پالم اسپرینگز Unified School District پروژه $29M کسری محدودیتهای $8M در ممکن است به کاهش نزدیک سوراخ

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:16 AM EDT مه 27 سال 2020برآورد اولیه نشان می دهد که پالم اسپرین

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

برآورد اولیه نشان می دهد که پالم اسپرینگز Unified School District دارای یک بینی 29 میلیون کسری در آن FY2020-21 بودجه به عنوان یک نتیجه از COVID-19 رکود است.

در طول شنبه شب مطالعه جلسه رهبران منطقه مورد بحث و 8 میلیون دلار در امکان کاهش کمک خواهد کرد که برای بستن این سوراخ.

تاثیر رکود اقتصادی است که انتظار می رود به معطل دیگر از سال آینده – از آن می تواند تاثیر بودجه منطقه برای دو تا سه سال آینده گفت: برایان موری PSUSD دستیار سرپرست خدمات کسب و کار.

"ما در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار برای سال تحصیلی آینده," موری گفت: هر چند هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها برای سال آینده مانند ثبت نام شماره و تاثیر دوم ممکن است افزایش COVID-19 مورد در پاییز.

تاثیر مالی به منطقه است که تا حد زیادی ناشی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ممکن است تجدید نظر در بودجه دولت که کاهش هزینه های K-12 مدرسه و کالج ها با حدود 13.5 میلیارد دلار است. حدود 40 درصد از این کاهش خواهد بود همراه با یک بار COVID-19 وجوه فدرال اما بقیه کاهش میله میله به تاثیر برنامه های کمک برای دانش آموزان از خانواده های کم درآمد کسانی که زبان انگلیسی زبان آموزان و تقریبا هر مدرسه دیگر برنامه به جز آموزش و پرورش ویژه.

بیشتر: سه مدرسه دولتی منطقه برای برگزاری درایو-تا جشن فارغ التحصیلی برای کلاس 2020

بیشتر: فرد فارغ التحصیلی ؟ کف دره برنامه های مدرسه برای جشن سالمندان خود را در این تابستان

این منطقه است که انتظار برای دریافت 8 میلیون دلار در ماه جولای در بودجه فدرال از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. اضافی $350,000 از دولت نیز در دسترس خواهد بود برای رسیدگی به تجهیزات حفاظت فردی و اجتماعی آموزش از راه دور نیاز برای این منطقه است.

منطقه را 2019-20 بودجه است تنها بیش از $296 میلیون.

انواع بالقوه کاهش

رهبران منطقه با توجه به تعدادی از راه های به آمده تا با بودجه لازم از قبیل:

  • 2 میلیون دلار می تواند ذخیره شده و با قرار دادن موقت نگه کارکنان اضافی پرداخت. این امر نیاز به قبل از تصویب از همه اضافه کاری و اضافی معلم تکالیف و همچنین به عنوان یک بررسی از همه بعد از مدرسه برنامه های است که می تواند قطع و از بین بردن حق الزحمه خارج کارکنان قرارداد.
  • 1 میلیون دلار می تواند ذخیره شده از طریق یک استخدام یخ. موقعیت های که مورد نیاز برای انطباق قانونی معاف خواهد بود.
  • $1 میلیون نفر در معلم جایگزین هزینه ها نیز یخ زده بود. به عنوان یک نتیجه, منطقه را متوقف خواهد کرد با استفاده از جایگزین های غیر ضروری مواضع و پیاده سازی پاسخگویی اقدامات بالقوه برای ترک هم سوء استفاده. موری گفت: زمانی که معلمان بازگشت به کلاس درس وجود خواهد داشت "بیشتر موشکافی."
  • 1 میلیون دلار در پس انداز می تواند مشتق شده است با ارائه روش های جایگزین برای دانش آموزان برای آرایش روز از دست رفته مانند اجرای شنبه مدرسه و اجازه می دهد برخی از کوتاه مدت مطالعه مستقل از دراز مدت غیبت.
  • 1 میلیون دلار در پس انداز می تواند با کاهش تخصیص بودجه برای لوازم اداری و تجهیزات آموزشی مواد و لوازم چاپ سفرهای میدانی, دو و میدانی و غذا سرپرستان.
  • 1 میلیون دلار صرفه جویی خواهد آمد از جارو انتقال مانده از سال قبل به بودجه مرکزی. این است که یک بار راه حل پیشنهاد این است که به طور مداوم تغییر دهید.
  • 500,000 دلار پس انداز می تواند از محدود کردن سفر به کنفرانس ها و غذا و هزینه های کارکنان.
  • $500,000 می تواند برش از حمل و نقل هزینه. این می تواند شامل متناوب مدرسه شروع و پایان بار تا اتوبوس اجرا می شود می تواند در خدمت چندگانه مدارس در نظر گرفتن افزایش فواصل پیاده روی که اجرا شد و طی رکود اقتصادی موری گفت و احتمالا کاهش اتوبوس متوقف می شود.

یک معلم صحبت کرد که در نظر عمومی, نگران در مورد امکان اخراج. او گفت: furloughs ترجیح داده می شود به هر گونه کاهش, اما, این منطقه هنوز به هر گونه تصمیم گیری نهایی در ممکن است کاهش.

تابستان آموزش و پرورش باقی خواهد ماند آنلاین

کارکنان میله میله برای بازگشت به منطقه دفاتر اداری در اوایل ماه ژوئن در جزئی ساعت. برداری کامل از دفاتر مرکزی و زنجان در ماه ژوئیه.

دانش آموزان با این حال همچنان باقی می ماند خانه و تابستان فرصت های یادگیری ارائه خواهد شد آنلاین گفت: Mike Swize, PSUSD دستیار سرپرست از خدمات آموزش و پرورش.

دانش آموزان از کودکستان تا کلاس هشتم خواهد بود قادر به ادامه مجازی یادگیری در ریاضی خواندن و زبان هنر است.

نیز وجود خواهد داشت هدفمند حمایتی فرصت های یادگیری برای دانش آموزان کودکستان تا کلاس پنجم که نیاز به کمک اضافی. معلمان در حال حاضر در حال کار برای شناسایی این دانش آموزان است.

در وسط سطح سالانه شدید یادگیری اردوگاه تابستانی ارائه خواهد شد حاضر این سال است.

بیشتر خواهد high school sports رزومه در پاییز ؟ مدیران ورزشی ماندن خوش بینانه میان عدم قطعیت

بیشتر: تحویل جعبه ناهار مدرسه: Coachella Valley کشاورزان دریافت خلاق در طول coronavirus

در سطح دبیرستان های آنلاین, بازیابی اعتبار ارائه خواهد شد در طول تابستان برای دانش آموزان به هر اعتبارات آنها از دست رفته و یا برای افزایش نمرات.

ماموریت برنامه های تحصیلات تکمیلی نیز حرکت های آنلاین به کمک دراز مدت زبان انگلیسی-زبان آموزان بهبود نمرات به پیگیری برای فارغ التحصیلی و برای آماده شدن برای کالج.

حالا که تابستان فرصت های یادگیری برنامه ریزی شده منطقه را به نوبه خود توجه خود را به سقوط Swize گفت.

"بسیاری از حالات از آنچه سقوط خواهد بود" Swize گفت. "را به عنوان آن را می شود روشن تر ما خواهد شد به اشتراک گذاری آن حالات با هیئت مدیره و عمومی است."

در این منطقه نیز شده است جمع آوری داده ها از طریق یک نظرسنجی از کارکنان و خانواده های منطقه در مورد تجارب خود را با آموزش از راه دور به منظور بهبود برنامه های در حال حرکت رو به جلو است.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن