رابطه جنسی در زمان COVID: گی مردان شروع به آغوش جدید طبیعی "

دیوید Tuller کالیفرنیا Healthlineمنتشر شده 11:22 AM EDT Jun 24, 2020دکتر جفری Klausner, یک پزشک مراقبت های اول

توسط NEWSOULS در 4 تیر 1399

دکتر جفری Klausner, یک پزشک مراقبت های اولیه در لس آنجلس, درمان, مردان همجنسگرا برای چند دهه. از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس او گفت: بسیاری از بیماران به طور چشمگیری تغییر رفتار جنسی است که آنها شانه نیاز به روال نمایش برای بیماری های مقاربتی است.

"آنها می گویند," من تا به حال هر گونه تماس از آنجایی که من دیدم شما آخرین, بنابراین بدون نیاز به انجام هر گونه STD آزمون,'" گفت: Klausner, یک استاد کمکی اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی در UCLA.

اما نگرش در میان این بیماران در حال تغییر Klausner متوجه شده حالا که کالیفرنیا و دیگر کشورهای در حال شل شدن سیاست های اجتماعی و فاصله. "مردم شروع به فکر می کنم در مورد بازگشت به درگیر شدن [در]," او گفت:, "و درخواست من وجود دارد راه آنها می تواند باقی می ماند امن" از COVID-19?

نگرانی در مورد صمیمیت جنسی در طول یک بیماری همه گیر جهانی هستند و نه محدود به مردان همجنسگرا ، کارشناسان بهداشت عمومی از جمله کسانی که مدت طولانی درگیر در پیشگیری از HIV, تشخیص است که یک نسبت همه مردم به احتمال زیاد به چشم پوشی و یا رد قطعی حکم در مورد رفتار جنسی — که آیا آنها شامل استفاده از کاندوم و یا محدود کردن تماس به دلیل اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

"آن کار نمی کند زمانی که ما تا به حال برای مقابله با HIV و آن را نمی خواهد کار در برخورد با COVID" گفت: Pierre-Cédric دولا شدن یک پرستار بالینی محقق در دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو و متخصص در پیشگیری از HIV.

Coronavirus شناخته شده است گسترش از طریق دهان و ترشحات بینی اما نه به طور خاص از طریق مقاربت جنسی. در شهر نیویورک وزارت بهداشت صادر شده و coronavirus دستورالعمل است که وکیل در مقابل با کسانی که در خارج از خانواده خود اما توصیه به کسانی که انتخاب می کنید در غیر این صورت به "را به عنوان چند از همکاران به عنوان امکان پذیر است."

دستورالعمل است که توجه داشته باشید که "بوسیدن می تواند به راحتی عبور ویروس" نشان می دهد که مردم "آن را از [جنس] کمی پیچ خورده" بودن "خلاق با پوزیشن های جنسی و فیزیکی موانع مانند دیوار که اجازه می دهد تا تماس جنسی در حالی که جلوگیری از نزدیک و چهره به چهره تماس بگیرید." در هلند دولت توصیه کرده است که تنها با توجه به جنسیت برای پیدا کردن یک علامت رایگان شریک جنسی.

بیشتر: California counties در حال بازگشایی. دو سوم در حال حاضر نرخ بالاتر از COVID-19 موارد

بیشتر: شهرستان ریورساید در فاز بحرانی به عنوان قرار دادن در دولت COVID-19 لیست سازمان دیده بان تهدید بازگشایی پیشرفت

برای بسیاری از مردان همجنس گرا به خصوص در مناطق شهری جنسی, اکتشاف با شرکای متعدد است, راه زندگی, آیا مجرد یا نه. بسیاری از متعهد مرد, ارتباط جنسی, حفظ روابط باز.

پشتیبانی از تحقیقات این تصور که مردان همجنس گرا تمایل دارند که بیشتر شرکای جنسی نسبت به دگرجنسگرایان. 2012 نقد و بررسی در میان بزرگسالان سنین 18 تا 39 اشاره کرد که مردانی که رابطه جنسی با مردان (یک عبارت استفاده می شود اغلب در مطالعات علمی که تمرکز بر رفتار جنسی به جای هویت جنسی) "گزارش به طور قابل توجهی بیشتر عمر از همکاران علاقمند به جنس مخالف, مردان و زنان در تمام سنین است." در گروه سنی 35-39 متوسط عمر و تعداد شرکای جنسی گزارش شده توسط مردانی که رابطه جنسی با مردان بود 67 در مقایسه با 10 برای دگرجنسگرایان با توجه به مطالعه است.

دامون Jacobs یک درمانگر با بسیاری از گی مشتریان به تنهایی زندگی می کند در بروکلین و مجرد باقی مانده برای ماه اول مستند. که در آن نقطه او گفت: او رسیده به یک به طور منظم و قابل اعتماد شریک جنسی.

"او نیز به تنهایی به مدت چهار هفته به جز رفتن به خارج برای مواد غذایی و او نیز تا به حال صفر علائم" گفت: جاکوبز 49.

"پس ما رو با هم و شروع به حلق آویز کردن دوباره" Jacobs اضافه شده است. اخیرا او ملاقات کرده است تا با چند تن دیگر از همکاران پس از درخواست در مورد اجتماعی خود فاصله شیوه های. او همچنین نشان داد که بسیاری از مشتریان خود را در برخورد با مسائل مشابه پس از چند ماه بودن در خود دارد.

"انسان می تواند در مقابله با سطوح خاص از درد و رنج برای یک مقدار خاص از زمان اگر آنها درک یک پایان" گفت: Jacobs. پس از بیش از دو ماه وی افزود: افرادی که از نظر فیزیکی جدا هستند "گرسنگی برای لمس است."

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

بیشتر: کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

اواسط مارس نظرسنجی از بیش از 1000 مردانی که با مردان دیگر رابطه ارائه یک تصویر کلی از چگونگی coronavirus تا به حال تحت تاثیر رفتار جنسی. در حالی که حدود نیمی گزارش کمتر شرکای جنسی نسبت به قبل از همه گیر تنها 1% گزارش شده بیشتر با 48 درصد گزارش بدون تغییر دهید. (بررسی بپرسید نه در مورد تعدادی از همکاران و یا اینکه آیا رابطه جنسی با یک عضو خانواده.)

بسیاری از مردان همجنسگرا محتاط باقی می ماند. لوئیس بلبل بازنشسته طراح گرافیک در سان فرانسیسکو زندگی می کردند که در نیویورک در اوایل سال از اپیدمی ایدز گفت: او در حال صرف زمان بیشتری را با استفاده از آنلاین برنامه های مانند Grindr و Scruff به لاس زدن و sext با مردان دیگر است.

او دریافت کرده است و تبدیل کردن گاه به گاه دعوت به ملاقات در فرد است. به عنوان یک مرد مسن تر او می داند او در یک گروه در معرض خطر بالاتر برای coronavirus عوارض. اما صرفنظر شده است به چالش کشیدن او گفت: پس از بیان خود را از نظر جنسی ایفا کرده مانند یک بخش بزرگ در زندگی خود را. "برای بسیاری از مردان همجنسگرا, رابطه جنسی بسیار ضروری برای احساس اتصال برای هیجان برای اعتبار سنجی گفت:" بلبل شده است که در یک رابطه برای 16 سال است.

ماه گذشته اریک 42-سال-مرد اسکورت در منهتن که پرسید که آخرین نام استفاده نمی شود شروع به وزن هنگام و چگونه برای بازگشت به کار. سابق کاردرمانی که شوهرش یک پزشک او تعطیل کردن کسب و کار در اواسط ماه مارس و در نهایت شروع به دیدن مشتریان دوباره در اوایل این ماه.

در حال حاضر او قصد دارد به منظور محدود کردن قرار ملاقات برنامه ریزی شده. او در نظر دارد برای دیدن تنها کسانی که او به خوبی می داند که به اندازه کافی به اعتقاد آنها راستگو در مورد به طور معمول با پوشیدن ماسک و علامت رایگان. و او در حال ملاقات با مردم در خانه و نه در یک اتاق هتل و یا محل خود را. "من اگر من مردم از آمدن به اینجا من تنها در معرض آن شخص میکروب," او گفت:.

اریک همچنین برنامه در حال حاضر برای جلوگیری از مشتریان که با حضور در تظاهرات اخیر علیه خشونت پلیس. "من به حمایت از تظاهرات 1,000% اما من فکر می کنم آنها احتمالا بسیار خوب زمین پرورش برای ویروس," او گفت:. "من نمی خواهم به را که در خطر است."

در مشاوره خود را, گی بیماران در مورد فعالیت جنسی Klausner لس آنجلس پزشک گفت که او تلاش می کند برای قرار دادن در معرض خطر در زمینه. اکثر coronavirus موارد اشاره کرد پدید آمده اند از محل کار و مسکونی تنظیمات مانند بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و خانه های سالمندان و همچنین به عنوان بزرگ داخل سالن اجتماعات مانند کنسرت ها و مراسم مذهبی. اگر چه این ویروس می تواند از انتقال یک به یک در بیشتر صمیمی زمینه گفت: "خطر فردی است که واقعا رانده شده توسط افراد بالقوه قرار گرفتن در معرض این شلوغ تنظیمات."

مشترک بدگمانی — که اقدامات می توان به وضوح تعریف شده به عنوان مخاطره آمیز و یا مخاطره آمیز نیست — می تواند مانع درک افراد دیگر اقدامات گفت: جولیا مارکوس یک دانشگاه هاروارد اپیدمیولوژی و پیشگیری از اچ آی وی ، به عنوان محدودیت های اجتماعی فاصله استراحت او گفت: تقریبا همه خواهد بود انتخاب و درگیر شدن در فعالیت های که شامل برخی از سطح از خطر و در عین حال به احتمال زیاد خواهد شد در نظر گرفته شود با استانداردهای مختلف.

"تعداد بسیار کمی وجود دارد صفر-موقعیت خطر," او گفت:. او افزود: "گی بچه ها در حال رفتن به مایه شرمساری برای hooking تا در حالی که مردم مستقیما با داشتن شام با هم هستند کمتر احتمال دارد به از خجالت."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن