طومار خواستار حذف فرانک Bogert مجسمه خارج پالم اسپرینگز شهر سالن

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 24, 2020به عنوان تلاش برای حذف مجس

توسط NEWSOULS در 4 تیر 1399

به عنوان تلاش برای حذف مجسمه جنجالی چهره های تاریخی رفت و برگشت جهان است مداوم فشار در پالم اسپرینگز برای حذف مثل یکی از شناخته شده ترین شهرداران از این شهر مرکز.

فعال سیاسی دیوید وینر, 53, راه اندازی یک دادخواست در هفته گذشته به حذف فرانک Bogert مجسمه از پالم اسپرینگز شهر که در آن ایستاده بود از سال 1990 است. "من فقط فکر ما باید خود ما نژادپرست گذشته که مردم نمی دانند در مورد" وینر گفت.

تلاش خود را آینه شبیه اقداماتی است که باید springboarded فعال در سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که 25 مه در طول بازداشت در مینیاپولیس.

تظاهرات برای برابری نژادی و پلیس اصلاحات منجر به حذف مجسمه های سراسر جهان گاهی اوقات مسالمت آمیز و بار دیگر با توسل به زور. در سان فرانسیسکو پارک گلدن گیت در هفته گذشته جمعیت پایین آورده مجسمه Junipero Serra Ulysses S. Grant and Francis Scott Key.

پالم اسپرینگز سیاه تاریخچه رئیس کمیته جارویس کرافورد گفت: او ثبت خواهد وینر دادخواست به عنوان اعضای محلی, سیاه, جامعه مخالف Bogert مجسمه در آن نصب شد.

"هر مجسمه که نشان داد نژادی و بی عدالتی من همه آن را به" کرافورد گفت. "فرانک Bogert تقریبا اجازه دهید آن را شناخته شده او اهمیتی نمی دهند در مورد سیاه جامعه است."

Bogert که در سال 2009 در سن 99 منصوب شد به پالم اسپرینگز شورای شهر در سال 1958 و در خدمت به عنوان شهردار به مدت هشت سال. او دوباره انتخاب شهردار در سال 1982 و در خدمت دو نظر.

زندگی خود را در پالم اسپرینگز به طول انجامید و نزدیک به یک قرن و او کمک کرد تا جامعه تکامل از یک سبک غربی ایجاد کرد و افراد مشهور رفت و آمد مکرر به شهرت جهانی شهر کامل با منطقه مرکز شهر و فرودگاه. چنین میراث او برگزار شده است در خصوص بالا توسط برخی از مورخان و اعضای جامعه.

اما با وجود این دهه از ستایش و تمجید برای کمک های خود را به پالم اسپرینگز Bogert شهرت از اقدامات تبعیض آمیز و نژادپرستانه نظرات ادامه داشت. و در حالی که بسیاری از رهبران محلی به رسمیت شناخته شده خود کاستی های بسیاری نیز آنها را رد کرد زیرا آنها معتقد بودند او یک محصول از زمان که در آن او زندگی می کردند. نیز وجود دارد حداقل یک مناسبت زمانی که یکی نیست.

پالم اسپرینگز ساکن جوآن Behrmann می دانستند Bogert در حالی که او خورشید صحرا سردبیر از سال 1987 تا 1995 و گفت: "او نمی مراقبت از آنچه او گفت در مورد هر کسی."

"چیزی که در مورد فرانک بود او نمی سانسور خود را. او خوب پسر و گفت: "اولین چیزی که به ذهن خود" Behrmann گفت. "شما نمی تواند کمک کند اما او را دوست دارم. او یک پسر دوست داشتنی. داشتن گفت که او قطعا اظهارات نژادپرستانه و خوار زنان است. این فقط بخشی از آرایش خود را. او بسیار پیر بود مدرسه."

او همچنین به یاد می آورد روبرو می شوند در طول یک pow wow در مرکز شهر پالم اسپرینگز در اوایل 1990s بین Bogert و اواخر Agua Caliente Band of Cahuilla Indians قبیله ای رئیس ریچارد Milanovich. Bogert ساخته شده یک نژادپرست نظر Behrmann کاهش یافته مشخص و Milanovich "رفت و بالستیک" او گفت:.

تظاهرات: صدها نفر در اعتراض نخل کویر برای برابری نژادی پلیس اصلاحات

تظاهرات: Black Lives Matter اعتراض جذب ده ها تن در پالم اسپرینگز

تأمل در گفتگو بیش از یک دهه پیش پالم اسپرینگز شهردار جف Kors به یاد می آورد که Bogert گفت: ساکنان سیاه در سمت شمال پالم اسپرینگز شد "uppity" به سوی ساکنان سفید می خواستم به خود را منزوی و پشتیبانی نمی کند و سفید, کسب و کار است.

وینر دادخواست به طور خاص منابع بخش 14 جنجال که اتفاق افتاده حدود 60 سال پیش در Bogert زمان تصدی به عنوان شهردار. آن را به تازگی پشت در خبری پس از زمان رهبران مورد بحث چگونه پالم اسپرینگز می تواند آدرس و تعمیر آن سابقه نژادی و بی عدالتی است.

بخش 14 1-مایل مربع قطعه زمین در شرق مرکز شهر پالم اسپرینگز که بخشی از Agua Caliente Band of Cahuilla Indians رزرو شده بود و خانه به اغلب سیاه پوست و لاتین در خانواده هایی که پرسیده بودند — سپس دستور به ترک خانه های خود را قبل از نابود شدند تا راه را برای توسعه مجدد.

در این بخش 14 اخراج رهبران شهر نگهداری می شود که اخراج شد کار Agua Caliente مالکان اکثر مالکان به حال هیچ کنترلی بر آنها زمین و املاک, که, نظارت, نگهبان و conservators — از جمله Bogert.

"من نمی توانم تصور کنید که شورای شهر و شهردار نمی دانم در مورد این" وینر گفت.

علاوه بر این کویر خورشید archives نشان می دهد Bogert موفق رانچو MIirage را تاندربرد باشگاه های کشور که افتتاح آن در سال 1951; باشگاه اعتراف نمی یهودی متقاضیان است.

"این همیشه یک معامله بزرگ است. آن را به ارمغان آورد تا در کلاس های من هنگامی که ما بحث در مورد یهودی ستیزی" گفت: خاخام اندرو بنتلی از کویر خایم در پالم دزرت.

اعضای محلی جامعه یهودی را در مورد کویر تاریخ ذاتی نژادپرستی در طول سال و بنتلی گفت: حمایت از او حذف یک مجسمه اختصاص داده شده به "تضعیف روحیه مردم" که تاثیر حقوق مدنی.

چند دهه پس از بخش 14 افتضاح Bogert انتقاد یک هتل پیشنهادی برای بیماران مبتلا به ایدز در پالم اسپرینگز و اعتقاد بر این بود که در سال 1984 است که "پالم اسپرینگز است که برای بیماری های. این یک رفت و آمد مکرر سلامت" با توجه به صحرا خورشید ستون.

وینر گفت: این نوع اظهارات انگیزه او را برای راه اندازی دادخواست خود را به حذف Bogert مجسمه.

نژادپرستی: پالم اسپرینگز پلیس اتحادیه انتقاد councilwoman بیش از سخن گفتن بر نژاد پرستی

نژادپرستی: ساکنان سیاه چهره بالا و نرخ بیکاری به دنبال راه حل

"آیا ما فقط به محلی ما مرد یک پاس ؟ من احساس می کنم شبیه هیچ" گفت: وینر یک بیابان ساکن 16 سال است که در خدمت به عنوان یک کالیفرنیا از حزب دموکرات نماینده و عضو هیئت مدیره اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و کویر Stonewall دموکرات.

وینر دادخواست تا به حال نزدیک به 800 امضا از سه شنبه شب. او نه ارائه آن به رهبران شهر اما Kors گفت: او از بحث های عمومی در مورد این موضوع.

"من معتقدم که وجود دارد باید یک فرایند و نه فقط یک رای سریع و چون من اعتقاد دارم هر کس در جامعه ما را بهره مند از شنیدن از هر کسی که نهفته" Kors گفت.

Bogert را بیوه Negie گفت: حذف مجسمه تغییر نمی دهد شوهرش میراث و یا پاک کردن دستاوردهای خود را. او گفت که او شنیده است اتهامات مشابه در مورد شوهرش در گذشته اما گفت که آنها درست نیست و او تلاش می کند آنها را نادیده گرفت.

"چه چیزی شما را انجام دهید ؟ آن را بیشتر در هوا ؟ من می دانم که شوهر من بود" Negie Bogert و 71 گفت. "آنچه که او انجام شده بود وجود دارد. هیچ کس نمی تواند آن را دور."

گاوچران شهردار

دهه پالم اسپرینگز تاریخ گره خورده است به کابوی شهردار بود که ابزاری در تبدیل یک گرد و خاکی کویر ایجاد کرد به مشهور شهر و رفت و آمد مکرر گریز. او برای اولین بار بازدید پالم اسپرینگز در سال 1921 و بازگشت و در سال 1927 در حالی که سوار اسب و گاو مجموعه ای از broncos که او را به اجاره به گردشگران از ثبات خود را با توجه به صحرا خورشید archives.

به عنوان پالم اسپرینگز ظهور به عنوان یک نقطه داغ Bogert اطلاع عموم جامعه به عنوان یک سبک غربی فیلم های xxx عنقا pornstar عقب نشینی و در نهایت دوست مشاهیر مانند Gene autry Roy Rogers و حتی والت دیزنی.

Bogert ترویج پالم اسپرینگز در حالی که شرکت در مدار بازار مال فروشان و تاثیرگذار در توسعه کویر سیرک سوار کاری در سال 1940.

خواهد Kleindienst محلی مورخ و سابق پالم اسپرینگز شهردار توصیف Bogert به عنوان "ناب کابوی" و گفت که او کمک قابل توجهی به این شهرستان که چند نفر خدمت کرده بود.

"من می خواهم آشفته و بی منطق شما توصیف کامل اندازه گیری مرد" Kleindienst گفت. "او دوست خوب و محترم و قادر به صحبت کردن با هر کسی."

نژادپرستی: قانونگذاران کالیفرنیا با استفاده از تظاهرات به فشار برای اصلاحات نژادی

تظاهرات: ویکتور ویل معترضان آدرس مالکوم Harsch دار

Bogert حامیان مخالفت با کسانی که برچسب او را به عنوان یک نژادپرست است.

آنها را به عشق خود را برای او بیوه Negie همسر دوم خود را که از مکزیکی تبار و آنها به خاطر دوستی خود را با لارنس Crossley, پالم اسپرینگز برای اولین بار, سیاه, اقامت و توسعه و تاجر که در طراحی El Mirador, هتل زمین گلف.

با اینحال ادراک منفی از Bogert است درنگ برای سال و منجر به حداقل یکی قبلی تلاش برای حذف مجسمه خود را از شهرستان سالن.

در سال 2016 سابق شهرستان Councilwoman جینی Foat می خواستم برای انتقال این مجسمه به دلیل آن مطابقت ندارد و زیبایی شناسی شهرستان سالن. اما پس از بررسی Bogert تاریخ او تصمیم گرفت مجسمه تعلق ندارد در این شهرستان در همه.

"او ضد همجنس او یک نژادپرست است. او تا به حال بسیاری از چیزهایی که به (خود اساسنامه) در مقابل سالن شهرستان, شد, توهین به من," Foat گفت.

او ارائه پیشنهاد حذف این شهر به هنر کمیسیون, او گفت:, اما او تلاش شکست خورده به دلیل مخالفت از افراد مختلف از جمله Gene autry بیوه جکی.

شناخته شده به عنوان "آواز گاوچران" Kathy بازیگر, خواننده و مالک سابق از فرشتگان در لس آنجلس زندگی می کردند که در پالم اسپرینگز شد و دوستان با Bogert.

جکی Kathy بود نظر در دسترس نیست در این هفته دستیار او گفت: خورشید صحرا.

Foat گفت: او می خواهم شنید از وینر دادخواست و گفت: "من آن را نشانه اگر من آن را ببینید."

"ما هنوز باید چیزهایی را که نیاز به تغییر در شهر ما" Foat اضافه شده است.

در اوایل این ماه Kors پیشنهاد مراحل باید انجام شود به اذعان شهر نژادپرستانه تاریخ صدور عذرخواهی برای بخش 14 اخراج.

او همچنین پیشنهاد ضد نژادپرستی آموزش برای شهر کارکنان و از بین بردن آنچه که او به نام نمادهای نژاد پرستی. به عنوان مثال Kors اشاره دروازه مسدود کردن چند خیابان های شهر در جنوب Chuckwalla جاده ها است.

دروازه "مسدود کردن خیابان های شهرستان و جلوگیری از زندگی مردم در ساختمان های آپارتمانی — از جمله بسیاری از ساکنان رنگ — از راه رفتن و یا رانندگی از طریق محله برای رفتن به مدارس و پارک ها و فروشگاه ها," او نوشت. برخی از ساکنان با این حال باید گفت Kors دارای یک درک نادرست از تاریخ این دروازه.

وینر گفت: او قصد دارد برای ارائه دادخواست خود را به رهبران شهر برای بحث در جولای 9 جلسه شورای شهر.

"من امیدوار هستم. من فکر می کنم وجود دارد تعداد زیادی از علاقه در این موضوع و بسیاری از مردم در حال یادگیری این داستان برای اولین بار," او گفت:. "با توجه به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان, من فکر می کنم آن را در زمان مناسب برای تصمیم گیری که آیا این مجسمه متعلق در پالم اسپرینگز یا نه."

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن