دیدار میسوری پدر و ردیابی COVID-19 در هر شهرستان

برای بزرگنمایی کلیک کنید مراکز کنترل بیماری ها یک تصویر از COVID-19. متی هالووی است که یک مرد پر مشغل

توسط NEWSOULS در 27 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید An illustration of COVID-19. - CENTERS FOR DISEASE CONTROL
  • مراکز کنترل بیماری ها
  • یک تصویر از COVID-19.

متی هالووی است که یک مرد پر مشغله این روز است. او با این نسخهها کار تمام وقت به عنوان یک استخدام مدیر خدمات در جاپلین. او همچنین پدر دو کودک از جمله یک دختر متولد فقط پنج روز پیش.

اما هیچ یک از کسانی که همه چیز را نگه داشته و او را از زیرپا ساعت های بی شماری را به خود در Facebook صفحه کار عشق است که او را تبدیل به کامل ترین ردیابی COVID-19 عفونت و مرگ و میر برای هر یک از میسوری را 114 شهرستان به همراه دو نفر دیگر از حوزه های قضایی از جمله St. Louis.

هالووی در حال کار خستگی ناپذیر برای ارائه به عنوان بسیاری که ممکن است روز رسانی در زمان واقعی که در آن عفونت های جدید و مرگ و میر مربوط به کروناویروس در حال گزارش شده است. هالووی پایگاه های خود را به روز رسانی داده ها کشیده از میسوری وزارت بهداشت و خدمات سالمندان و محلی شهرستان ادارات بهداشت.

خود را در Facebook صفحه فراهم می کند روزانه یک کل در حال اجرا از عفونت های جدید و مرگ و میر و همچنین تجمعی در مجموع در هر دو دسته. همانطور که از اوایل بعد از ظهر دوشنبه میسوری به گزارش 16,543 عفونت — از جمله 108 از روز یکشنبه — و 984 مرگ و میر. او همچنین فراهم می کند یک سری از بسیار دقیق نقشه ها نشان عفونت نقاط داغ به عنوان به خوبی به عنوان نمودار و دیاگرام نشان می دهد که روزانه به روز شده عفونت به طور متوسط.

در یک سری از پیام های متنی به RFT, هالووی توضیح داد که او شروع این پروژه چند ماه پیش زمانی که DHSS ارائه شده تنها یک میز کوچک در وب سایت خود را با نام شهرستان در یک طرف و تعداد کل موارد در طرف دیگر.

"برای چندین سال من مخفیانه بوده است با وسواس تجسم داده و از آنجا که دولت واقعا ارائه آن در زمان من تصمیم گرفتم سعی کنید به آن را انجام دهد خودم" او می نویسد. "به عنوان زمان پیشرفت, داده های آنها شروع به اشتراک گذاری شد بیشتر از یک تجسم قطعه است."

هالووی می گوید که او به دست آورده "قریب به اتفاق تحسین" برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و سلامت ادارات در سراسر کشور.

"من واقعا بر این باورند که آنها انجام داده اند خود را در یک سطح فراتر از بالاترین ممکن است انتظار هر کسی می تواند مجموعه ای قبل از COVID-19 شیوع" هالووی می نویسد.

همانطور که برای دولت منابع, اما, هالووی را ارزیابی کمتر است چاپلوس است.

هالووی می نویسد که "نا امید شده است با وضوح اطلاعات آنها ابلاغ و توسط مقدار از چیزهایی که نکردن. در همان زمان, من درک می کنم که آنها محوری به یک نقش که در آن مردم می خواست اطلاعات در زمان واقعی و من درک می کنم که در طول تاریخ این است که واقعا چه چیزی آنها انجام می دهند."

یکی از بزرگترین اشتباهات DHSS ساخته شده بود قطع مقامات محلی از دریافت اطلاعات در موارد مثبت در شهرستانهای مربوطه و یا مراجع قضایی با توجه به هالووی.

"از دیدگاه من (که بر اساس فرو بردن خودم در داده ها و جمع آوری فرآیند به عنوان به خوبی به عنوان اغلب در برقراری ارتباط با مقامات بهداشتی در سراسر کشور)" او می نویسد: "در سطح دولت به طور کامل به سمت چپ مقامات محلی در تاریکی و ما به معنای واقعی کلمه رفت و بیش از یک ماه و بدون هر کسی که در واقع دانستن آنچه که قرار بود در شهرستانهای استان است."

یک درخواست به DHSS برای اظهار نظر در روز دوشنبه بازگشت نیست.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن