پلیس هدفمند روزنامه نگاران پوشش جورج فلوید تظاهرات

در شب جمعه عکاس خبری لیندا Tirado به ضرب گلوله کشته شد در چشم توسط یک لاستیک گلوله در حالی که پوشش ضد خشونت پل

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399

در شب جمعه عکاس خبری لیندا Tirado به ضرب گلوله کشته شد در چشم توسط یک لاستیک گلوله در حالی که پوشش ضد خشونت پلیس اعتراض در مینیاپولیس — یکی از بیش از دو دوجین حوادث روزنامه نگاران تجربه خشونت در حالی که پوشش تظاهرات اخیر.

Tirado می گوید او را برای همیشه نابینا در چشم چپ. (او است خدا را شکر او با استفاده از چشم راست برای گرفتن عکس پس از آسیب است نه حرفه ای.)

مینیاپولیس اداره پلیس و شهردار یعقوب فری را نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد Tirado آسیب.

در سراسر کشور روزنامه نگاران قرار داده شده اند توسط پلیس رو به دستگیری بازداشت و خشونت از جمله اسپری فلفل و گلوله توسط گلوله های لاستیکی. روزنامه نگاران هدف قرار گرفتند توسط پلیس در فرگوسن تظاهرات در سال 2015 و در طول دوران حقوق مدنی و الگوی خشونت و بازداشت در ادامه به آخر این هفته تظاهرات.

"حملات هدفمند بر روزنامه نگاران رسانه های خدمه و سازمان های خبری پوشش تظاهرات نشان می دهد بی توجهی کامل برای خود نقش حیاتی در مستندسازی و مسائل مربوط به منافع عمومی و غیر قابل قبول تلاش برای ارعاب آنها گفت:" کارلوس Martínez de la Serna, مدیر برنامه در سازمان های غیر انتفاعی گروه حمایت کمیته حفاظت از روزنامه نگاران در بیانیه ای روز شنبه. "مقامات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده نیاز به دستور پلیس را به هدف قرار دادن روزنامه نگاران و اطمینان از آنها گزارش می تواند با خیال راحت در تظاهرات بدون ترس از آسیب یا تلافی."

یک خبرنگار و دوربین خدمه به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در لوییویل. Vox را Alex Ward بیشتر پوشش دقیق از لویی حادثه اینجا.

علی Velshi و MSNBC دوربین خدمه بودند با گلوله پلیس مینیاپولیس زندگی می کنند در هوا در حالی که پوشش یک تظاهرات مسالمت آمیز.

Canadian Broadcasting Corporation روزنامه نگار سوزان Ormiston اصابت با گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور شلیک شده توسط پلیس مینیاپولیس زندگی می کنند در هوا شنبه.

دو نفر از اعضای یک تلویزیون رویترز مخابره شد ضربه توسط گلوله های لاستیکی در مینیاپولیس شنبه.

خبرنگار و عکاس خبری از سارا دختر خوشگل Lin شد آمار در ران توسط یک لاستیک گلوله شلیک شده توسط پلیس در حالی که پوشش تظاهرات در اوکلند کالیفرنیا شنبه شب.

یک مرد با یک دوربین و یک مطبوعات کلاه برداری شده بود توسط CNN گرفتن شات با گلوله های لاستیکی توسط پلیس مینیاپولیس شنبه.

ایسنا خبرنگار مایکل جورج گزارش داد که پلیس در مینیاپولیس شلیک گلوله های لاستیکی در خدمه اش قابل توجه صدا مهندس جان Marschitz در بازو.

LA بار خبرنگار مولی هنسی-Fiske گزارش داد که ایالتی مینه سوتا گشت سربازان شلیک گاز اشک آور در خبرنگاران و دوربین خدمه در مینیاپولیس شنبه.

در بازار مال فروشان درایو در سانتا مونیکا کالیفرنیا یک ABC7 خبرنگار و خدمه اش ضربه شد و با گاز اشک آور شنبه.

چندین مطبوعات آزاد دیترویت خبرنگاران شدند اسپری فلفل توسط پلیس دیترویت شنبه, از جمله یکی که برگزار شد تا مطبوعات نشان در حالی که پلیس هدف او.

KSTP خبرنگار Ryan Raiche بود با یک گروه از رسانه ها در مینیاپولیس قبل از آنها اشک آور گاز کشته و اسپری فلفل توسط پلیس روز شنبه.

معاون خبر خبرنگار مایکل آدامز گزارش داد که پلیس حمله کردند و یک ایستگاه گاز که در آن چند تن از اعضای مطبوعات بودند پناه گرفتن. او گفت که پلیس او را انداخت روی زمین و فلفل پاشيده و او را.

در صبح روز جمعه سی ان ان, خبرنگار عمر Jimenez و خدمه اش دستگیر شده بودند زنده در هوا در مینیاپولیس. Vox را متی Yglesias بیشتر پوشش دقیق در اینجا.

HuffPost خبرنگار کریستوفر Mathias که عکس ها نشان می دهد با مطبوعات نشان به وضوح قابل مشاهده به ماموران دستگیر شد در حالی که پوشش تظاهرات در بروکلین شنبه شب. او بعدها منتشر شد و در وضعیت خوب با توجه به چند تا از HuffPost همکاران.

مینیاپولیس-بر اساس گزارش خبرنگار مادلین باران توییتی که یک مینیاپولیس افسر پلیس اشاره کرد و سلاح در او و نه پایین تر از آن زمانی که او را شناسایی خودش را به عنوان یک خبرنگار. این حادثه باعث شد او را به ترک و توقف را گزارش کردند.

روزنامه نگار سیمون ملا-اسمیت فلفل پاشيده و پس از دستگیری گفته "رول را در کنار خود آقای روزنامه نگار" توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس روز شنبه.

سی ان ان مفسر کیت Boykin توییتی که او دستگیر شد توسط NYPD شنبه.

اما متاسفانه نه فقط پلیس هدف قرار دادن روزنامه نگاران بیش از آخر هفته. فاکس نیوز گزارش خبرنگار Leland Vittert و خدمه اش بودند مورد آزار و ضرب و شتم و تعقیب کردن صحنه در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن, DC جمعه. خود دوربین شکسته شد در این فرآیند است.

جمعیت احاطه شده مخدوش و شکست ویندوز در سی ان ان آتلانتا ستاد جمعه هر چند لازم به ذکر است پلیس در حوزه ستاد در داخل سی ان ان ،

CBS5 خبرنگار Briana ویتنی بود برداشت توسط یک مرد زنده از تلویزیون در حالی که گزارش در تظاهرات خارج ققنوس اداره پلیس مرکزی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن