ترزا گرینفیلد برنده دموکرات سنا اولیه در آیووا

Des Moines, real estate توسعه دهنده ترزا سبز رسما برنده آیووا دموکراتیک سنا اولیه که بدان معنی است که او را در

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

Des Moines, real estate توسعه دهنده ترزا سبز رسما برنده آیووا دموکراتیک سنا اولیه که بدان معنی است که او را در نشستن بهداشت ، جونی ارنست یکی از اتاق بالایی بیشتر اعضای آسیب پذیر بعد از این سقوط.

سبز شد حزب دموکرات مورد علاقه: او می خواهم برداشت تا تاییدیه از سناتوری دموکرات کمیته کمپین و همچنین پشتیبان گیری از نیروگاه های گروه مانند امیلی لیست و آیووا AFL-CIO. این حزب در حال حاضر آغاز شده ramping تا خود را صرف در این مسابقه که در میان کسانی خواهد بود که یکی از نزدیک ترین تماشا و گران در انتخابات عمومی این سقوط.

گرینفیلد در یک مزرعه بزرگ شد به عنوان دختر یک محصول-گردگیر. او قبلا به عنوان یک برنامه ریز شهری و در حال حاضر اجرا می شود یک شرکت املاک و توسعه واقعی. در مبارزات انتخاباتی آگهی گرینفیلد می رود پس از ارنست علامت تجاری "را به آنها داد" شعار که او قبلا ادعا می کنند که او را جلوگیری از هزینه های بی فایده — هر چند او پس از رای به حمایت عمده معافیت های مالیاتی از جمله 2018 کاهش است.

سبز تاکید کرده است که او را تمرکز بر تقویت شبکه امنیت اجتماعی اگر او را انتخاب و ذکر او گذشته تکیه بر امنیت اجتماعی به عنوان یک مثال از همین دلیل است که او می یابد از جمله تلاش مهم است.

در حالی که آیووا است که هنوز هم در تاریخ به عنوان "تکیه خواه" توسط کوک, سیاسی, گزارش, آن را به عنوان یک هدف کلیدی برای حزب دموکرات در تلاش های خود برای بازپس گرفتن اکثریت سنا. ارنست صندلی برگزار شد و دموکرات تام Harkin تا سال 2014 و پس از همه, و او در حال حاضر یکی از محبوب کمتر سناتور در کشور با توجه به صبح مشورت کنید.

پویایی انتخابات ریاست جمهوری به خوبی می تواند تأثیر عمده ای در حرکت است که نامزدها تجربه بیش از حد. در آیووا مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب در 46 درصد هر چند آن پیشی گرفته و با او مخالفت نرخ هر صبح مشورت نظرسنجی.

"عامل کلیدی در تمام کنگره مسابقات در آیووا ملی چشم انداز" University of Northern Iowa, استاد علوم سیاسی Donna Summer می گوید Vox. "سرنوشت دموکرات ها به ثروت ملی. این اقبال برای وقت حزب جمهوری خواه در این حس بستگی چقدر رای دهندگان قاضی اقتصاد است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن