امی کوپر 911 تماس بخشی از همه بیش از حد آشنا الگوی

مسیحی کوپر بود تماشای پرنده در پارک مرکزی نیویورک در روز دوشنبه هنگامی که او را دیدم یک زن با یک سگ انداخته.

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

مسیحی کوپر بود تماشای پرنده در پارک مرکزی نیویورک در روز دوشنبه هنگامی که او را دیدم یک زن با یک سگ انداخته.

قلاده های مورد نیاز در ربط بخشی از پارک که در آن دو راه رفتن بودند. "این برای ما مهم birders چون ما می دانیم که سگ نمی تواند کردن دسته سه تایی در همه ما وجود دارد می توانید بروید برای دیدن زمین-خانه پرندگان" کوپر با سی ان ان گفت.

بنابراین کوپر تصمیم به چیزی می گویند. چه اتفاقی افتاد بعد دستگیر شد در یک ویدیو که در حال حاضر دیده شده است و توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

زن امی کوپر حاضر به قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی و یا حرکت به یکی دیگر از منطقه است. بنابراین مسیحی در زمان برخی از سگ رفتار او را حمل برای موقعیت های شبیه به این. که در آن نقطه با توجه به مسیحی او شروع به وحشت و او شروع به فیلمبرداری.

در این ویدئو ارسال به Facebook به اشتراک گذاشته شده و هزاران بار امی روش های مسیحی به طور بالقوه نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل. سپس او را تهدید به تماس با پلیس گفت: "من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من است." در نهایت او در واقع خواستار مقامات گفت که یک "آفریقایی" مرد "در حال ضبط است و تهدید من و سگ من." کوپر می گوید بسیار کمی در این ویدئو و قطعا هیچ چیز تهدید می کند.

زمانی که پلیس وارد هر دو مسیحی و امی در حال حاضر سمت چپ پارک. و پس از این ویدئو ویروسی رفت امی صادر عذرخواهی شد و اخراج از کار خود را. اما برای بسیاری از این حادثه یادآور بزرگتر مشکلات در جامعه آمریکا: تمایل مردم سفید به تماس با پلیس در مردم و اپیدمی خشونت علیه سیاه آمریکایی ها توسط پلیس و سفید غیر نظامیان از جمله اخیر قتل Ahmaud Arbery و Breonna تیلور.

"ما در عصر زندگی می کنند با چیزهایی مانند Ahmaud Arbery که در آن مردان سیاه و سفید دیده می شود به عنوان اهداف" مسیحی کوپر با سی ان ان گفت. "این زن فکر می کردم او می تواند بهره برداری از آن به نفع خود و من با داشتن آن است."

مسیحی کوپر با سی ان ان گفت او "بسیار آرام" هنگامی که از او خواسته امی کوپر به رعایت پارک دسته سه تایی قوانین. اما امی ادعا می کند او فریاد در او. "او در حال اجرا بود در یک میدان باز" او با سی ان ان گفت. "او از بوش است."

زمانی که او حاضر به دسته سه تایی سگ او او می گوید: او به او گفت, "اگر شما در حال رفتن به انجام آنچه شما می خواهید من می خواهم به انجام آنچه من می خواهم, اما شما در حال رفتن به آن را دوست دارم." او به معنای او قرار بود به فیلم او را امی می گوید: "من نمی دانم آنچه که به معنای. هنگامی که شما به تنهایی در یک منطقه پوشیده شده از درخت که کاملا وحشتناک, راست?"

او در حال حاضر ادعا می کند که ترس دلیل است که او تصمیم گرفت به پلیس تماس بگیرید. "من فکر می کنم من فقط می ترسم" او با سی ان ان گفت. "هنگامی که شما به تنهایی در ربط شما نمی دانید که چه چیزی اتفاق می افتد. آن را قابل اغماض نیست دفاع."

امی همچنین می گوید او می خواهد به "علنا عذر خواهی به همه است."

"من نمی نژادپرستانه" او با سی ان ان گفت. "من معنی نیست که به آسیبی که انسان در هر راه است."

امی همچنین سی ان ان گفت که او "تمام عمر در حال تخریب در حال حاضر" — پس از تماس در رسانه های اجتماعی برای کارفرما او را به آتش او شده است اجازه رفتن توسط فرانکلین تمپلتون شرکت سرمایه گذاری که در آن او کار می کند.

"پس ما بررسی داخلی از حادثه در پارک مرکزی دیروز ما را ساخته اند این تصمیم به خاتمه کارمند درگیر بلافاصله موثر" این شرکت گفت: در توییتر. "ما نمی تحمل نژادپرستی از هر نوع در فرانکلین تمپلتون."

امی کوپر نیز تسلیم او سگ به پناهگاه که در آن او به تصویب رسید و او پس از برخی از مردم اشاره کرد که او به نظر می رسد به خفگی او را با خود یقه در این ویدئو.

"سگ در حال حاضر در نجات ما را مراقبت و او امن است و در سلامت خوب" پناهگاه کارکنان گفت: در Facebook پست با توجه به سی ان ان.

در این مورد خاص هیچ دستگیری ساخته شده بودند و مسیحی بود و نه از لحاظ جسمی صدمه. اما وجود یک سابقه طولانی از جمله 911 تماس با مردم و در نتیجه دستگیری, بازجویی و خشونت علیه مردم سیاه و سفید.

این خطرناک الگوی دریافت بیشتر توجه ملی در سال 2018 زمانی که دو سیاه و سفید مردان Rashon نلسون و Donte رابینسون دستگیر شدند در فیلادلفیا استارباکس در حالی که انجام این کار چیزی بیش از انتظار برای یک کسب و کار شریک می رسند. به زودی پس از سفید اوکلند زن شد موضوع بی شماری "BBQ بکی" الگوهای رفتاری پس از او به نام پلیس در یک خانواده بودند که barbecuing در یک پارک — خانواده بازداشت شدند و مورد سوال برای یک ساعت. همچنین در 2018, Chikesia Clemons دستگیر شد و به زمین پرتاب توسط پلیس در آلاباما وفل خانه پس از کارکنان رستوران به نام بیش از یک اختلاف با این لایحه. ماموران در معرض Clemons' سینه و تهدید به شکستن بازوی او.

به عنوان P. R. لاکهارت نوشت: در بورسی در سال 2018 "اگر 'خرید در حالی که سیاه و سفید' و 'رانندگی در حالی که سیاه و سفید" ساخته شده که مورد استفاده برای توصیف یک تمایل برای مردم و پلیس به درمان مردم سیاه و سفید با سوء ظن حوادث اخیر ارائه شده اند یک افزایش تعدادی از حالات برای اضافه کردن به لیست."

در واقع پرنده سیاه-ناظران باید بلند صحبت کردن در مورد خطرات ناشی از "پرنده نگری در حالی که سیاه و سفید است." در یک سال 2016 مقاله که نام J. جلب لانهام-سابروک نوشت: در مورد مواجهه با مؤتلفه پرچم و KKK گرافیتی در حالی که به دنبال پرندگان و نیاز به دادن یک وعده تحقیق پروژه به دلیل سفید supremacist گروه فعال شد در منطقه کوهستانی او قرار بود به مطالعه است.

"در مکان های از راه دور و ترس همواره همراه دوربین شکاری, حوزه و زمینه راهنماهای چمدان," او نوشت.

بسیاری در این کوهپیمایی جامعه باید حمایت مسیحی کوپر پس از این حادثه شد ،

"سیاه و سفید آمریکایی ها اغلب به صورت وحشتناک روزانه خطرات در فضاهای باز که در آن آنها در معرض بی جا و سوء ظن رویارویی و خشونت" Rebeccah ساندرز معاون ارشد رئیس جمهور برای برنامه های دولت در Audubon Society, در بیانیه ای گفت. "ما سپاسگزار مسیحی کوپر امن است. او طول می کشد لذت بزرگ در های شهر نیویورک پرندگان با دیگران و خدمت به عنوان عضو هیئت مدیره شهر نیویورک Audubon Society, جایی که او در ترویج حفاظت از شهر نیویورک فضاهای باز و گنجاندن همه مردم است."

برای مسیحی کوپر گفت: واشنگتن پست "من فکر نمی کنم وجود یک آمریکایی آفریقایی تبار فرد در امریکا کسی که تجربه چیزی شبیه به این در برخی از نقطه."

اما او گفت: "من خجالتی نیست و دور از مقابله با scofflaw زمانی که من آن را ببینید. این پارک خواهد بود غیر قابل استفاده — و نه فقط به ما birders اما برای هر کسی که لذت می برد از زیبایی است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب