راهنمای بسیاری از فرهنگ پاپ کشور Lovecraft و مراجع

Lovecraft Country, HBO's new horror series built on pulp fiction and Jim Crow Americana, teems with creepy mom

توسط NEWSOULS در 27 مرداد 1399

Lovecraft Country, HBO's new horror series built on pulp fiction and Jim Crow Americana, teems with creepy moments — but even more with literary and pop culture references.

یک پاسیچ از بسیاری از وحشت، فانتزی فوق طبیعی، sci-fi، ماجراجویی، و ابرقهرمان طناب که زندگی آمریکایی در اواسط قرن پر شده است، Lovecraft کشور مکان شخصیت های سیاه و سفید در خط مقدم آن داستان ها و تماشای چگونگی آنها به عنوان یک نتیجه تغییر. در کشور عشق وهنر، این وحشت کیهانی است که بانال است؛ نژادپرستی در زندگی روزمره، خوف وجودی واقعی است.

حتی عنوان نمایش یک مرجع است - به H.P. Lovecraft، مردی که کارش مترادف با داستان های عجیب و غریب است، زیرسبک وحشت ثابت شده بر ترس کیهانی، و که تقریباً تمام وحشت مدرن را به خود می دهد. متاسفانه، Lovecraft نیز وحشتناکنژادپرستانه بود، و مجموعه تلویزیونی جدید تلاشی برای اذعان به بدهی است که وحشت مدرن به او بدهکار است در حالی که منزجر نژادپرستی در مرکز کار خود است. مجموعه از نزدیک بر اساس رمان ترسناک مت راف در سال ۲۰۱۶ به همین نام ساخته شده است که راف در پاسخ به بحث فرهنگی گسترده تر در مورد چگونگی اداره لاوکرافت نوشت. کتاب و نمایش هر دو از آرایه وسیعی از مراجع فرهنگ they پاپ استفاده می کنند تا شما را به طور مداوم آگاه کند که آنها از طناب بازی با آنها آگاه هستند.

اولین قسمت سریال در این زمینه به ویژه برهم می شکند. کل سکانس افتتاحیه یک رؤیای گیک آمریکایی در قرن میانه است، پر از بیگانگان و قهرمانان و صدای یکه و تکان دهنده (که خود، یک مرجع است). این تکنیک استفاده از صداهای رادیویی و موسیقی برای روایت و زیر نظر گرفتن عمل یکی از برنامه های استفاده می کند در طول فصل اول آن است -- و آن را تنها یک عنصر بیشتر است که باعث می شود Lovecraft کشور بسیار جذاب است.

در زیر، ما هر یک از مراجع اصلی و اشاره های قسمت اول، "غروب آفتاب" را از هم می شکنیم.

Spoilers below!
...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن