کالیفرنیا آماده برای به چالش کشیدن سه نفر از آتش سوزی، حرارت و COVID-19، Newsom می گوید

کولین اتاگی نخلچشمه های صحرا ی خورشید منتشر شده در 4:40 PM EDT Aug 19, 2020گوین نیوزوم به "چالش های" این هفته

توسط NEWSOULS در 30 مرداد 1399

گوین نیوزوم به "چالش های" این هفته به کالیفرنیایی ها اذعان کرد اما تلاش کرد تا یک چشم انداز مثبت را چهارشنبه به رنگ آتش سوزی در سراسر ایالت در میان یک موج گرمایی تاول و COVID-19 همه گیر را به تصویر بکشد.

نیوزوم گفت که دولت آماده نبرد با فروغ ها است و چهارشنبه باید آخرین روزی باشد که ساکنان ممکن است نیاز به خم شدن قدرت داشته باشند پس از فشار بر روی شبکه برق ایالت منجر به تهدید خاموشی نورد در اوایل هفته ٔ این هفته شد.

در طول کنفرانس خبری روزانه، نیوزوم سرمایه گذاری های چند میلیارد دلاری دولت در ایمنی آتش سوزی را به همراه تمایل مردم به استفاده از برق کمتر به عنوان نشان داده شده دوشنبه و سه شنبه زمانی که خاموشی اجتناب شد، را تطمیق کرد.

نیوزوم گفت: «این کاری است که دولت انجام می ده. "ما کاملا با این چالش ها آشنا هستند."

به گزارش نیوزوم، آتش نشانان در حال مبارزه با 367 آتش سوزی شناخته شده در سراسر کالیفرنیا هستند، از جمله 23 که آتش سوزی های بزرگ محسوب می شود. از آن 367 آتش سوزی، او گفت :" چشم انداز از آن تعداد بالا رفتن بسیار واقعی است."

آتش ردیاب کالیفرنیا: نقشه ردیابی آتش سوزی فعلی در سراسر ایالت در زمان واقعی

نیوزوم گفت، ایالت های دیگر از جمله تگزاس، نوادا و آریزونا موافقت کرده اند که هر زمان که نیاز باشد کمک کنند.

نیوزوم که روز سه شنبه وضعیت اضطراری را در ایالت های مختلف آمریکا صادر کرد، گفت: «این فصل آتش سوزی بسیار فعال بوده و نه شگفت آور، این فعالیت در تعدادی از ایالت های بالا و پایین ایالت کالیفرنیا در حال شکل گیری است.

بزرگترین آتش سوزی کالیفرنیا آتش مجتمع ژوئیه در جنگل ملی مودوک است که ۸۳۲۶۱ جریب در گوشه شمال شرقی ایالت پس از جرقه باران در ۲۲ ژوئیه، به گفته محققان، در گوشه شمال شرقی ایالت به آتش سوخته است.

یک آتش سوزی پیچیده زمانی توسعه می دهد که چندین آتش کوچکتر به یک حادثه واحد همگرا شوند، و چندین نفر در سراسر ایالت در حال سوختن هستند.

پلیس و آتش نشانان قبل از سحر چهارشنبه در یک تقلا ی مفرخم به ساکنان هشدار می دهند که به عنوان آتش سوزی که در واکاکویل، شهری در حدود ۱۰۰ هزار نفر بین سان فرانسیسکو و ساکرامنتو قرار دارد، تخلیه کنند. حداقل ۵۰ سازه تخریب و ۵۰ سازه آسیب دیده و چهار نفر دچار سوختگی شدند.

آتش سوزی در نزدیکی واکاویل به آتش هنسی لقب گرفت، اما آتش سوزی های زیادی در منطقه وجود دارد که آتش نشانان همه آنها را تحت یک حادثه قرار داده اند - مجتمع رعد و برق ال نو - برای اهداف گزارش، به گزارش weather.com. در کل، آن آتش سوزی ها بیش از ۷۱ مایل مربع زمین در ناپا و شهر سونوما سوزانده اند.

وزارت جنگل داری و حفاظت از آتش کالیفرنیا گفت: فروغ ها "رفتار شدید آتش" و به چالش کشیدن آتش نشان انها را به نمایش می گذاشته اند. زمین ناهموار در چندین منطقه وجود دارد و به طور غیر منتظره باد شدید یک شبه شعله های آتش را به خود می فکند.

آذرخش به خاطر آتش سوزی های متعدد در سراسر کالیفرنیا، از جمله آتش سوزی قبه ۴۳۲۴۸ در حفاظت ملی مجاو، سرزنش می شود. نیوزوم گفت که در چند روز گذشته ۱۰۸۴۹ رعد و برق زده شده است.

نیوزوم گفت: «ما معتقدیم که این روز چالش برانگیز دیگری خواهد بود، اما ما به وظیفه خود برمی رسم»

فرماندار افزود: چهارشنبه شب گذشته مقامات معتقدند ساکنان کالیفرنیا نیاز به قدرت خم. روز طولانی گرما ی برق سیستم تاکید کرده است و پس از دو نورد قطع هفته گذشته، اپراتورهای شبکه برق دولت آنها را اجتناب این هفته پس از مشتریان تاکید کرد درخواست برای کاهش تقاضای الکتریکی خود را.

نیوزوم گفت: انتظار می رود که در عصر چهارشنبه حدود 47 هزار مگاوات از آن استفاده شود که این کار به 45 هزار پنجشنبه و 43 هزار روز جمعه خواهد بود. فرماندار اضافه کرد که در طول یک روز معمولی تابستان، ایالت حدود ۳۸۰۰۰ مگاوات استفاده می کند.

اپراتور سیستم مستقل کالیفرنیا گفت انتظار دارد که برای دیدار با تقاضا در روز چهارشنبه ، با فرض مردم را اقدامات حفاظتی با شروع در 2 بعد از ظهر.

آتش سوزی ها بر منبع تغذیه تاثیر نمی گذارد "هنوز،" اپراتورهای شبکه برق دولت گفت.

کمک: کویر خورشید سردبیر جولی Makinen; -The Associated Press; امروز آمریکا

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن