Riverside County OKs صندوق برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی نهفته coronavirus خاموش شدن ناگهانی

اخبار شهر خدمات منتشر شده 4:49 PM EDT Jun 9, 2020هیئت ناظران در روز سه شنبه به اتفاق آرا به تصویب ایجاد 5 میلی

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

هیئت ناظران در روز سه شنبه به اتفاق آرا به تصویب ایجاد 5 میلیون دلار به صندوق اختصاص داده شده برای کمک به کنار رودخانه شهرستان های غیر انتفاعی که در حال تلاش برای شناور ماندن پس دولت در بهداشت عمومی خاموش شدن ناگهانی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس.

"ما یک اجاره امداد برنامه ما یک برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک اما هیچ چیز برای سازمان های غیر انتفاعی گفت:" استاد راهنما: کارن اشپیگل که به پیشنهاد Riverside County غیر انتفاعی صندوق.

"سازمان های غیر انتفاعی هستند و یک بخشی از جامعه ما و آنها خیلی افتضاح از پر کردن در سوراخ است که دولت را برآورده نمی," او گفت:.

اشپیگل اعلام کرده بود ایده خود را برای این صندوق در طول هفته گذشته جلسه هیئت مدیره اما او هنوز این پیشنهاد آماده برای در نظر گرفتن. مفهوم رسمی قبل از پایان هفته گذشته است.

بیشتر: سرپرستان کاهش به رای دادن در تماس برای بررسی Riverside County sheriff سیاست های

سرپرست ناامید شد که نه برای سود اشخاص شامل نمی شد هنگامی که هیئت مدیره تنظیم $45 میلیون کسب و کار کوچک کمک گرانت برنامه که در دسترس است تا ماه ژوئن 19.

تحت این برنامه تا 4500 شرکت با 50 یا کمتر کارکنان می تواند درخواست برای کمک های مالی فردی از 10000 $در هر. پول در دسترس ساخته شده بود تحت فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و اقتصادی امنیتی — مراقبت — عمل به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس است. شهرستان دریافت در مجموع $431 میلیون نفر در مراقبت تخصیص.

این شهرستان ریورساید های غیر انتفاعی کمک صندوق نیز متکی بر اهمیت می دهد پول است.

اشپیگل با اشاره در اسناد نوشته شده به هیئت مدیره در دستور کار است که هزاران نفر از ساکنان را تبدیل به مواد غذایی بانک ها و دیگر سازمان های غیر انتفاعی برای کمک میان دولت موظف خاموش شدن ناگهانی از بخش های اقتصادی.

"ما محلی و سازمان های غیر انتفاعی در حال حاضر رو قابل توجهی در مسائل مالی ناشی از افزایش قابل توجهی در ارائه خدمات از دست دادن درآمد و از دست دادن از داوطلبان" اشپیگل نوشت. "همانطور که ما کار را برای ارائه مداخلات برای حمایت از ما کسب و کار محلی جامعه ما نیز باید برای حمایت از بخش غیر انتفاعی است که در ادامه به ارائه ارزشمند جامعه خدمات در طول بیماری همه گیر."

با توجه به اشپیگل وجود دارد 7,511 غیر انتفاعی ثبت نام countywide تولید $3.7 میلیارد دلار در فعالیت های اقتصادی و یا 5 ٪ از شهرستان تولید ناخالص داخلی.

تحت مقررات تازه تاسیس صندوق مقدماتی سازمان های واجد شرایط برای درخواست کمک های مالی فردی 2500 $تا 10000 $در هر.

"ما تخمین می زنند که ما می توانیم در خدمت بیش از 400 سازمان های غیر انتفاعی با این کمک های مالی" اشپیگل گفت. "برنامه های کاربردی کمک خواهد شد بودجه بر اساس محل و اندازه از آژانس نیاز مالی و تاثیر مستقیم از COVID در آژانس عملیات."

رودخانه-بر اساس Inland Empire جامعه پایه و اساس خواهد بود که مدیر از 5 میلیون دلار از صندوق. این IECF است که در عمل حدود 80 سال مدیریت جامعه خود کمک برنامه فراهم می کند و دیگر نه برای سود سازمان با پشتیبانی فنی.

برنامه های کاربردی برای دسترسی به شهرستان ریورساید غیر انتفاعی کمک به صندوق ارائه شده باید بین 1 جولای و 30 جولای. این برنامه در دسترس خواهد بود برای 90 روز.

هر کسی که علاقه مند باید بازدید سرپرست سایت https://rivcodistrict2.org/ و یا تماس با منشی هیئت مدیره در 951-955 - 1069.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب