آن را در چهارم جولای وقت خود را برای بررسی روند ثبت نام رای دهندگان

برای بزرگنمایی کلیک کنید وجود دارد هیچ چیز بیشتر میهنی از شرکت در دموکراسی رای دادن در انتخابات. شما می توا

توسط NEWSOULS در 14 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Gotta. - PAUL SABLEMAN / FLICKR

وجود دارد هیچ چیز بیشتر میهنی از شرکت در دموکراسی رای دادن در انتخابات. شما می توانید فضولی کردن همه شما می خواهید به در Facebook و صدای جیر جیر تا Devin Nunes' گاو به خانه می آید اما غرفه رای گیری است که در آن شما واقعا باید گفت آنچه که در کشور خود.

غرفه رای گیری است در واقع تنها جایی که از نظر شما مهم است. غمگین اما واقعی.

و از امروز روزی است که ما جشن همه که کشور ما می تواند ما در حال شروع یک سنت سالانه: ژوئیه 4 روز است که همه ما را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ما ثبت نام رای دهندگان در فایل و زمان.

مقدار شگفت آور از رای دهندگان ثبت نام برو گم شده و یا در حال پاکسازی هر سال و اگر شما را بررسی نمی کند و خود را در ثبت نام شما را نمی دانم تا زمانی که شما به رای گیری خود را محل.

به دلیل COVID-19 سال بیشتر میسوری رای دهندگان حتی نمی نیاز به رفتن به محل رای گیری — آنها می توانند رای خود را توسط پست الکترونیکی و حتی برخی از رای دهندگان هنوز هم باید برای دریافت مقاله محضری. (نگران نباشید دوستان خود را در ACLU در حال کار بر روی گرفتن که نیاز کاهش یافته است.)

به ثبت نام برای رای یا برای بررسی خود را در ثبت نام رای دهندگان بازدید وزیر میسوری وب سایت اینجا:

sos.mo.gov/elections/goVoteMissouri/register.aspx

حتی وجود دارد یک گزینه در وب سایت به تمام آن را از گوشی یا تبلت بدون نیاز به چاپ و پست الکترونیکی در یک قطعه فیزیکی کاغذ. در آن طول می کشد فقط چند دقیقه برای پر کردن فرم بنابراین شما می تواند آن را انجام داده در طول یک شکست تجاری.

آخرین روز ثبت نام برای رای دادن در بازار اولیه در ماه اوت آینده چهار شنبه 8 ژوئیه سال 2020 است. و اگر شما می خواهید می شود قادر به رای دادن در این انتخابات در ماه نوامبر ثبت نام شما باید با 7 اکتبر سال 2020 است.

شما می دانید چه باید بکنید. در آن پرستان.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب