رادیولوژی کسب و کار با چهار Coachella Valley امکانات شکایت کرد برای مدیکر تقلب

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 3:14 PM EDT 24 مه سال 2020The United States Department of Justice

توسط NEWSOULS در 4 خرداد 1399

The United States Department of Justice مداخله در مدیکر مورد تقلب شامل 11 رادیولوژی امکانات در جنوب کالیفرنیا از جمله چهار در Coachella Valley.

William M. Kelly, موسس و مدیر پزشکی سلامت اسکن تصویربرداری اتهام نقض ادعاهای دروغین عمل با ارسال پرداخت مطالبات به مدیکر برای نظارت رادیولوژی خدمات و خدمات ارائه شده در unaccredited امکانات با توجه به آزادی مطبوعات توسط وزارت دادگستری.

کلی هم بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر توسط خورشید صحرا.

مدیکر نیاز به روش های خاص از جمله در CT و MRI اسکن که شامل مواد برای تزریق به رگهای انجام شود تحت عنوان "مستقیم پزشک نظارت" با توجه به DOJ. این به این معنی است که یک پزشک باید حداقل در طی عمل.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که کلی بود نه در حال حاضر برای روش های خاص و در عین حال صورتحساب مدیکر به عنوان اگر او بود. علاوه بر این دعوی مدعی است که کلی امکانات فاقد اعتبار است مدیکر حسابداری مورد نیاز است.

"بخش (عدالت) را به شدت دنبال بی پروا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که گوشه های برش برای سود و مخاطره افتادن سلامت و ایمنی از مزایای مدیکر" گفت: وزارت دادگستری عمران, بخش, دستیار دادستان کل جودی شکار.

مورد ثبت شده توسط سابق بیمار سید Ackerman تحت whistleblower ارائه ادعاهای دروغین عمل می کنند که اجازه می دهد تا احزاب خصوصی به فایل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از ایالات متحده برای ادعاهای دروغین و دریافت سهم از پولی بازیابی.

کلی که neuroradiologist می تواند موضوع را به پرداخت خسارت پولی به نهفته احزاب و می تواند مجازات های دیگر با توجه به DOJ.

کلی تمرین شامل دفاتر بسیاری از آن ها تزئین شده با یک گرمسیری ماورا موضوع در موریتا Temecula لیک ال سینور منیفی Palm Springs, نخل کویر, La Quinta, لوما لیندا رانچو کوکامونگا و میشن ویجو.

او ارائه می دهد انواع خدمات MRI, x-اشعه فراصوت, ماموگرافی, تراکم استخوان, تست و 3-D spiral CT اسکن با توجه به کلی وب سایت کسب و کار.

"ما تخصص در تشخیص زود هنگام به طور بالقوه تهدید کننده زندگی بیماری در بزرگسالان است که احساس خوب و که بدون علائم" وب سایت گفت. آن را تشویق بیماران برای به دست آوردن یک بدن کامل اسکن زوج با یک شیوه زندگی, پزشکی, مشاوره برای دریافت یک "نقشه راه" برای سلامتی بهتر است.

در این سایت کلی است که تنها پزشک ذکر شده برای همه 11 امکانات. قبل از تاسیس سلامت اسکن تصویربرداری او به عنوان رئیس رادیولوژی در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج با توجه به وب سایت خود را.

آیزنهاور بهداشت بلافاصله پاسخ به صحرا خورشید درخواست برای تایید کلی پس زمینه.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب