پالم اسپرینگز میسازد خاموش 29 کارکنان در پی بیماری همه گیر کوروناویروس

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:17 PM EDT Jun 4, 2020پالم اسپرینگز صادر کرده است 30 روز اخراج ا

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

پالم اسپرینگز صادر کرده است 30 روز اخراج اعلامیه به 29 شهرستان کارکنان به عنوان بخشی از تلاش خود را به پل پیش بینی $76 میلیون دلار کسر بودجه ناشی از کاهش درآمد و گردشگری مربوط به مالیات در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

شهرستان, مدیر, David آماده روز پنجشنبه گفت که کارکنان دریافت خواهید کرد که اخراج اعلامیه داده خواهد شد و دو ماه از قطع, 26 هفته از بیکاری و شش ماه از مزایای مراقبت های بهداشتی.

اخراج بر چندین شهر بخش آماده گفت. اگر چه برخی از کارکنان اداری در پلیس و آتش بخش فرستاده شده اند متوجه هیچ آتش نشانان و یا افسران پلیس بخشی از این اقدام است.

حدود 30 پر نشده شهر موقعیت های یخ زده شده اند و دیگر 20 یا بیشتر کارکنان را در اوایل دوران بازنشستگی آماده گفت.

حدود 47 میلیون دلار پیش بینی شده $76 میلیون دلار در درآمد از دست رفته خواهد رسید در طول 2020-21 سال مالی شروع می شود که در جولای 1, با توجه به کارکنان شهرستان.

این شهرستان است که انتظار می رود به بحث در مورد پیش نویس خود را از آینده بودجه در ژوئن 11.

شورای شهرستان خواهد شد برگزاری یک جلسه اضطراری یکشنبه شب به بحث در مورد مسائل که سه شهر وکیل جف Ballinger معتقد است "ایجاد قابل توجهی قرار گرفتن در معرض به دادخواهی."

آن برنامه ریزی شده است برای شروع در 6 p. m. و شورای اسلامی انتظار می رود که بلافاصله رفتن به جلسه بسته.

بودجه: پالم اسپرینگز در ادامه بودجه بحث چشم کمتر بالقوه اخراج پس از تعویق انداختن هزینه های

توقف: پالم اسپرینگز گسترش اخراج توقف ادامه بحث در مورد کاهش به بودجه فاصله

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب