امریکا نیاز به فکر می کنم بیشتر در مورد هزینه های پلیس

یک راه برای درک چگونگی آمریکایی پلیس شد تا ناکارآمد: به عنوان یک جامعه ما باید با تمرکز بیش از حد بر این قرار

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

یک راه برای درک چگونگی آمریکایی پلیس شد تا ناکارآمد: به عنوان یک جامعه ما باید با تمرکز بیش از حد بر این قرار است مزایای استراتژی برای کاهش جرم و جنایت.

ما نمی به اندازه کافی متمرکز بر هزینه ها و تجارت-آف — مانند آسیب به آزادی های مدنی روانی تلفات و تهاجمی پلیس در اقلیت محله و بالاتر بی اعتمادی در اجرای قانون است.

Emily Owens یک دانشگاه کالیفرنیا ارواین اقتصاد متمرکز پلیس گفت که این یکی از مشکلات هسته او دیده می شود در ادارات پلیس و بسیاری از تحقیقات کمی در اطراف پلیس. زمانی که پلیس استراتژی پیشنهاد شده است سوال کلیدی این است که اگر از آن خواهد شد کاهش در جرم و جنایت.

اما کمی وجود دارد که به هیچ تمرکز بر روی هزینه های, آیا اعتماد به پلیس در تاثیر بر آزادی های مدنی و یا در برخی موارد حتی واقعی هزینه های مالی.

"من می توانم به شما بگویم که اگر ما یک پلیس سیاست است که مانع از یک سرقت است که نجات جامعه $90,000. من می توانم به شما بگویم که. و که بزرگ; $90,000 است مقدار زیادی از پول" اونز به من گفت. "اما اگر ما به کاهش است که یکی از سرقت از آنجا که ما متوقف شد و هر سیاه بچه با sweatshirt ابلق که 90000 دلار کاهش تقریبا قطعا ارزش آن را ندارد. اما من می توانم به شما یک ارزش دلار در تاثیر دیوانه که ارزش زندگی بسیاری از مردم است."

تصور کنید که یک اداره پلیس محلی به اجرا در ایست های بازرسی که در آن ماموران متوقف و جستجو هر فرد در هر بلوک از یک شهر است. این امر مسلما حداقل در کوتاه مدت کاهش جرم آن خواهد بود بسیار دشوار است برای انجام هر چیزی در زمانی که پلیس به معنای واقعی کلمه توقف و frisking هر کس در هر بلوک.

اما می شود آن را به ارزش آن ؟ بسیاری از مردم قطعا نمی خواهم ناراحتی و نقض آزادی های مدنی خود را. (فقط فکر می کنم چگونه بسیاری از واکنش نشان می دهند به تئاتر امنیتی در فرودگاه ها.)

و آن را فقط ممکن است منجر به جرم و جنایت کمتر در کوتاه مدت اجرا شود چرا که در نهایت مردم خواهد تغذیه با آنچه آنها را به عنوان یک سیستم سخت گیرانه. به عنوان مردم شروع به بی اعتمادی که سیستم آنها ممکن است تبدیل به کمتر مایل به همکاری با آن است. آنها ممکن است کمتر احتمال دارد به گزارش جرایم — صدمه زدن به پلیس مبارزه با جرم و جنایت و قابلیتها و آنها حتی ممکن است اعتراض و شورش و یا در غیر این صورت قانون را به دست خود خود را هنگامی که آنها یک اختلاف با فرد دیگری.

حداقل این فرضی اعمال را به همه به طور مساوی. اما این به طور موثر به آنچه از ما خواسته است سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع را تحمل کند. این که آیا آن را از طریق سیاست های مانند توقف-و-frisk یا تهاجمی نوردد از محله های پلیس اغلب هدف جوامع اقلیت با تور یا دام استراتژی — که منجر به استفاده بیش از حد از زور و بی اعتمادی در پلیس به عنوان مردم خود و دوستان و همسایگان خود را درمان نامساوی. اگر این شکایت ماموران آنها اطمینان می دهم که آنها توقف جنایت با اشاره به همه این دستگیری آنها ساخته شده ایم و قاچاق آنها به دست گرفت. بدون هیچ زحمتی به زندگی مردم و نژادی و نابرابری در همه این آمار از دستگیری به استفاده از زور در حال استفاده بیش از.

اونز و همچنین دیگر محققان (از جمله جان Pfaff و فیلیپ Atiba Goff) استدلال می کنند این اتفاق در مقیاس انبوه با ادارات پلیس سیاستگذاران و محققان همه شکست را به طور کامل حساب برای هزینه های به طور گسترده ای پذیرفته شده آمریکایی پلیس شیوه های.

"ما نه تولید بسیاری از تحقیقات کمی هزینه های پلیس در راه همان است که ما باید مقدار زیادی از تحقیقات کمی مزایای پلیس" اونز گفت.

همانطور که هفته گذشته از اعتراضات علیه خشونت پلیس روشن ساخته اند که رویکرد فعلی است کار نمی کند. آن نه تنها موجب بی اعتمادی نسبت به پلیس در میان جوامع اقلیت اما دلیل خوبی وجود دارد و به اعتقاد ما همه کمتر امن در دراز مدت.

شکست پلیس در این جوامع دو قسم است: آزار و اذیت تولید واکنش شدید و بی اعتمادی. اما تا بیش از حد, نشانی ادارات پلیس عدم توانایی در حل جرائم جدی در برخی از سیاه و قهوه ای و محله درصد از قتل ها که منجر به بازداشت می افتد به تک رقمی.

به عنوان روزنامه نگار جیل Leovy توضیح داد: در Ghettoside "مانند پسر قلدر مدرسه ما سیستم عدالت کیفری آزار مردم در کوچک بهانه است اما در معرض به عنوان یک ترسو قبل از قتل است. آن hauls توده ها از مردان سیاه و سفید از طریق ماشین آلات آن اما نتواند به محافظت از آنها را از آسیب بدنی و مرگ است. آن است که در یک بار سرکوبگر و ناکافی است."

این پویا همزمان overpolicing و underpolicing که منجر به بسیار بی اعتمادی در پلیس در جوامع اقلیت. از آن بسیاری به این باور است که پلیس نه تنها اذیت و آزار آنها بلکه حتی با در نظر گرفتن زمان برای محافظت از آنها برای انجام این کار است که پلیس وجود دارد.

وجود دارد می تواند علت و اثر در اینجا: شاید مجبور پلیس به تمرکز زیادی بر روی pettier یا بدون خشونت جنایات می کشد توجه خود را از جنایات جدی و شاید آزار و اذیت می تواند جوامع اقلیت کمتر احتمال دارد به همکاری با پلیس است که در یک جزء لازم برای حل جنایات.

یا شاید این است که رانده شده توسط اصل عدم علاقه در میان سیاستگذاران و پلیس در ایمنی از سیاه و قهوه ای و جوامع است.

هر چه علت بی اعتمادی این روند تولید نیست فقط بد برای پلیس-روابط اجتماعی آن بد برای مبارزه با جرم و جنایت. این چیزی است که شناخته شده به عنوان "قانونی بدبینی": هنگامی که مردم کمتر احتمال دارد به اعتماد به پلیس و نظام عدالت کیفری به عنوان یک کل آنها بیشتر احتمال دارد تا قانون را به دست خود. اگر وجود دارد و شما نمی اعتماد به پلیس برای انجام هر چیزی در مورد آن شاید شما می خواهید بر روی آن عمل خود را.

"زمانی که جوامع نمی اعتماد پلیس و ترس از پلیس و سپس آنها را نمی خواهد و نمی تواند کار با پلیس و در چارچوب قانون در اطراف مسائل در جامعه خود را" دیوید کندی یک گونه که جامعه شناس در John Jay College قبلا به من گفت. "سپس این مسائل در جامعه تبدیل به مسائل جامعه نیاز به مقابله با خود را — که منجر به خشونت است."

آن را یکی دیگر از راه ham-fisted رویکرد به پلیس می تواند نتیجه معکوس و در واقع منجر به جرم و جنایت. که در بالا از آسیب انجام می شود به سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع که احساس جسمی و روانی عوارض تهاجمی پلیس متوقف می شود و بازداشت های روزانه و یا ساعتی اساس.

این نوع از هزینه های است که نیاز به اختصاص زمانی که پلیس در حال توسعه استراتژی ها و ارزیابی منافع خود را. اما برای بیش از حد طولانی است که شده است انجام می شود. و در حال حاضر ما شاهد یکی از این هزینه ها با تظاهرات در سراسر این کشور در مورد آنچه که بسیاری از درک به عنوان توهین آمیز و نژادپرستانه پلیس شیوه های.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به اصلاحات پلیس در امریکا خوانده بورسی را مبین.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن