صندلی که به "برگزار می شود در زمان اولین انتخابات برای اعضای مجمع عمومی که برگزار شد بیش از 60 روز پس از خالی رخ می دهد." بنابراین اگر با مته سوراخ کردن استعفا بیش از 60 روز از این سال به طور کلی انتخابات که برگزار خواهد شد در نوامبر 3, رای دهندگان در انتخاب سناتور در آن تاریخ است.

اما اگر با مته سوراخ کردن استعفا داد بعد از آن انتخابات برگزار خواهد شد تا 2022 خواهد بود که سال آخر با مته سوراخ کردن است, اصلی, اصطلاح , به منصوب جمهوری خواه سناتور اضافی دو سال در دفتر.

اگر انتخابات به جای مته سوراخ کردن است برگزار شد در این سال از آن است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یکی از مهمترین و به شدت مورد بحث نژادها در کشور و دموکرات ها باید یک شات مناسب و معقول از چیدن با مته سوراخ کردن صندلی. اگر چه کارولینای شمالی در طول تاریخ مورد علاقه و جمهوری خواهان و دموکرات غالبا پیروزی در انتخابات ایالتی. هر وقت فرماندار و نشسته دادستان کل جاش استین دموکرات هستند. دموکرات Kay Hagan به عنوان یک سناتور آمریکایی از ایالت کارولینای شمالی به تازگی به عنوان 2015.

هر چند تهمت برنده دولت حدود 4 درصد در سال 2016 کارولینای شمالی به نظر می رسد روند آبی رنگ است. در سال 2017 و 2018, 63 درصد از جمعیت این ایالت رشد رخ داده در شارلوت, رالی, و دورهم مناطق شهری مناطق که مورد علاقه دموکرات هیلاری کلینتون بیش از حزب جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگ حاشیه در سال 2016.

در این معنا, North Carolina شبیه همسایه خود ویرجینیا سابق جمهوری خواه و دژ محکم است که بدل به یک آبی دولت به عنوان آن رشد جمعیت شهری بیشتر و بیشتر جهان وطنی — اگر کارولینای شمالی است که به مقصد برای تبدیل شدن به یک اعتماد دولت دموکراتیک انتقال آن از قرمز به آبی است که چندین سال پشت ویرجینیا.

با مته سوراخ کردن است همکار جمهوری خواه سناتور تام Tillis در حال حاضر قرار است به اجرا برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر. و در حالی که رای گیری در این انتخابات نسبتا پراکنده داده است که وجود ندارد نشان می دهد که دموکرات رقیب کال کانینگهام مورد علاقه است برای برنده شدن در این مسابقه است.

بنابراین اتهام تجارت خودی برابر با مته سوراخ کردن می تواند پیامدهای قابل توجهی را برای این کشور به عنوان یک کل. اگر با مته سوراخ کردن مجبور است از او بسازید و اگر زمان مناسب است و دموکرات باید یک شانس واقعی از چیدن تا که صندلی در ماه نوامبر. که به طور بالقوه می تواند تاثیر که کنترل سنا را به عنوان یک کل و آن را می تواند به دموکرات ها راه گریز بیشتر به حکومت اگر آنها نیز ضبط کاخ سفید است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب