اشک کشتار با گاز معترضان در طول عفونی شیوع 'دستور غذا برای فاجعه'

خواهد سنگ کالیفرنیا Healthlineمنتشر شده 7:25 PM EDT Jun 9, 2020در سراسر کشور تظاهرات برانگیخته با کشتن جورج فل

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

در سراسر کشور تظاهرات برانگیخته با کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس به معترضان شده اند اغلب اسپری فلفل یا در احاطه ابرها از گاز اشک آور. این جمعیت کنترل سلاح هستند و به ندرت کشنده است اما در وسط coronavirus همه گیر قوی وجود دارد برای تماس های پلیس برای جلوگیری از استفاده از این مواد شیمیایی محرک زیرا آنها می تواند آسیب به بدن در راه است که می تواند گسترش coronavirus و افزایش شدت COVID-19.

حتی قبل از coronavirus همه گیر برخی از کارشناسان گفت: تحقیقات بیشتری مورد نیاز بود در خطرات ناشی از گاز اشک آور — چتر مدت برای چند شیمیایی "شورش-عوامل کنترل" استفاده می شود با اجرای قانون است. آن شناخته شده است که این مواد شیمیایی می تواند هر دو فوری و دراز مدت اثرات بهداشتی.

استفاده گسترده خود را در هفته های اخیر در حالی که یک بیماری عفونی — که وجود دارد این است که هیچ واکسن همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده آمریکا را حیرت زده کرده است کارشناسان و پزشکان است. از کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 بسیار مسری به راحتی گسترش می یابد از طریق هوا از طریق قطرات و می تواند منجر به شدید یا کشنده بیماری تنفسی. استقرار این خورنده قابل استنشاق مواد شیمیایی می تواند آسیب برساند و مردم را در راه های مختلفی: افشای بیشتر مردم به این ویروس به خطر انداختن توانایی بدن برای مبارزه با عفونت و حتی باعث عفونت خفیف تر بیماری شدید.

"این دستور غذا برای فاجعه است" گفت: دانشيار گروه سون اریک Jordt یک محقق در دانشگاه دوک دانشکده پزشکی است که به مطالعه اثرات گاز اشک آور.

Jordt اشاره به این مواد شیمیایی به عنوان "درد گازهای" از آنجا که آنها فعال و برخی درد-سنجش اعصاب در پوست و غشاء مخاطی دهان و بینی.

"شما باید این مشقت و درد و عطسه و سرفه و تولید مقدار زیادی از مخاط است که مانع تنفس" Jordt گفت.

افرادی که در معرض توصیف سوزش و سوزش حتی حس خفگی و غرق شدن است. گاهی اوقات این مواد شیمیایی باعث استفراغ و یا واکنش های آلرژیک. در اجرای قانون و ماموران به طور کلی استفاده از دو نوع از مواد شیمیایی برای کنترل جمعیت: CS گاز و اسپری فلفل.

ماده فعال در فلفل اسپری به نام کپسایسین است که مشتق شده از چیلس. آن است که اغلب اسپری از قوطی در محله های نزدیک یا lobbed به جمعیت در قالب "فلفل توپ."

CS گاز (o‐chlorobenzylidene malononitrile) یک کلردار آلی شیمیایی است که می تواند القاء "بسیار قوی التهاب" و "جانبازی" سوزاندن پوست و هوایی که استنشاق Jordt گفت.

"استفاده از آن در وضعیت فعلی با COVID-19 اطراف به طور کامل غیر مسئولانه" او اضافه شده است. "وجود اطلاعات کافی در اثبات این است که گاز اشک آور باعث افزايش حساسيت به عوامل بیماری زا به ویروس."

Jordt گفت: تحقیقات در مورد مضرات گاز اشک آور نگه داشته است تا با افزایش استفاده از ها در ایالات متحده و در سراسر جهان در سال های اخیر است. بسیاری از مطالعات ایمنی است که مقامات مجری قانون تکیه بر تاریخ به 1950s و '60s, او گفت:.

اما یک مطالعه 2014 از ارتش ایالات متحده ارائه می دهد یک هشدار دهنده نگاه اجمالی به چگونه مواد شیمیایی می تواند در تشدید این بیماری همه گیر. این مطالعه نشان داد که سربازان بودند که در معرض گاز اشک آور به عنوان بخشی از یک تمرین آموزشی با احتمال بیشتری به بیمار با بیماری های تنفسی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا.

"ما بسیاری از ضد ویروس های دفاعی است که می تواند غیر فعال کردن ویروس ها و جلوگیری از آنها را از ورود به سلول های" او گفت:. "این تخلیه شده توسط استنشاق گاز اشک آور و نیز به خطر بیافتد."

بیشتر: جورج فلوید تظاهرات در کویر چشمه های آب گرم پالم اسپرینگز به دنبال "عدالت برای همه'

بیشتر: بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده در Coachella Valley پس از یک هفته از زندگی ماده تظاهرات

یافته های ارتش مطالعه led نظامی ایالات متحده به طور قابل توجهی کاهش می دهد چقدر استخدام بودند که در معرض مواد شیمیایی.

"حتی ارتش متوجه آنها در حال انجام کاری اشتباه است و این سمی تر از آنها فکر می کردند قبل از" Jordt گفت.

حتی اگر وجود دارد یک مقدار محدود از تحقیقات در این coronavirus مطالعات وجود دارد که از چین و ایتالیا در مورد چگونه محرک دیگر مانند سیگار کشیدن و آلودگی هوا تحت تاثیر قرار COVID-19. این مطالعات نشان می دهد که گاز اشک آور نیز می تواند مردم را بیشتر احتمال ابتلا به بیماری شدید گفت: دکتر جان Balmes یک ریه در دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو و متخصص با جامعه قفسه سینه آمریکا.

"در واقع من فکر می کنم ما می تواند ترویج COVID-19 اشک کشتار با گاز معترضان گفت:" Balmes. "این باعث آسیب و التهاب مخاط راه های هوایی است."

Balmes گفت: این دوره از التهاب مجموعه دفاعی بدن و باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد که کسی که در حال حاضر بنادر ویروس را تبدیل به بیمار است.

"آن را با اضافه کردن سوخت به آتش" گفت: Balmes. "این مواجهه به گاز اشک آور را افزایش می دهد خطر پیشرفت از عفونت بدون علامت به علامت بیماری است."

شواهد نشان می دهد بسیاری از افرادی که coronavirus بدون علامت هستند و نمی دانند که آنها آلوده هستند و یا در حال "presymptomatic" — با این ویروس آلوده شده و قادر به آلوده کردن دیگران, اما در عین حال نشان دادن علائم.

با هزاران نفر از مردم این ماجرا را با هم در تظاهرات توده تظاهرات در حال حاضر در ابتدا به "superspreading حوادث" است که می تواند منجر به یک انفجار از موارد جدید. اجتماعات در فضای باز, به طور معمول کاهش احتمال گسترش coronavirus. اما فعالیت هایی مانند آواز خواندن و فریاد می تواند خطر را افزایش می دهد.

گاز اشک آور و اسپری فلفل نیز می تواند ایجاد سردرگمی و ترس و وحشت در یک جمعیت. مردم ممکن است پاره کردن ماسک خود را و لمس چهره خود منجر به آلودگی.

دکتر Amesh Adalja با دانشگاه جانز هاپکینز گفت: واکنش بدن به این مواد شیمیایی باعث می شود مردم برای ریختن به بیشتر از ویروس.

"اگر آنها در حال سرفه ذرات در واقع نشأت گرفته و در حال پرتابه است که سفر حدود 6 فوت و یا پس و زمین می تواند بر سایر مردم" گفت: Adalja که همچنین یک سخنگوی بیماری های عفونی در جامعه آمریکا است.

"این یک راه برای تقریبا القاء این ویروس به اخراج از مردم زمانی که آنها در معرض این عوامل است."

Adalja پیش بینی اعتراضات به ناچار منجر به افزایش عفونت.

"ما می دانیم که هر نوع ناآرامی های اجتماعی به ویژه در میان شیوع است که تنها به بدتر" او گفت:.

او گفت: به عنوان مثال اخیر خواهد بود بمب گذاری در یمن که تشدید وبا شیوع.

دکتر Rohini هار یک پزشک اورژانس در اوکلند کالیفرنیا به مطالعه استفاده از ضد شورش-کنترل عوامل در سراسر جهان است.

"این سلاح در واقع نمی deescalate تنش در جامعه صلح آمیز پلیس گفت:" هار است که یک مدرس در دانشگاه کالیفرنیا-برکلی است.

هار شده و درمان COVID-19 بيمار. او به رسمیت می شناسد و این خطر وجود دارد از گسترش این ویروس در این تجمعات اما او نمی خواهد دلسرد کردن مردم از حضور در تظاهرات و اعمال حق خود برای آزادی بیان است.

بیشتر: حضور صدها نفر ضد خشونت پلیس اعتراض در ریورساید

بیشتر: عکس: جورج فلوید تظاهرات قرعه کشی جمعیت در پالم اسپرینگز, نخل کویر

"این وضعیت واقعا دشوار است" گفت: هار. "من فکر می کنم طنز این است که مردم به حق و حق اعتراض به خشونت های پلیس و در حال ملاقات با خشونت است که بدتر شدن این بیماری همه گیر شرایط ما در حال زندگی می کنند و در حال حاضر."

در این هفته بیش از یک هزار نفر از پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی امضا نامه ای سرگشاده در حمایت از تظاهرات.

دکتر جید Pagkas-استحمام کننده, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه شیکاگو یکی از آنها است. او گفت: آن را دشوار خواهد بود برای تعیین اینکه آیا هر سنبله در موارد بود یک نتیجه مستقیم از اعتراضات چرا که آنها اتفاق می افتد در زمانی که بسیاری از ایالت ها نیز اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

"در زندگی روزمره ما وزن خطرات و مزایای اعمال ما. افرادی که در حال رفتن به تظاهرات به وضوح در یک مقطع بحرانی که در آن آنها می گویند این دولت-تحریم خشونت غیر قابل قبول است و من مایل به قرار دادن خودم و دیگران به طور بالقوه در معرض خطر" او گفت:.

باز نامه او را امضا کردند توصیه می کند راه هایی است که معترضان با پلیس و مقامات محلی می تواند به کاهش انتقال ویروس است. در میان عمده توصیه: پلیس باید با استفاده از گاز اشک آور و یا اسپری فلفل.

این داستان بخشی از یک همکاری که شامل NPR و قیصر سلامت نیوز, یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب