چقدر نقش بزرگی در حضور هواداران در بودجه یک مدرسه برای ورزش دبیرستان ی بازی می کند؟

اندرو ال جان پالم اسپرینگز صحرا ی خورشیدمنتشر شده در 9:06 صبح EDT Aug 13, 2020تیم های بیسبال لیگ بزرگ در حال ف

توسط NEWSOULS در 23 مرداد 1399

تیم های بیسبال لیگ بزرگ در حال فروش کاتت های سفارشی مقوا به دارندگان بلیط فصل برای پر کردن صندلی در ورزشگاه های خالی در طول همه گیر در حال انجام است. به عنوان مثال، اوکلند دو و میدانی، قطع سفارشی خود را برای 49 دلار در هر قطعه ارائه می شود. #cutouts will "sit" in the ticket-holder's seat, wherewhere it is in the stadium, for the duration of the season.

بدون گفتن این که دبیرستان های محلی امیدوارند که آنها مجبور به اتخاذ ارتقاء مشابه زمستان در این زمستان اگر در نهایت مشخص است که طرفداران اجازه حضور در بازی های فوتبال را نمی رود.

برخی از مدیران ورزشی منطقه معتقدند که خیلی زود است که حدس بزند چه اتفاقی می تواند در ماه ژانویه رخ دهد، زمانی که ورزش دبیرستان ی که قرار است از سر گرفته شود. چیزها می توانند با عجله تغییر کنند، آنها خاطرنشان می کنند - تقریباً هر روز، در واقع - و ما اکنون به اندازه ای دور از بازگشت پیش بینی شده که ما از ماه مارس گذشته، زمانی که ورزش های بهاری به دلیل نگرانی های ایمنی مربوط به ویروس کوروناویروس لغو شده بودند، فاصله داریم.

اکثر مدیران ورزشی اذعان، هر چند، که حضور فن خواهد شد چیزی است که مدارس و بخش های ورزشی به طور کامل در ماه های آینده بحث. بخش بزرگی از آن به این دلیل است که آنها می خواهند حوادث خود را به امن است، اما آنها همچنین موضوع را به دلیل حضور فن چقدر مهم است به بودجه ورزشی مدرسه بحث.

کالج و ورزش حرفه ای می تواند از دست دادن فروش بلیط و امتیازات با قرارداد میلیون دلاری تلویزیون جبران. ورزش دبیرستانی به شدت متکی بر ده ها هزار دلار حضور هواداران تولید هر سال برای پرداخت برای داوران، حمل و نقل و هزینه های دیگر برای تمام ورزش ها است.

کای لیلز، مدیر ورزشی دبیرستان کویر هات اسپرینگز گفت: «اگر فوتبال طرفداران ی نداشت و ورزش های دیگر هم از سر گرفته می شد یم، چرا که مقامات می توانند برای یک سال هزینه بر داشته باشد»

بیشتر: تیم های فوتبال صحرا مجبور به تنظیم برنامه های غیر لیگ با طرح 10 هفته ای CIF-SS

بیشتر: حرکت بیابان بالا: یوکا دره استخدام مربی جدید فوتبال; بیست و نه نخل استخدام جدید AD

بیشتر: این مقام رسمی است: CIF-SS حرکت فوتبال به سال 2021، هیچ ورزش دبیرستانی در پاییز سال 2021

خورشید صحرا بررسی دبیرستان بودجه بخش ورزشی در دره Coachella برای تعیین چقدر از ضربه. تعجبی نداره که بیش از 70% درآمد هر بخش به طور متوسط از فروش بلیط و امتیازات حاصل می شود. این رقم نشان دهنده حدود ۲۰ ۰۰۰ تا ۵۲ هزار دلار از فروش بلیط و ۵۰۰۰ تا ۱۵ هزار دلار دیگر از امتیازات بسته به مدرسه است.

«این حدود ۳۵، ۳۶ هزار دلار در سال است» مدیر ورزشی لا کوینتا، خوان رامون رویز درباره پولی که مدرسه اش از فوتبال تولید می کند، گفت. اگر این درآمد با حضور نکردن طرفداران منحل می شد، او گفت، مدارس باید راه های خلاقانه ای برای جمع آوری پول در طول همه گیر پیدا کنند.

رویز گفت: «جالب خواهد بود. "اين خيلي جالبه"

با اعداد

سایه هیلز بالا به طور معمول میزبان جمعیت بزرگ ترین دره برای بازی های فوتبال و یک تیم بسکتبال پسران ساخته شده است که یک قهرمانی CIF اجرا در فوریه گذشته. سود همه آن بزرگترین درآمد سالانه دروازه (55،455 دلار) از هر هشت دبیرستان در شن های بیابان و پالم اسپرینگ یکپارچه مدرسه منطقه بود، با توجه به داده های بودجه به دست آمده توسط خورشید صحرا.

هیچ اطلاعاتی از دبستان خاویر که یک مدرسه خصوصی است جمع آوری نشده و داده ها برای دو دبیرستان در منطقه مدرسه یکپارچه مرنلا ولی در دسترس نبود.

سایه هیلز بالا نیز در 14،118 $ اضافی در دیگر مشارکت های بخش ورزشی و 45،361 دلار بیشتر در اشکال دیگر از درآمد ، مانند کمک های مالی ، جمع آوری کمک های مالی مختلف و تبلیغات توسط کسب و کار محلی در بازی ها به ارمغان آورد.

بادبادمالی، اگرچه، در میان دبیرستان ها در دره پرت بود.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب