به عنوان شهرستان شل coronavirus سفارشات Coachella Valley مقامات هنوز هم می خواهید پوشش صورت

سام Metz شین Newell و Risa جانسون پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:07 PM EDT 9 مه سال 2020Coachella Valley

توسط NEWSOULS در 21 اردیبهشت 1399

Coachella Valley مقامات منتخب در واکنش با ترکیبی از نگرانی و تصویب شنبه پس از Riverside County هیئت ناظران رای دادند 5-0 در روز جمعه به طور مستقیم با سلامت عمومی افسر به لغو و اصلاح یک سری از محلی بهداشت عمومی دستورات سختگیرانه تر از ایالت کالیفرنیا گیر داد.

پس از شهرستان رو پوشش دستور جایگزین شد با یک "قوی توصیه" به فاصله اجتماعی و سایش پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus بسیاری از مقامات منتخب در Coachella Valley گفت: آنها هنوز هم پشتیبانی استفاده از پوشش صورت.

Indio شهردار گلن میلر گفت: او حمایت و قیمومیت در تنظیمات اجتماعی و خواست مردم را به ادامه استفاده از آنها در مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی. "این فقط برای شما," میلر گفت. "آن را برای مردم در اطراف شما است."

پالم اسپرینگز شهردار جف Kors بیان dispproval از سرپرستان' حرکت می کند. پالم اسپرینگز است به طور کلی یک رویکرد تهاجمی تر در سلامت اقدامات اتخاذ قوانین جلوتر از شهرستان و شهرستانها همسایه و محتاط تر در آرامش محدودیت در دوره های گلف و امکانات دیگر.

"توسط واژگون خود را ارشد مقامات بهداشت عمومی در صورت پوشش مورد نیاز هیئت ناظران نیست انجام رساندن اهداف اعلام شده خود را — آنها نه باز کردن یک کسب و کار کمک به اقتصاد و یا حفاظت از سلامت" Kors گفت. "آنچه آنها انجام خواهد شد نه تنها منجر به عفونت بیشتر اما صدمه دیده خواهد شد کسب و کار و اقتصاد است."

پرز می گوید: هیئت مدیره 'نا امید' با Newsom

محلی واکنش آمد و پس از هیئت ناظران' به اتفاق آرا تصمیم به حرکت Riverside County یک گام نزدیک تر به بازگشایی. رای خود را به کارگردانی دکتر کامرون قیصر و بهداشت عمومی افسر به او دستور است که باید محدود اجاره تعطیلات و گلف و موظف چهره-پوشش در سراسر شهرستان.

این حرکت در نهایت اصلاح قیصر مدرسه بسته شدن سفارش الزامی اکثر مدارس سراسر شهرستان بسته باقی می ماند تا اواسط ماه ژوئن اما معافیت فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی.

قبل از رای گیری سرپرست V. مانوئل پرز گفت: معنای لغو سفارشات تغییر کرده بود به شدت از او و سرپرست کارن اشپیگل قرار داده و این حرکت در دستور کار هفته گذشته است. در اصل او گفت: ایده این بود که به چین با فرمانداری برای کاهش سردرگمی برای ساکنان قادر به نگه داشتن مسیر از شهر و شهرستان و دستور دولت است. اما سوال از محلی در مقابل دستور دولت به طور کامل تغییر در پنجشنبه پرز گفت: زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom منتشر و معیار برای بازگشایی تدریجی.

در روز پنج شنبه Newsom اعلام کرد که کسب و کار خرده فروشی می تواند بازگشایی در محدود مد به عنوان دولت حرکت به مرحله 2 از برنامه های خود را. در سفارش برای شهرستان ها برای پیشبرد به مرحله 3 و بازگشایی طور گسترده تر او گفت: آنها باید گزارش جدید مرگ و میر و کمتر از 10 جدید کروناویروس مورد در هر 100,000 ساکنان حداقل به مدت 14 روز.

بیش از دو هفته گذشته حدود چهار نفر از هر 100 ، 000 ساکنان در شهرستان ریورساید باید آزمایش مثبت در هر روز. در طول این بازه زمانی 92 نفر از COVID-19-عوارض مربوط.

"همه از ما گرفته شد عقب — و راستش نا امید — هنگامی که ما این خبر را شنیده از فرماندار ما," پرز از حزب دموکرات گفت.

"این برای تلفن های موبایل مانند عبور از باک'

پالم اسپرینگز شهردار Pro Tem کریستی Holstege همچنین ابراز نگرانی در مورد هیئت مدیره تصمیم به لغو قیصر سفارشات و نحوه مدیریت این ویروس اگر فردی شهرستانها در حال تصمیم گیری است. او گفت: فکر rescinding صورت-پوشش قیمومیت چپ کمی برای حفاظت از کارگران و می تواند در قرعه کشی از این بیماری همه گیر.

Indian Wells شهردار Ty Peabody گفت که او را درک نمی کنند, نقطه از هیئت مدیره rescinding سفارشات.

"این به من تلفن های موبایل مانند آن را عبور از باک به فرماندار" Peabody گفت. "و در این صورت از قیصر, من یک مشکل با آن بیش از حد. اگر قیصر گفت: شما باید همچنان به پوشیدن ماسک شما باید همچنان به دور خودتان چرا شما باطل است؟"

"چقدر سخت است که آن را به پوشیدن ماسک?" شهردار پرسید.

Peabody گفت که او می خواهم برای دیدن بیشتر کسب و کار مجاز به بازگشایی و مراجعان در داخل با اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود و ماسک مورد نیاز است. اما او نمی تواند به نفع از رفتن در برابر دولت یا قوانین محلی است.

"من فکر می کنم آن زمان" Peabody گفت. "شما به این یک ماه دیگر و شما نمی خواهید به بسیاری از کسب و کار. در واقع کسی که نمی توانید PPP (چک Protection Program) در حال رفتن به یک زمان بسیار سخت می سازد."

در دزرت هات اسپرینگز شورای شهر به اتفاق آرا تصویب شده در جلسه غیر علنی روز سه شنبه قطعنامه ای نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت و عمل اجتماعی فاصله.

کسب و کار است که باز و باز خواهد شد در چند هفته آینده موضوع را به صورت پوشش و اجتماعی فاصله دستور شهردار اسکات متس گفت.

کلیسای جامع شهر شهردار جان اگویلار دو لا فرانترا گفت: حمایت از هیئت ناظران' تمایل به همکاری با سایر استان ها به سادگی دستورالعمل های منطقه ای و کار با Newsom در بازگشایی.

اما اگویلار دو لا فرانترا که صاحب یک کسب و کار کوچک است که بسته است نیز پشتیبانی می کند استفاده از پوشش صورت.

"من باور دارم که با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله ترویج بهداشت عمومی" او گفت:.

با توجه به این شهرستان را سالمندان و ضعف سيستم ايمنی جمعیت اگویلار دو لا فرانترا گفت: این مهم است که به طور آگاهانه در حفاظت از ساکنان آن.

La Quinta شهردار لیندا ایوانز گفت: او را دیدم هیئت مدیره رای به عنوان یک گام رو به جلو در بازگشایی شهرستان "با وجود غیر قابل حصول معیارهای فرماندار گذاشته است برای دولت است."

"من ستایش مدیره در شور و مشورت آنها" ایوانز گفت. "من فکر می کنم که وجود دارد این است که بخشی از من است که پشتیبانی از بحث هجوم فرماندار."

او به نام Newsom طرح "یک سیلی به دولت" و پیشنهاد این شهرستان کار خود را با دیگر استان ها به منظور قدرت در اعداد به ارائه یک طرح جایگزین برای Coachella Valley منطقه برای بازگشایی.

ایوانز گفت که او احساس "torn" بیش از ناظران' تصمیم به لغو این شهرستان مورد نیاز برای ساکنان آن به پوشیدن ماسک و تغییر آن را به تنها یک پیشنهاد است. پوشیدن ماسک کمک می کند تا برخی از مردم احساس امن تر زمانی که بیرون رفتن و آنها ممکن است احساس آسیب پذیر در هنگام عبور دیگران بدون ایوانز گفت. او گفت که او با پشتیبانی از کسب و کار با داشتن قدرت به نیاز مشتریان خود و کارکنان ماسک اگر آنها می خواهند به.

"من نمی خواهم اجباری در همه جا شما بروید اگر شما به تنهایی در یک پیاده روی دنباله دار (ماسک مورد نیاز)," ایوانز گفت. "اما اگر شما در حال عبور مردم از احترام من فکر می کنم که حسن نیت ارائه میدهد و مناسب ترین چیزی که به انجام است."

این شهر هنوز هم برخی قوانین سختگیرانه در محل از شهرستان سفارشات در حال حاضر در محل از جمله نیاز به فقط یک نفر در هر سبد در زمین گلف. این شهر همچنین دارای قوانین سختگیرانه تر برای اجاره کوتاه مدت نیاز به قبل از تصویب در پیش از اقامت برای کارگران ضروری تنها ایوانز گفت.

هیئت مدیره واکنش نشان می دهد به Newsom اعلام

Riverside County, پرز توضیح جمعه, گسترش, تست سرعت بیشتری نسبت به سایر شهرستان در دولت و با حداقل 13 تست سایت یا باز و یا آماده شدن برای باز کردن بیش از 2 درصد از جمعیت شهرستان تست شده — یک نرخ بالاتر از هر بزرگ شهرستان در دولت است.

اگر چه این شهرستان است که با اعتماد به نفس می تواند به دولت در آستانه برای تست ظرفیت بیمارستان و تماس با ردیابی پرز گفت: Newsom دیگر معیارهای دست نیافتنی شد.

"هیچ راهی وجود دارد که ما می توانیم ملاقات آستانه بیش از 1 مورد در هر 10000 نفر بیش از 14 روز گذشته. که غیر قابل حصول است," او گفت:. "هیچ راهی وجود دارد ما می توانیم ملاقات آستانه هیچ COVID-19 مرگ برای 14 روز."

پرز گفت: Riverside County کارکنان در حال آماده سازی معیارهای دیگر برای پیشنهاد به Newsom و با توجه به تشکیل ائتلاف با دیگر بزرگ جنوب کالیفرنیا برای حمایت های مختلف آستانه از کسانی که Newsom پیشنهاد کرده است.

Riverside County گزارش شده دولت دوم-بیشترین تعداد تایید COVID-19 مورد (4,817) و مرگ و میر (204). این شهرستان بود به تصویب برخی از دولت دقیقترین دستورالعمل — از جمله در حال حاضر خالی رو پوشش قیمومیت — تست شده و درصد بیشتری از جمعیت آن نسبت به سایر شهرستانهای پرجمعیت از جمله پرتقال سن دیگو و سن برناردینو.

تعداد موارد تایید شده دو برابر شده است بیش از سه هفته گذشته نشان می دهد که میزان سرایت کندتر از آن بود که در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است.

قانون کالیفرنیا نیاز به تمام شهرستانها و استان ها به رعایت دستورالعمل های تعیین شده توسط Newsom و وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است. مقامات محلی این ایالت گفت: "می تواند بیش از این ایالت دستورالعمل و تصویب اقدامات سختگیرانه تر اما نمی ابطال و آنها را شل. اما در برخی از مناطق روستایی شهرستان در شمال کالیفرنیا مسئولان شهرستان باید به مبارزه طلبیده Newsom دستورات و اعمال محدودیت به طور مستقل. در پاسخ Newsom تهدید کرده است که خودداری از فاجعه بودجه.

سرپرست جف هویت در نهایت رفت و همراه با روز جمعه حرکت اما گفت که او ترجیح می دهند به یک مقدار بیشتر رویکرد مقابله در برابر Newsom معیار. در یک نقطه در طول روز جمعه جلسه او التماس سرپرستان برای رای دادن به رفع تمام محدودیت ها از جمله دولت — فورا. همکار خود را سرپرستان' برنامه ای برای مذاکره با Newsom در بازگشایی معیارهای او گفت بی معنی چون از فرماندار کیش شخصیت و باید به سمت راست.

در مورد شهرستان سفارشات او گفت: او می خواست به رها کردن همه COVID مربوط به محدودیت و اعتماد ساکنان و کسب و کار برای تصمیم گیری برای تضمین سلامت و ایمنی است.

"آنها را به انجام آنچه آنها نیاز به (انجام) برای جذب مشتریان بیشتر به او گفت:" از شهرستان کسب و کار. "حتی اگر من احساس می کنم مثل من نمی نیاز به یک ماسک — من نمی خواهم یک ماسک که انتخاب شخصی من — من حمل در اطراف در همه زمان ها به دلیل وجود خواهد داشت بسیاری از کسب و کار من می خواهم برای رفتن در آن شما نیاز به پوشیدن ماسک."

اگر چه او می دانست که دولت در حال تهدید به خودداری از فاجعه وجوه از شهرستانهای استان که به مبارزه طلبیده Newsom را به صحنه طرح هویت در تمسخر همکار خود را سرپرستان' برنامه ای برای مذاکره با Newsom در بازگشایی معیارهای.

"ما در حال صحبت کردن در مورد مذاکره با مردی که زمانی که این برای اولین بار بیرون آمد ساخته شده بیانیه ای گفت:" ممکن است توسط 40 درصد از کالیفرنیا را (coronavirus)," او گفت: "شما می دانید چه ؟ همه نوع از مردم خواست برای تحقیقات خود را و که در آن او است و او هرگز آن را تولید."

هویت پیشنهاد به شورش علیه Newsom به دست آورده تشویق حضار از "بازگشایی" طرفداران چپ در مخاطبان پس از شش ساعت از نظر عمومی است که قبل از سرپرستان' بحث و گفتگو. اما آن را به دست آورده تمسخر از همکار خود سرپرستان از جمله Jeffries که خندید و او را برای پیشنهاد به عنوان یک شهرستان ریورساید ناظر به نوار فرماندار اقتدار.

برای بسیاری از دموکرات مقامات محلی و گروه های کارگری بر افزایش تعداد موارد جدید حاکی از آن است که هنوز خیلی زود به در نظر گرفتن بازگشایی. در طرف مقابل از بحث گروه های کسب و کار محلی محافظه کار فعالان و دیگران استدلال می کنند که این محدودیت در محل قرار داده شد که مقامات بهداشت عمومی از جمله قیصر و پیش بینی شده تعداد موارد خواهد تکثیر بسیار سریع تر است.

اقتصادی ضرر و زیان ناشی از تعطیلی و محدودیت های آنها می گویند بیش از حد شدید به چشم پوشی و ضرورت بازگشایی اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

صاحبان کسب و کار به اخراج یک درخواست برای وحدت

در روز جمعه جلسه صاحبان کسب و کار صحبت از نیاز به غیر روحانی کردن مردم و زنده ماندن در کاهش درآمد. آنها گفتند که نگران خانواده خود را تقبیح Newsom و مقامات محلی برای متخلف بر اساس قانون اساسی خود حقوق و هشدار اقتصادی ویران آمده باید اقتصادی باقی می ماند که عمدتا بسته است.

میکی ولدیویا رئیس Beaumont-Cherry Valley تفریح & پارک های منطقه هشدار داده است که بسیار شبیه به رکود اقتصادی بزرگ در این شهرستان به رهبری می تواند به سمت ورشکستگی و خدمات کاهش به اجرای قانون است که خشم عمومی است.

"اگر ما همچنان در این مسیر" Valdivia که مشغول به کار برای شهرستان سان برناردینو پس از شهرستان برای ورشکستگی زمینه در سال 2012 گفت: "(شهرستان) را مجبور به دراز کردن کل نمرات بخش از مردم است."

اعضای اتحادیه ها و فعالان همسو با TODEC مرکز حقوقی در پرریس نامیده می شود و در خواست هیئت ناظران به نگه داشتن سفارشات در محل برای محافظت از کارگران و خانواده های آنها و به دنبال مشاوره از قیصر و دیگر مقامات بهداشت عمومی.

مورنو دره کریستوفر رایان التماس کرد با سرپرستان به بازگشایی شده است. او گفت که او تا به حال به نام در به نظر پس از حضور در یک آنلاین تشییع جنازه او نسبی است که در سمان در او این ایده که نگه داشتن پادمان در محل ضروری برای حفاظت از جامعه است.

"من فکر نمی کنم مردم درک کنند تا زمانی که آنها از طریق آن و با دیدن جنازه در زوم و رفتارهای غیر انسانی و اگر کسی می میرد COVID," او گفت:. "ما نمی خواهیم هر کسی که به آزادی خود ما هستیم, درخواست از مردم برای چوب هم به عنوان بشریت است."

تست: San Bernardino County وقفه و استراحت کالیفرنیای جنوبی در coronavirus تست

به روز رسانی: سن برناردینو تکه های صورت-ماسک مورد نیاز برخی از فروشگاه ها شروع به بازگشایی

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به samuel.metz@desertsun.com و یا در توییتر @metzsam.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید risa.johnson@desertsun.com یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de