نخل کویر تصویب نامه به مقامات دولتی به دنبال ورودی در کویر زندگی بازگشایی طرح

برایان Blueskye پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:19 PM EDT مه 1 سال 2020نخل کویر شورای شهر به اتفاق آرا تصو

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399

نخل کویر شورای شهر به اتفاق آرا تصویب نامه به مقامات دولتی در پنج شنبه شب و به دنبال ورودی در یک بازگشایی, برنامه ریزی برای زندگی در کویر باغ وحش و باغ در پالم دزرت.

این طرح در اصل ارسال به شهرستان ریورساید سرپرست V. مانوئل پرز اما دارین Schemmer ارتباطات مدیر پرز گفت: چراغ سبز را برای آمدن به دولت است.

"در حال حاضر شهرستان ریورساید قادر به اجازه غیر ضروری کسب و کار تا زمانی که دولت به صراحت می کند پس" Schemmer گفت: از طریق ایمیل. "دولت ساخته شده است آن را بسیار روشن است که منظور پیشبرد به مرحله اجازه می دهد که بیشتر بخش های اقتصاد برای بازگشایی وجود دارد اهداف کلیدی است که نیاز به ملاقات کرد. تمرکز اصلی این شهرستان است که در کمک به دولت در دستیابی به این اهداف از قبیل گسترش, تست, تماس, ردیابی و حفاظت از کارگران ضروری با لوازم و تجهیزات حفاظت فردی."

گلف: Riverside County گلف می تواند بازگشایی با محدودیت; پالم اسپرینگز دوره های بسته از طریق پنج شنبه

مدارس: بازگشایی مدارس می تواند به عنوان اوایل جولای ؟ Coachella Valley منطقه شگفت زده Newsom طرح

بازیابی: Riverside County راه اندازی بهبود اقتصادی نیروی کار

کریستی Kneiding از بند ناف رسانه ها که دسته روابط عمومی برای زندگی در کویر باغ وحش و باغ گفت: باغ وحش شده است "مجدانه" به پیش نویس یک طرح با کارکنان مهمان و ایمنی حیوانات را به عنوان اولویت اصلی.

"باغ وحش رسیده به رهبران جامعه در کنار رودخانه شهرستان به دنبال ورودی خود را و راهنمایی در این طرح به طوری که هنگامی که ما شده اند اعطا مجوز برای بازگشایی, ما می توانیم این کار را به شیوه ای امن" باغ وحش مقامات در بیانیه ای گفت:, ارسال شده توسط Kneiding. "شبیه به دیگر سازمان های فرهنگی و کسب و کار در جامعه ما زندگی در کویر به دنبال روشن شدن در حال حاضر به طوری که بر ما تایید بازگشایی ما به اندازه کافی آماده شده را با خیال راحت خوش آمدید مهمان."

نخل کویر شهردار Gina Nestande گفت: طرح "بیش از جامد" اضافه کردن کویر زندگی است کمتر محدود از مکان هایی مانند خارج شده و یا هدف است که هنوز هم باز است.

"کویر زندگی خیلی بیشتر از فضای باز" Nestande گفت.

پس از بازگشایی مقامات از 80 هکتار پارک با باغ گیاه شناسی و زیستگاه های حیوانات, طرح نیاز به کارکنان و مهمانان به سایش پوشش صورت و پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل ارائه امن, خانواده, تفریح و سرگرمی در حالی که تلاش برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 با توجه به پیش نویس طرح Nestande مشترک با خورشید صحرا.

2.5 مایل از گردشگاهها ها 12 تا 18 فوت عرض و باغ وحش را محدود به ظرفیت 200 مهمان در هر ساعت.

مقامات همچنین برنامه ریزی برای ارائه دست-ضد عفونی کننده ایستگاه در هشت مکان و تغییر این باغ وحش استراتژی خروج بنابراین کاربران لازم نیست برای رفتن از طریق یک ساختمان محصور در خشکی. کارکنان را ضد عفونی کردن شمارنده درب دستشویی و چشمه های آب آشامیدنی در ساعتی برنامه.

پذیرش انجام خواهد شد از طریق الکترونیکی خود خدمت کیوسک تلفن همراه یا خرید بلیط. مواد غذایی و آشامیدنی (persian) خرید خواهد شد حمل-تنها برای مصرف در این زمینه. وجود خواهد داشت هیچ برنامه ریزی حوادث مانند را نشان می دهد تظاهرات و یا کارکنان چت.

محصور ساختمان بسته خواهد شد و همچنین به عنوان کودکان بازی سازه و چرخ فلک.

کویر زندگی نیز برنامه ای برای تصویب اقدامات پیشگیرانه برای کارکنان آن از جمله ارائه بافت و بدون لمس اختیار ظروف اطلاع رسانی آنها را از دست خوب بهداشت از طریق شستن دست ها و ارائه ضد عفونی کننده دست, محدود کردن در جلسات حضوری محدود کردن تعداد کارکنان حاضر در محل و حوزه سلامت ارزیابی و یا پرسشنامه قبل از ورود به محل کار.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز سه شنبه توصیف چهار "مراحل" از بازگشایی اقتصاد دولتی است. مرحله یکی در حال گسترش است تست در حالی که اجازه می دهد ضروری کسب و کار برای باز باقی می ماند. مرحله دوم بازگشایی "کاهش خطر ابتلا به محل کار" و به تدریج باز می شود دیگران "با adaptions." بالاتر خطر ابتلا به کسب و کار شخصی و خدمات مانند سالن های ورزشی ، سالن های تئاتر و زندگی ورزشی بدون مخاطبان قرار به بازگشایی در مرحله سه. کنسرت های زنده و سالن را در چهار مرحله.

تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس

دو سوم از کارکنان در کویر زندگی باغ وحش و باغ گذاشته شد در ماه مارس گذشته بی سابقه ای گسترده تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

برخی از کارکنان نگه داشته شد برای مراقبت از بیش از 450 حیوانات که زنده در تاسیسات. اما با عضویت و فروش بلیط یک راننده عمده درآمد باغ وحش مقامات گفتند آنها نمی تواند استطاعت به نگه داشتن خود را کامل کارکنان است که معمولا حدود 140 کارمند تمام وقت و حدود 45 پاره وقت کارکنان در اوج فصل است.

ارین اسکات مدیر ارشد بازاریابی و روابط عمومی از زندگی در کویر باغ وحش و باغ ها گفت: با e-mail آن را گسترش سالانه عضویت در خرما برای جبران زمان از باغ وحش بسته شده است.

هفته گذشته باغ وحش اعلام کرد که با دریافت بیش از 1 ، 000 کمک های مالی برای آن "ماموریت: مراقبت از حیوانات" جمع آوری کمک برای مراقبت از حیوانات خود را و در حال حاضر در یک سوم از 2 میلیون دلار هدف است.

کویر زندگی باغ وحش و باغ نیز نمادین "تصویب" برنامه. این برنامه دارای شش ردیف و هر گونه حیوانات از باغ وحش می توان به تصویب رسید. بودجه تولید شده از طریق این برنامه خواهد شد به سمت باغ وحش حیوانات, مراقبت از زیستگاه بهبود آموزش و پرورش و برنامه های حفاظت.

"اگر شما در مورد آن فکر می کنم فقط برای تغذیه تمام کسانی که از حیوانات است که بخش عظیمی از بودجه خود را" Nestande گفت. "اگر ما می تواند کمک به مردم لذت بردن از خارج از منزل بزرگ در همان زمان کمک به کویر زندگی حیوانات آن را یک برنده است."

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگاران ملیسا دانیلز و Amaray Alvarez استفاده شد در این گزارشtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب