5 مسابقه برای پخش در روز سه شنبه, West Virginia انتخابات

Once upon a time, West Virginia بود و دموکراتیک دژ. این یکی از تنها چند متحده که ترجیح جیمی کارتر رئیس جمهور ب

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

Once upon a time, West Virginia بود و دموکراتیک دژ. این یکی از تنها چند متحده که ترجیح جیمی کارتر رئیس جمهور بیش از رقیب رونالد ریگان در سال 1980 انتخابات و دولت تا به حال دو سناتور دموکرات اخیرا در 2015.

اما آن روز بلند رفته است.

در روز سه شنبه دموکرات ها را در مجموعه ای را انتخاب کنید که کدام یک از نامزدهای خود را سعی خواهد کرد برای بازپس گرفتن دو موقعیت در حال حاضر برگزار شده توسط جمهوری خواهان: فرماندار عمارت و یکی از ایالت های آمریکا کرسی. غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت — که روشن از حزب دموکرات به حزب جمهوری خواه در سال 2017, در زمانی که دموکرات ها در بسیاری از کشور بودند و آماده سازی خود برای شرکت در انتخابات پیروزی در دورۀ انتخابات — را چهره اصلی خود را.

هر کدام دموکرات برنده سنا اولیه را به صورت یک شیب سربالایی نبرد برای سرنگون کردن جمهوری خواه ایالت شلی مور Capito در این پاییز. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خرد دموکرات هیلاری کلینتون بیش از 40 امتیاز در سال 2016. این یک عهد به مهارت سیاسی از سوی دیگر ، Joe Manchin راست متمایل به دموکرات که برگزار کرده است ایالت برای نزدیک به دو دهه است و نه برای انتخاب مجدد در این سال است که فعالیت سیاسی خود را زنده باقی می ماند حتی به عنوان دولت خود را تبدیل به یکی از reddest در کشور است.

سه شنبه, West Virginia اولیه فقط نمی خواهد نشان می دهد چگونه دموکرات امید به آب و چالش های پیش روی آنها در کوه دولت ، آن را نیز تغییر شکل دولت بالاترین دادگاه.

قضایی انتخابات همیشه مملو سازمانی. اکثر رای دهندگان که نمی وکلای تمرین می دانم کمی در مورد قضات در دولت خود را. و قضات قرار است به دنبال قانون بدون حزبی به نفع, به جای اینکه وفادار به حوزه است که آنها کار خود را.

در غرب ویرجینیا, دولت, دیوان عالی انتخابات به ویژه نگران کننده است. در سال 2004 زغال سنگ بارون همین Blankenship اصل خرید یک صندلی در دادگاه عالی ایالت برای $3 میلیون نفر است. Blankenship صرف که بسیار به انتخاب مورد نظر خود را نامزد دولت بالاترین دادگاه و پس از آن عدالت رفت به اعتصاب کردن 50 $میلیون رأی در برابر Blankenship شرکت. (دادگاه عالی ایالات متحده بعد از حکومت است که عدالت باید recused خود را به طور موثر نیاز به دادگاه عالی ایالت به rehear مورد.)

علاوه بر این در سال 2016 دولت ساخته قضایی مسابقه "بگمارند." در عمل این بدان معنا نیست که احزاب سیاسی بی تفاوت هستند در مورد کسی که برنده این انتخابات است. آن را به سادگی بدان معنی است که انتخابات نخواهد اطلاع رای دهندگان است که حزب هر نامزد ترجیح میدهد.

اما از آنجا که این نژادها اسمی حزبی وجود ندارد اولیه انتخابات برای انتخاب هر نامزد حزب. برندگان روز سه شنبه نژادها خواهد شد پیوستن به دادگاه عالی تجدید نظر غرب ویرجینیا دولت بالاترین دادگاه. آن را غیر معمول است برای بسیاری از کرسی ها می شود تا برای grabs در یک بار, اما آن را نتیجه یک رسوایی است که سه نفر از قضات به استعفا در سال 2018 (جزئیات این رسوایی که شامل $32,000 کوچ می توان در اینجا یافت).

دولت حزب جمهوریخواه تایید سه نامزد: وقت دادگستری تیم آرمستد بود پنجم قضایی مدار قاضی Lora دایر و Putnam County دستیار تعقیب وکیل کریس Raynes. خواه دولت رهبری کمیته قضایی انصاف ابتکار صرف صدها هزار دلار برای انتخاب این نامزدها. در همین حال یک گروه رقیب به نام ReSet, West Virginia صرف مشابه مبالغ از پول حمایت های مختلف بلیط نامزدها: وقت عدالت جان Hutchison سابق دادگستری ریچارد Neely و 13th قضایی مدار قاضی جوانا Tabit.

وقت رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت یک میلیاردر سابق حزب دموکرات که روشن به ایران پس از او در زمان دفتری جذب دو منطقی جدی رقبا در دولت جمهوری خواه اولیه. اما هیچ کدام به نظر می رسد که آتش گرفت. یک نظرسنجی اخیر نشان داد عدالت برنده اصلی خود را با بیش از 53 درصد از آرا.

در ضمن دموکراتیک اولیه مسابقه شبیه حداقل در سطح شکاف فرهنگی بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز (I-VT) بالای دو رقیب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. Kanawha County کمیسر بن Salango که Manchin, تایید نقش استقرار مورد علاقه. Salango قویترین حریف در ضمن سازمان جامعه استفان اسمیت.

یک نظرسنجی اخیر نشان داد Salango برنده با بیش از 30 درصد آرا در حالی که اسمیت دریافت یک کمی بیش از 27 درصد پشتیبانی می کند. این نظرسنجی همچنین نشان داد بیش از یک چهارم رای دهندگان مردد با سه شات نامزد برنده حدود 14 درصد از آرا در کل.

دموکراتیک اولیه همچنین ویژگی های یک طرفه سه مسابقه بین دولت سابق بهداشت ، ریچارد اخدا سابق جنوبی در چارلستون شهردار ریچی Robb و فعال پائولا ژان Swearengin برای حزب سنای آمریکا نامزدی.

هر که غالب این است به احتمال زیاد به صورت یک مسابقه بسیار دشوار است. Capito در این وقت جمهوری خواه clobbered او دموکراتیک حریف نزدیک به 28 امتیاز در سال 2014.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن