Coronavirus محرک پول تلف خواهد شد در سوخت های فسیلی

به روز رسانی ژوئن 29: Chesapeake Energy Corp عظیم ما در شرکت نفت و گاز که منجر به fracking بوم ثبت شده است برا

توسط NEWSOULS در 10 تیر 1399

به روز رسانی ژوئن 29: Chesapeake Energy Corp عظیم ما در شرکت نفت و گاز که منجر به fracking بوم ثبت شده است برای فصل 11 حفاظت در دادگاه ورشکستگی در تگزاس پس از سقوط از تقاضای انرژی در Covid-19 بحران است. زیر پست اول منتشر شده 20 آوریل, توضیح می دهد که چرا شرکت هایی مانند آن در مواجهه با چالش های برمیگردد بیماری همه گیر. (روشن نیست که آیا Chesapeake دریافت محرک بودجه قبل از پر کردن برای ورشکستگی.)


به عنوان کشورهای سراسر جهان رفته اند به مستند در پاسخ به Covid-19 اقتصاد در حال سقوط آزاد است. تقریبا در هر بخش آمار مصرف خونریزی مشاغل و ارزش. و تقریبا در هر بخش خواهد بود به شکل, برای سال آینده, توسط, سرعت, مقدار و طبیعت از کمک های دولتی را دریافت می کند. وجود دارد یک مقدار محدود از زمان و منابع و اراده سیاسی موجود به اقتصاد دوباره رفتن; نه هر بخش را دریافت کنید آنچه در آن می خواهد و یا نیاز به.

در تصمیمات قانونگذاران را در پاسخ به کروناویروس بحران خواهد شد که نفوذ زیادی بر روی چه نوع از اقتصاد ظهور در طرف دیگر.

در ماه مارس من در مورد نوشت: آنچه ایده آل بازیابی و بسته محرک خواهد بود. سپس من در مورد نوشت: چگونه کوته است برای جمهوری خواهان (فعال آموخته دموکراتیک انفعال) برای رد کمک برای مبارزه انرژی پاک میباشد.

در این پست من یک نگاهی به همین دلیل آن است که به همان اندازه کوته برای رئیس جمهور تهمت و کنگره جمهوری خواهان باقی می ماند بنابراین اختصاص داده شده به صنعت سوخت فسیلی.

غالب روایت است که هنوز هم که سوخت های فسیلی در یک ستون از اقتصاد آمریکا با شرکت هایی مانند اکسون موبیل تولید درآمد و شغل است که ما نمی توانیم بدون انجام دهد. حتی در میان کسانی که مشتاق به آدرس تغییر آب و هوا با حرکت گذشته سوخت های فسیلی به انرژی پاک — یک کلاس که شامل اکثریت آمریکایی ها — وجود دارد طولانی اساطیر است که ما به سوخت های فسیلی هستند به استفاده از آشنا عبارت بیش از حد بزرگ به شکست است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، flanked توسط خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی چپ و شورون مدیر عامل مایک Wirth در دیدار با انرژی بخش اجرائی در کاخ سفید در آوریل 3.
جیم واتسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اما این موقعیت از سوخت های فسیلی در اقتصاد ایالات متحده است امن کمتر از آن ممکن است به نظر می رسد. در واقع صنعت سوخت فسیلی است در مواجهه با چالش های ساختاری قابل توجهی خواهد شد که تشدید, اما نمی خواهد پایان با Covid-19 بحران است. برای سال صنعت شده است و ریختن مقدار مصرف در بدهی از دست دادن حمایت در میان موسسات مالی و سرمایه گذاران و تبدیل بیشتر و بیشتر به لابی دولت برای زنده ماندن.

آن است که در ترکیه. CNBC تحلیلگر مالی جیم کرامر قرار داده و آن را بهترین در اواخر ماه ژانویه قبل از Covid-19 تا به حال حتی تبدیل شدن به یک بحران در ایالات متحده: "من با انجام سوخت های فسیلی است. آنها انجام می شود. آنها فقط انجام می شود."

"ما در ناقوس مرگ فاز," او گفت:. "جهان تبدیل شده است در [سوخت های فسیلی]."

کرامر را هنوز عقل متعارف اما او درست است. شواهد در حمایت از به نظر می رسد در ماه آوریل گزارشی از مرکز بین المللی حقوق محیط زیست (CIEL) به نام "بحران همه گیر سیستمیک کاهش است." بیایید از طریق آن راه رفتن.

انگلستان بر اساس فکر می کنم تانک InfluenceMap به تازگی یک تحلیل که آهنگ های شرکت های بزرگ لابی در صورت Covid-19 بحران است. آن را یافت که در سراسر جهان در بخش نفت و گاز شده ترین فعال در لابی گری برای مداخلات به دنبال به عنوان CIEL خلاصه "مستقیم و غیر مستقیم از جمله کمک مالی, buyouts نظارتی rollbacks معافیت از اقدامات طراحی شده برای حفاظت از سلامت کارگران و عدم اجرای قوانین زیست محیطی و جرم اعتراض در میان دیگران." در کانادا استرالیا و UK صنعت است با این استدلال که باید آن را یارانه و مقرراتزدایی به منظور زنده ماندن.

در ایالات متحده به تنهایی در این صنعت است که به دنبال دسترسی به طیف وسیعی از محرک وجوه رهایی از انواع آلودگی و مقررات و استفاده از ذخیره نفت استراتژیک به تقویت قیمت ها. روزنامه نگار امی Westervelt ردیابی است حداقل یک دوجین دیگر از تلاش های لابی گری. به تازگی فدرال رزرو تغییر قوانین خود را اجازه می دهد تا کسب و کارهای بزرگتر دسترسی به "خیابان اصلی وام" (به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک sop برای شرکت های نفت و گاز) و به عنوان امیلی هولدن گزارش گاردین سوابق نشان می دهد که سوخت های فسیلی در حال حاضر شرکت های بدست 50 میلیون دلار وام به کسب و کارهای کوچک.

پتروشیمی و صنعت پلاستیک است که در بخش بزرگی از گسترش صنعت نفت و گاز است که بهره برداری از این بحران به عنوان به خوبی. این لابی دولت فدرال به اعلام رسمی اولویت برای تک-استفاده از کیسه های پلاستیکی و پیشنهاد کرد که بیشتر محصولات تازه باید پیچیده شده در پلاستیک.

این ویروس نه آهسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای کمک به صنعت است. آن را برش اقتصاد سوخت استاندارد است که توسط آن خود را برآورد خواهد شد و افزایش آلودگی و از بین بردن 13,500 شغل در سال است. سازمان حفاظت محیط زیست است به طور چشمگیری کاسته اجرای آلودگی مقررات و حرکت رو به جلو با آن "راز علم" قاعده که آن را سخت تر به درک و پرداختن به سلامت, اثرات آلودگی هوا و مشکل تر به مطالعه coronavirus.

صنعت پتروشیمی دارای لابی دولت فدرال به اعلام رسمی اولویت برای تک-استفاده از کیسه های پلاستیکی.
Timothy A. کلاری/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ
رئیس جمهور تهمت ارائه یک سخنرانی در بخش انرژی مشاغل در پوسته مواد شیمیایی مجتمع پتروشیمی در Monaca پنسیلوانیا در 13 اوت 2019.
جف Swensen/گتی ایماژ

در طول یک عرضه تقاضا محور تاریخی کم قیمت داخلی بخش است عجله برای اجاره زمین فدرال نفت و گاز و توسعه با وجود یک کم خونی پاسخ سنگ-قیمت پایین و تماس از محافظه کار و مالیات دهندگان گروه را به حالت تعلیق لیزینگ در صورت coronavirus.

دولت به نظر می رسد مصمم به قید وثیقه مبارزه شیل شرکت گاز با وجود آن overleveraged بدهی زده بخش بودن دیر شده برای shakeout. (برای اطلاعات بیشتر در که چک کردن امی Westervelt گزارش در حفر شده است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مذاکره با عربستان سعودی و روسیه در عرضه نفت کاهش و وزارت انرژی خرید میلیون بشکه نفت برای ذخیره نفت استراتژیک همه به تلاش برای افزایش قیمت نفت برای کمک به مبارزه نفت رشته. یک گروه از اوباما در حال لابی برای سوخت های فسیلی شرکت ها از جمله شرکت های زغال سنگ به واجد شرایط برای کسب و کار کوچک بازیابی صندوق.

در ماه آوریل سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler اعلام کرد که دولت در مخالفت با یک بدن عظیمی از شواهد و توصیه های سازمان حفاظت محیط زیست دانشمندان و کارکنان را تشدید محدودیت در دوده و آلودگی است. و در روز جمعه ویلر اعلام کرد که سازمان حفاظت محیط زیست را تضعیف استانداردهای جیوه و دیگر فلزات سمی از فسیلی-سوخت نیروگاه دوباره در مخالفت با اجماع علمی بر اساس تقلب و تحلیل هزینه منفعت که به عمد محروم ترین مزایای.

در سراسر هیئت مدیره, دولت در حال انجام است همه چیز آن را می توانید به کمک سوخت های فسیلی است. اما آن را در یک لیوان را بازی. صنعت متزلزل است به دلایلی که به خوبی تا قبل Covid-19.

ما زغال سنگ است که در ترمینال کاهش دلایل من نوشته ام در مورد بسیاری از بار قبل. هیچ مقدار از پول محرک یا ضعیف تر آلودگی مقررات می توانید آن را ذخیره کنید.

اما در سطح همه چیز نگاه های مختلف نفت و گاز است. با تشکر از fracking تولید شده است پررونق برای دهه گذشته بز ما جلوتر از عربستان سعودی و روسیه برای تبدیل شدن به پیشرو در جهان نفت و گاز تولید.

و همان می رود برای پتروشیمی و به خصوص پلاستیک شده اند که پیش بینی می شود رانندگان اصلی افزایش تقاضای نفت در سال آینده است. صنعت صادر کرده است گلگون بینی پلاستیک' رشد و سرمایه گذاری $200 میلیارد دلار در پتروشیمی و پلاستیک زیرساخت ها است.

اما حفاری در زیر سطح و چیزهایی که به نظر نمی آید خیلی خوب است.

اول fracking بود مالی خراب قبل از Covid-19 رسید. ما fracking عملیات شده اند از دست دادن پول برای یک دهه به لحن حدود 280 میلیارد دلار. تولید بیش از حد تولید کرده است عرضه تقاضا و قیمت های پایین و جمع آوری مازاد در ذخیره سازی.

CIEL گزارش:

پس از 2015 بیش از 200 حفاری رفته ورشکسته با 32 اعلام ورشکستگی در سال 2019. در آغاز سال 2020 صنعت ادامه داد: برای مبارزه به عنوان قیمت گاز طبیعی در سطح پایین باقی مانده با توجه به تقاضا کند رشد. تا پایان سه ماهه اول, یکی دیگر از هفت حفاری کرده بود اعلام ورشکستگی شش اضافی حفاری تا به حال اعتباری خود را کاهش داد و چشم انداز و چندین بانک بزرگ نوشته بود پایین ارزش مورد انتظار بسیاری از کارگران' ذخایر. اخیر تجزیه و تحلیل از Rystad انرژی نشان داد که در غالب نفت و گاز قیمت تقریبا همه جدید fracking چاه حفر خواهد از دست دادن پول.

حتی به عنوان چشم انداز آن رشد دیمر عظیم بدهی صنعت گرفته شده در طول سال در حال آمدن است به نیش آن است. برخی از $40 میلیارد دلار خواهد آمد با توجه به این سال به تنهایی حدود 200 میلیارد دلار در چهار سال آینده.

دوم, هر دو, نفت و گاز, قیمت ها شد و دست کم منجر به 2019. با توجه به عرضه بیش از حد و زمستان در اروپا و آمریکا وجود دارد این است که عرضه بیش از تقاضا از هر دو گاز و نفت به گونه ای که کل جهان یدکی ذخیره سازی نفت است در معرض خطر پر شده است. بسیاری از بزرگ نفت در معاملات "frontier کشور" با عنوان هنوز بهرهبرداری نشده ذخایر مانند گویان آرژانتین و موزامبیک در حال سقوط را از طریق به عنوان قیمت های پایین بکشید.

سوم انرژی های تجدید پذیر و وسایل نقلیه الکتریکی را تهدید نفت و گاز تسلط در هر دو حمل و نقل که نشان دهنده 70 درصد از تقاضای جهانی و برق است. گاز وضعیت به عنوان یک "پل سوخت" در بخش برق است که در افزایش شک; پس 2014, دستور جدید توربین گاز (برای تولید برق) به نصف کاهش یافته است. همانطور که برای حمل و نقل گزارش های اخیر از بانکداری بین المللی, گروه BNP Paribas به این نتیجه رسیدند که "اقتصاد نفت برای بنزین و دیزل وسایل نقلیه در مقابل باد و خورشیدی EVs در حال حاضر در بی رحم و غیر قابل برگشت کاهش است."

یک ماشین الکتریکی در یک ایستگاه شارژ در ایالت بایرن آلمان در مارس 26 سال 2020 است.
سون Hoppe/عکس داد/گتی ایماژ

چهارم نفت و گاز رشته در حال آشکار ضعف خود را با نوشتن دارایی های موثر اذعان است که برخی از ذخایر نمی تواند سودآوری استفاده قرار گیرد. در سال 2019 شورون نوشت 11 میلیارد دلار ارزش; شرکت نفت اسپانیایی رپسول به تازگی نوشت 5 میلیارد دلار ارزش. اکسون موبیل پس از اضافه کردن کانادا tar sands دارایی به آن کتاب در سال 2017 معکوس دوره و نوشت 3.2 میلیارد بشکه در سال گذشته است.

پنجم, موسسات مالی — "نهادی و سرمایه گذاران خرده فروشی, بانک, بیمه و آژانس های رتبه بندی اعتباری" — در حال ابتلا به حرارت از سوخت های فسیلی' ضعف و آغاز دور برگشت. بسیاری مانند ولز فارگو, BlackRock این بانک سرمایه گذاری اروپا و بانک جهانی گروه در حال محدود کردن سرمایه گذاری در کربن فشرده پروژه های. از مارس سال 2020 دارایی سرمایه گذاران به ارزش $12 هزار میلیارد اعلام کرده بود که آنها را محروم از سوخت های فسیلی است.

به عنوان موسسات مالی محروم آنهایی که هنوز سرمایه گذاری در کربن فشرده پروژه در صورت افزایش آسیب پذیری به دعاوی شارژ آنها با نادیده گرفتن خطرات مواد. "به عنوان خطرات ناشی از سرمایه گذاری در بخش نفت و گاز تا کنون بیشتر آشکار" CIEL می نویسد: "بیشتر و بیشتر سرمایه گذاران به موضوع وظایف امانتی به احتمال زیاد خواهد شد را انتخاب کنید به هدایت روشنی از این شرکت ها است."

مانند این دیگر دلتنگ روند مالی به نوبه خود از سوخت های فسیلی جریان بود و قبل از Covid-19. بیش از دهه گذشته شرکت ها در این بخش باید صرف بیشتر در سهام buybacks و سود سهام از آنها آورده اند و از طریق درآمد منجر به بیشتر و بیشتر بار بدهی. کاهش اعتماد به نفس در بخش ساخته شده است که این بدترین نمایشی بخش در شاخص S&P.

داو جونز شاخص (خط سیاه) در مقابل داو جونز نفت و گاز شاخص (خط آبی) که از 17 آوریل سال 2020 است.
S&P Dow Jones شاخص

در نهایت پلاستیک بزرگ امید بخش نفت و گاز انجام می شود در حال رشد به اندازه کافی سریع برای توجیه این صنعت خوش بینی. بسیاری از ما در صنعت پلاستیک است که بشود برای صادرات اما کشورهای سراسر جهان (127 و شمارش) اتخاذ شده اعمال محدودیت بر تک-استفاده از پلاستیک است. جدید ترین این محدودیت ها اتخاذ شد چین بزرگترین در جهان پلاستیک تولید کننده و مصرف کننده است. پلاستیک مانند نفت و گاز رنج می برند از این دو بیماری از overexpansion و underconsumption.

به عنوان یک مثال است که شامل تمام این مشکلات ساختاری CIEL نقل از اکسون موبیل. این شرکت برنامه ریزی برای رشد شامل رشد در آن عملیات پتروشیمی که در حال حاضر در شک; fracking در حوضه پرمین است که در حال حاضر در شک و گسترش تولید نفت در گویان است که در حال حاضر (با توجه به بی ثباتی سیاسی) در شک و تردید.

تمام این شک و تردید هستند و همگرا به عنوان مودی به تازگی تجدید نظر این شرکت چشم انداز منفی است. آن کاهش یافت و از S&P به بالا 10 برای اولین بار سهام خود را ضربه پایین ترین قیمت در یک دهه افزایش سریع انرژی های تجدید پذیر و وسایل نقلیه الکتریکی ارائه شده میلیاردها (و شاید به زودی تریلیون) دلار از دارایی های خود را بی ارزش است و نگه داشتن سهامداران با بدهی تامین مالی سود سهام. موسسه اقتصاد انرژی و مالی تجزیه و تحلیل نشان داد که بیش از دهه گذشته اکسون موبیل صرف $64.5 میلیارد بیشتر در پرداخت به سهامداران از آن به دست آورده در رایگان جریان وجوه نقد. که نمی تواند خیلی طولانی تر است.

دوباره: تمام این گرایش سازه تا قبل Covid-19. اما جهانی مستند در پاسخ به این ویروس به شتاب تمام از آنها است.

به این در حال حاضر وضعیت ملال انگیز برای سوخت های فسیلی آمد ویروس و پس از آن مستند. این سرگیجه شیرجه رفتن در تقاضای مصرف کننده است آمار هر بخش از اقتصاد نفت و گاز در حال حاضر عرضه بیش از حد و مداوم قیمت های پایین به خصوص آسیب پذیر است.

"نفت و گاز و پتروشیمی, سهام را تحت تاثیر قرار شده است با سرعت بیشتری و خیلی عمیق تر از تقریبا هر نوع دیگر بخش" CIEL می نویسد. "بخش نفت و گاز از دست داده و بیش از 45 درصد از ارزش کل آن از ابتدای ژانویه تا اوایل ماه مارس سال 2020 است."

در حال حاضر کاهش ارزش سهام اکسون موبیل Royal Dutch Shell و Occidental Petroleum فرستاده شدند غلت حتی سریع تر. در ماه جولای 2014 اکسون سهام آمار بالای 107 دلار; همانطور که از اوایل ماه آوریل سال 2020 آن را در $42, پایین ترین سطح خود در دهه. (در ژوئن 29, آن را در $44.)

حمل و نقل نشان دهنده 70 درصد از نفت مصرف اما هیچ کس در حال حرکت است. Rystad انرژی تخمین می زند که از مارس سال 2020 جهانی, ترافیک پایین 40 درصد است. به عنوان مستندات باقی می ماند که تعداد احتمال افت بیشتر است.

مسافرت هوایی شده است سریعترین رشد منبع تقاضا برای حمل و نقل سوخت اما هیچ یک پرواز است. "در هفته پایانی ماه مارس سال 2020" CIEL می نویسد: "تجاری ترافیک هوایی تقریبا 63 درصد پایین تر از در سال 2019."

کریستینا Animashaun/Vox

مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند که وجود دارد می تواند دوره بیماری را برای ماه ها یا حتی سال. در ضمن وجود دارد سریع پیشرفت در حال ساخته شده همه جا در زیرساخت های فن آوری و شیوه های کار از راه دور از خانه. آن را کاملا ممکن است که خودرو و مسافرت هوایی نمی رسیدن خود را قبل از ویروس در سطح ما برای سال اگر تا کنون.

سفر با کشتی نیز در نظر گرفتن یک ضربه. کروز, کشتی, احاطه شده توسط یک سری از ویروسی ترسناک داستان را به حالت تعلیق در عملیات و بسیاری از تحلیلگران شک آنها هرگز به طور کامل بهبود می یابند.

در ضمن oversupply تشدید با کاهش در تقاضا است مالیات این کشور ظرفیت ذخیره سازی — آژانس بین المللی انرژی می گوید جهانی ظرفیت حدود 85 درصد کامل است. "تقریبا همه ناظران را به این نتیجه رسیدند که در پیش بینی سطح تقاضا تخریب" CIEL می نویسد: "کل ظرفیت جهانی برای ذخیره سازی غیر ضروری نفت و گاز به زودی بیش از حد." که در آن نقطه بسیاری از تولید کنندگان مجبور خواهد شد به سادگی تعطیل عملیات و نوشتن فراز تسریع خواهد کرد.

در بالای همه این آمده است یک جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه رقابت برای کاهش عرضه بیش از سمت چپ توسط ما عرضه بیش از تقاضا. قیمت جهانی نفت در 69 دلار در هر بشکه در ماه ژانویه سال 2020 است. قیمت هر بشکه نفت از کانادا شن های قیر نفت به نظر می رسد رهبری به منفی قیمت به عنوان در حال تگزاس نفت و گاز در برخی از نقاط ایالات متحده برای ماه مه آینده (ژوئن قیمت ها بالاتر). به اصطلاح اوپک+ گروه از کشورهای تولید کننده نفت (اوپک + روسیه) به تازگی توافق به 10 میلیون بشکه در روز کاهش در تولید اما تحلیلگران معتقدند که بعید است به اندازه کافی برای ایجاد ثبات در قیمت ها.

(در ساعت پس از این مقاله برای اولین بار در 20 آوریل آتی نفت برای ماه مه کاهش یافت و به منفی قیمت ها. ذهن ترا درهم میشکنند است.)

حمل و نقل قطار پر شده با روغن در کراسنودار روسیه در تاریخ 14 آوریل. به عنوان عرضه بیش از تقاضای نفت و سقوط قیمت نفت تولید خود را مواجه با ذخیره سازی چالش است.
ایگور Onuchin/TASS/گتی ایماژ

هنگامی که ظرفیت ذخیره سازی اجرا می شود, تولید کنندگان مجبور به پرداخت مردم برای گرفتن نفت دست خود را. (بالا بردن دست خود را اگر شما تا به حال "منفی قیمت نفت" خود را در قرن 21 کارت یکنوع بازی شبیه لوتو.) حتی اگر ذخیره سازی نمی کند به طور کامل اجرا, از آن خواهد شد برای خدمت به سرکوب قیمت ها برای سال. پتروشیمی و پلاستیک آن را ندارید خیلی بهتر با سرمایه گذاران عمده به تاخیر انداختن و یا حذف از پروژه های چپ و راست.

"در میان مدت" CIEL می نویسد: "چشم انداز بهبودی کامل برای بسیاری از این جریان درآمد است که در بهترین حالت نامشخص است و در بسیاری از موارد بعید است." سوخت های فسیلی و پتروشیمی می تواند مبارزه برای سال.

و حتی اگر آنها در نهایت موفق به رسیدن به چیزی مانند pre-virus مسیر که مسیر بود شیب دار رو به پایین. به عنوان CIEL خلاصه: "این بیماری همه گیر در معرض و تشدید نقاط ضعف اساسی در سراسر این بخش است که در هر دو تا قبل از بحران کنونی خواهد شد و بیشتر از دوام بیاورید آن است."

به آرامی اما مطمئنا جهان است شروع به گرم شدن کره زمین به طور جدی تغییر توجه و سرمایه گذاری به مواد و منابع انرژی که تولید گازهای گلخانه ای. به عنوان بیشتر و بیشتر حوزه های قضایی, موسسات و سرمایه گذاران به نوبه خود به دور از سوخت های فسیلی به صراحت و با استناد به تغییر آب و هوا و کسانی که در سمت چپ برگزاری کربن فشرده دارایی تبدیل خواهد شد و هدف از به طور فزاینده ای شدید قانونی و فعالیت مدنی در برگزاری آنها را مسئول خسارت است.

CIEL نتیجه با توصیه به سرمایه گذاران مرزی کشورها و جوامع محلی: تبعیت از سوخت های فسیلی' در دراز مدت ضعف هنگام تصمیم گیری در مورد آینده است. CIEL همچنین استدلال می کند که مقامات دولتی "باید نمی اتلاف محدود پاسخ و بازیابی منابع در طرح نجات بدهی و یا مشابه پشتیبانی برای نفت و گاز و پتروشیمی شرکت است."

با توجه به این خوبی تاسیس تمایلات ناروا و کنگره جمهوری خواهان که توصیه شده است به احتمال زیاد به سقوط بر روی گوش های ناشنوا حداقل در ایالات متحده است. اگر دموکرات ها نمی جمع اوری شجاعت به آنها را متوقف کند — و آن را به نظر نمی رسد آنها را — GOP است به احتمال زیاد به ادامه دوش گرفتن صنعت سوخت فسیلی با نعمت قرعه کمک به انرژی پاک در صنعت به عنوان بیهوده و بیمعنی.

President Trump Signs Coronavirus Stimulus Bill In The Oval Office
رئیس جمهور تهمت نشانه های 2 تریلیون دلار محرک لایحه در مارس 27 سال 2020 است. نه یک خدمه به احتمال زیاد به نوبه خود پشت خود را در سوخت های فسیلی است.
ارین Schaff/استخر/گتی ایماژ

در بهترین حالت آنها می تواند کاهش سرعت انتقال به انرژی پاک ، آنها نمی تواند آن را متوقف کند. اضافه کردن محرک پولی به سوخت های فسیلی' در حال حاضر یارانه-رژیم غذایی غنی از اجازه خواهد داد که کمی بیشتر آلودگی و آسیب بیشتر به بهداشت عمومی برای کمی طولانی تر است, اما آن را تنها یک تاخیر. در همین حال کشورهای دیگر خواهد شد ایجاد یک فرمانده موقعیت در برخی از بزرگترین رشد صنایع در قرن 21 است.

این امر می تواند شرم آور برای خروج از این بحران هنوز هم چسبیده به گذشته به جای مواجهه و آماده شدن برای آینده است.

یادداشت سردبیر, آوریل 1: این قطعه به روز شده است برای توجه داشته باشید جدید فدرال رزرو قوانین اجازه می دهد تا کسب و کارهای بزرگتر دسترسی به "خیابان اصلی وام."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن