postmaster general hits pause on USPS changes until after election amid public outcry

در این بین، پس از آن که اقدامات اخیر باعث ایجاد جنجال و تشدید نگرانی هایی شد که این گونه اقدامات ممکن است انتخ

توسط NEWSOULS در 29 مرداد 1399

در این بین، پس از آن که اقدامات اخیر باعث ایجاد جنجال و تشدید نگرانی هایی شد که این گونه اقدامات ممکن است انتخابات آمریکا را در ماه نوامبر سال گذشته تضعیف کند، سیاست های هزینه برکاهش هزینه های خود را متوقف خواهد کرد.

Postmaster General Louis DeJoy Tuesday said Tuesday in a statement that "to avoid even the appearance of any impact on election mail, I am suspending these initiatives until after the election is concluded."

اعلان DeJoy در حالي صورت مي گيره که تغييرات در عمليات USPS با فشار هاي فزاينده قانونگذاران به ويژه دموکرات ها و گروه هاي حق راي و مردم مواجه شده که در برابر پس مايه هاي رئيس جمهور دونالد ترامپ در حال راه پيمايي عليه راي گيري هاي نامه اي هستند

به عنوان Recode 'sآدام کلارک Estes گزارش داد ، آن سیاست های بودجه کاهش شامل محدود کردن اضافه کاری ، کاهش تعداد کامیون های پستی ، و ماشین های مرتب سازی از راه دور ، که همه آنها به حال اثر بالقوه از کاهش سرعت ایمیل و تحویل همه چیز را از بسته به داروهای تجویزی. دجوی و USPS از این تغییرات دفاع کرده اند و می گویند که برای پایدار نگه داشتن سرویس پستی در دراز مدت لازم است. خدمات پستی برای سال ها با مشکلات جدی مالی مواجه است، اما آن مشکلات توسط همه گیر ویروس های کوروناویروس ی بزرگ تر شده است.

اما در ادامه به عنوان رئیس جمهور دونالد ترامپ به حمله به ایمیل در رای گیری، برخی از آنها DeJoy را متهم کرده اند - یک متحد ترامپ که در ماه ژوئن به کار پس از استاد - به طور هدفمند در مختل کردن خدمات پستی در به خواست رئیس جمهور به گونه ای که تهدید به سلب حق رای برخی از آمریکایی ها، به خصوص به عنوان مقامات انتخابات پیش بینی هجوم رای گیری از طریق ایمیل به دلیل همه گیر. USPS پیش از این به ۴۶ ایالت هشدار داده بود که ممکن است نتواند به موقع رأی به مقامات انتخاباتی تحویل دهد تا شمارش شود، که این کاهش ها به خدمت می تواند بدتر هم شود.

دجوی در مقابل اهداف بلندمدت خود ایستاد اما گفت که اصلاحات را در واکنش به نگرانی های عمومی در مورد انتخابات نوامبر به تأخیر خواهد دید. دی جوی در بیانیه خود گفت: «من معتقدم اصلاحات قابل توجهی برای این هدف ضروری است و کار در جهت آن اصلاحات پس از انتخابات آغاز خواهد شد» در این میان، برخی از ابتکارات عملیاتی دیر - تلاش هایی که پیش از ورود من به اداره پستی انجام می شود- وجود دارد که به عنوان مناطق ی از نگرانی مطرح شده اند، چرا که ملت آماده برگزاری انتخاباتی در میان یک همه گیر ویرانگر است."

دجوی دقیقامشخص نکرد که کدام ابتکارات را به آن اشاره می کند، اما او اطمینان خاطر ی را ارائه داد. او گفت: ساعت خرده فروشی در دفاتر پستی همان باقی خواهد ماند; امکانات پردازش نامه باز باقی خواهد ماند؛ اضافه کار همچنان تایید خواهد شد; و "تجهیزات پردازش نامه و جعبه های جمع آوری آبی در جایی که هستند باقی خواهند ماند." هنوز مشخص نیست که آیا جعبه های آبی حذف شده و یا تجهیزات پردازش نامه در حال حاضر در روند از کار برکنار خواهد شد به ارمغان آورد آنلاین. (Vox از راه رسیده به USPS برای روشن شدن و اگر ما به عقب بشنویم بروز رسانی خواهد شد.)

DeJoy گفت که، موثر اکتبر 1، USPS "درگیر منابع آماده به کار، در صورت لزوم، برای برآورده کردن افزایش تقاضا. همچنین او گفت که او در حال گسترش یک نیروی وظیفه در ایمیل انتخابات و در اتحادیه های پستی و مدیریت برای کمک به هماهنگی با مقامات ایالتی و محلی انتخابات را به ارمغان بیاورد.

انتظار می رود که دی جوی در هفته آینده در برابر یک کمیته سنا و یک کمیته مجلس سنا شهادت دهد. مجلس دموکرات ها نیز در بازگشت زود هنگام از حالت اضطراری به تصویب لایحه که هر گونه تغییرات عملیاتی در حال برگزاری قرار داده و تحویل اداره پستی 25 میلیارد دلار تزریق پول نقد. برخی از وکلای دولتی نیز طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از تغییرات در آژانس.

"این واقعیت که او احساس کرد که او باید آن را به صدور یک آزمایش برای ضربه بزرگ او گرفتن است، "Rep. جرالد E. کانولی (D-VA) ، عضو کمیته نظارت مجلس، به واشنگتن ارسال گفت. اما، او اشاره کرد، هنوز هم بسیاری از سوالات برجسته در مورد این توقف به معنای وجود دارد -- و آنچه که اداره پستی در واقع انجام می دهد تا برای این انتخابات 2020 آماده شود.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن