چه تبدیل خواهد شد از کشتی کروز Smorgasbord?

در آن روزهای اول از رمان coronavirus همانطور که همه ما را تماشا وحشتناک آن گسترش از آن نقطه مبدا کشتی های کروز

توسط NEWSOULS در 30 خرداد 1399

در آن روزهای اول از رمان coronavirus همانطور که همه ما را تماشا وحشتناک آن گسترش از آن نقطه مبدا کشتی های کروز تحت سلطه سرفصل.

گزارش از تعداد موارد در هیئت مدیره بودند bandied برای اولین بار به عنوان یک اقدام احتیاطی داستان و سپس به سادگی یک precursory یکی. در چشم عموم مردم گسترده تر از الماس شاهزاده این سایت یکی از عمده شیوع بیماری در خارج از چین با 712 عفونت, 14 کشته و هزاران نفر قرنطینه برای هفته نشان داد نه تنها بسیار مسری طبیعت COVID-19 اما یک شکست در بخش صنعت — اغلب بدخیم به عنوان یک منبع از شیوع بیماری به طور کلی.

برای بسیاری از مشتریان وفادار و مردم در این صنعت هر چند بیماری های قوی در دریا پاها نشان دهنده زمان بد و ناگوار تصادف — یک تابع تقریبا 4000 نفر بیش از یک چهارم از آنها کارکنان بسته بندی شده به یک کشتی در کمتر از 1000 فوت — بیش از یک شکست از روش. این ویروس گرفتار, کروز, کشتی, ضربه سخت و زود خاموش نگهبان و قبل از اپيدميولوژيستها و کارشناسان بهداشت عمومی به طور کامل آن را درک ماهیت و ویژگی های.

تعجبی ندارد که این صنعت تکان دهنده بازگشت سریع به مرحله برگ های زیادی از آمریکا بدانم که در ذهن راست خود را به کروز در حال حاضر — و یا دقیق تر در ماه اوت زمانی که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری را "بدون بادبان" سفارش زیادی کشتی های کروز منقضی می شود.

پاسخ منطقی این است که افرادی که در کشتی: برای کسانی که در حال حاضر ترجیح می دهند تعطیلات خود را در کنار اعتماد به نفس در این صنعت به سختی منحرف. یک مارس نظرسنجی که توسط مستقل نشان داد که دو سوم از خوانندگان نمی خواهد در نظر بگیرید کروز; که نسبت معکوس برای خوانندگان که قبلا در یک. صنعت بررسی در انگلستان به طور مشابه یافت که 75 درصد از قبلی کروز مشتریان خواهد کتاب را دوباره به پایین تنها 4 درصد از سال قبل است. و به عنوان از آوریل رادیو فردا گزارش داد که کشتی کروز رزرو در واقع افزایش یافته و از همان زمان در سال گذشته است.

هیچ یک از این نظرسنجی ها پرسید که آیا یا چگونه موبایل هنوز هم برنامه ریزی شده به غذا خوردن روی اگر آنها می خواهم هنوز هم احساس اعتماد به نفس هدف قرار دادن امضا مایل طولانی بوفه یا جمعی جدول-انباشته سالن های غذاخوری و یا اگر وجود یا عدم وجود این سنتی تنظیم را تغییر دهید انتخاب خود را در تمام.

با آن محکم بسته بندی خطوط و ظروف استفاده می شود و مورد استفاده مجدد قرار و اعداد غریبه تنفس به طور مستقیم بیش از هر یک از دیگر مواد غذایی کلاسیک کشتی کروز بوفه و 1000 نفر اصلی اتاق ناهار خوری سقوط با صدا غذا خوردن به تقاطع اجتماعات بزرگ و رستوران ها — دو چیز است که رمان coronavirus تبدیل به مسائل از فیلم های ترسناک.

اما کروز شرکت ها به حلقه آماده تر از بسیاری از صنایع است. "بسیاری از این چیزهایی که ما هر روز می گوید:" وس Cort معاون رئیس جمهور از مواد غذایی و آشامیدنی (persian) عملیات نروژی کروز خط. "ما یک مزیت در اینجا به دلیل این است که یک کشش برای ما است." با توجه به اندازه و دقیق ردیابی مورد نیاز کشتی ها به مدت طولانی برگزار شد شهرت برای نورو ویروس — بنابراین شرکت ها باید مبارزه هر دو شناور-پتری دیش تصویر واقعی و بیماری های مسری ،

"من احساس می کنم مانند آنها رپ بد می گوید:" کتی کیسی یک سرآشپز و صاحب مواد غذایی و آشامیدنی (persian) مشاوره است که به طور گسترده و با کشتی و یک رزمناو خودش. اما در 20 سال تجربه در صنعت او اعتماد بهداشت و ایمنی وضعیت به طور کامل. "من همیشه شوخی با تیم من است که من می خواهم لیسیدن کف اگر شما از من خواست."

تعداد کمی از مردم که به تماشای یک ویدئو ژاپنی شبیه سازی گسترش ویروسی در یک کشتی کروز بوفه خواهد همان را انجام دهید. بوفه به نظر می رسد اولین چیزی که کشتی باید شیر یا خط دریا اما تا کنون چند از عمده خطوط کروز منتشر شد جزئیات جدید پروتکل های ایمنی برای بازگشت به خدمات. "ما در حال انجام همه این کار در حال حاضر می گوید:" سوزان Lomax دستیار معاون رئیس جمهور, روابط عمومی, افراد مشهور, کشتی, گفت: آنها مشغول به کار بودند با "یک گروه پیشرو اپیدیولوژی" به شیرجه رفتن به آنچه که به بهترین شیوه خواهد بود.

تردید توسط شرکت برای قرار دادن بتن سیاست بازی مانند بازی مرغ با کسانی که صحبت می کنند اولین خطر گرفتن برداشت از هم جدا شده توسط رسانه ها ، مشتریان و عمومی است. "خطوط کروز در حال صحبت در مورد بسیار کمی در حال حاضر می گوید:" Cort. "من تماشای CNBC آنها در مورد ما صحبت در هر روز است." رویال کارائیب به پایان رسید تا پس گرد خود مدیر عامل این نظر که معروف Windjammer بوفه نمی بازگشت: در حالی که بسیاری از نظرات در رویال کارائیب blogpost در موضوع حمایت از این شرکت تلاش — هر چیزی به عقب بر گردیم در هیئت مدیره — چند صدای امید است که این تغییرات موقتی هستند. "در غیر این صورت ممکن است من را به چشم پوشیدن کروز" یک رزمناو ارسال شده است.

"بوفه وجود داشته باشد در برخی از مرتب کردن بر اساس فرم می گوید:" کریس خاکستری فاوست به سردبیر کروز منتقدبا اطمینان اشاره کرد که خود خوانندگان هستند "بسیار پرشور" در مورد آنها. "اما آن را نمی خواهد بود این نوع رایگان برای همه که در آن شما در حال گرفتن مواد غذایی خود را." در حال تکامل طبیعت از آنچه ما می دانیم در مورد ویروس را نگه می دارد چیزهای ناپایدار به عنوان خاکستری فاوست شنیده است از خط کروز مدیران اجرائی. "فکر است که هر هفته آنها در حال یادگیری بیشتر در مورد این بیماری و پس از تغییرات خاص را نمی توان اعلام کرد و در عین حال تا زمانی که آنها در واقع می دانیم چه باید انجام شود."

برای اولین بار از خطوط بزرگ, نروژی قرار داده و از آن ایمنی جدید برنامه به نام "آرامش ذهن" در تاریخ 1 ژوئن. طرح آن شامل یک بوفه اما یکی نیست که خود-خدمت — مواد غذایی خواهد بود مقعر توسط کارکنان. هر چند او اذعان دارد این ممکن است به معنی وعده های غذایی ممکن است کمی طولانی تر با بهداشت فاصله و خدمت Cort می گوید که آنها برنامه ریزی برای تنظیم نیروی انسانی به منظور تسریع در روند. اما او همچنین می داند مردم چه مراقبت بیشتر در مورد: "ما در حال برنامه ریزی در تنظیم منوها ما در حال حاضر است."

Cort مقایسه تغییر مهمانان ذهن در مورد خود خدمت می کنند به حرکت در نظر سوزن در نی های پلاستیکی: زمانی که آنها آن را توضیح دهید, آن را حس می کند و مهمانان آن را دریافت کنید. اما او مصمم به تغییر حداقل است و به طور کلی هدف این است که "به ارائه دقیقا همان چیزی است [مهمان] برخوردار بوده اند در گذشته — البته با ماسک در." که در تضاد با این تیتر در نقاط پسر's قطعه مورد قایق بازگشت. "باور کنید یا نه کروز بازگشته است — و آن را عجیب و غریبتر از ما انتظار می رود."

اما شدید تیتر belies واقعیت برشمرد ایمنی روش های نروژی و کشتی های کوچکتر — که می تواند به بازگشت زودتر از کسانی که بیش از سی دی سفارش را 250 نفر محدود می کند. بسیاری از تغییرات در حال حاضر وجود دارد در کشتی اشاره کیسی. "وجود دارد شستن دست ها در ایستگاه های سمت راست وجود دارد در بوفه" همراه با بهسازی ایستگاه های خارج از اتاق ناهار خوری و مشتاق اجرای استفاده شخصی از آنها توسط خدمه مانند نروژ را "مزه مزه" آهنگ و این "Let It Go" طنز توسط رویال کارائیب کارکنان.

اما بر خلاف نورو ویروس که بیشتر گسترش می یابد توسط ذرات coronavirus به طور قابل توجهی گسترش می یابد از طریق قطرات تنفسی است که سفر از طریق هوا به این معنی حتی تمیزترین از دست نمی تواند شامل حرکت آن بین مردم است. "در اکثر کشتی های ناهار خوری اتاق معمولا کامل می گوید:" شری دویل صاحب غربی اقیانوس آرام سفر مستقل و وابسته از سفر کارشناسان و نوازنده سفر مشاور. "مردم نشستن گونه به گونه و پشت به پشت شما به سختی می تواند فشار بین جداول." او انتظار دارد و امیدوار است برای خود او کروز که از مشتریان خود را — برای دیدن بیشتر گسترش ناهارخوری ساعت و بنابراین بیشتر اجتماعی فاصله. خاکستری فاوست می گوید: در بسیاری از کشتی های بزرگتر یک روند دور از جمعی جداول در حال حاضر در جریان است. "این ایده از غذا خوردن با غریبه ها دارای نوع اند کاهش محبوبیت به هر حال" هدایت کشتی به حرکت به سوی جداول کوچکتر. "من فکر می کنم این فقط سرعت بخشیدن به این روند است."

که مهمترین آنها "خدمت بوفه" سبک است که در حال حاضر شایع تر از اکثر مردم متوجه او توضیح می دهد. "مسافران نیست در واقع رسیدن و گرفتن مواد غذایی خود را" در بسیاری از مجلل خطوط و نه بزرگتر خطوط مانند هلند امریکا در دیگر شیوع ویروس. Cort می گوید که به طور معمول هنگامی که آنها تبدیل به خدمت بوفه وجود دارد مقاومت مواجه از مهمانان است. "من فکر می کنم مردم در حال رفتن به طور کامل درک" او می گوید: از وضعیت فعلی است. و در حالی که خود در خدمت بوفه برخی از طرفداران مشتاق است که نا امید خواهد شد اگر آن را از بین می رود کیسی اشاره می کند که کارکنان لحن در نزدیک به آنچه که مردم می خواهند پرسیدن چقدر با هدف به لطفا و نگه داشتن بزرگترین قرعه کشی در پیشنهاد: کمی از همه چیز.

"عشق مردم طیف گسترده ای" او می گوید. "آنها شبیه به کروز از آنجا که شما لازم نیست که بسیاری از تصمیم گیری" است و شامل چه به غذا خوردن — بوفه بدان معنی است که آنها لازم نیست که. به عنوان کشتی های نقل مکان کرد و دور از مگا-اتاق ناهار خوری که انواع مختلفی نیز بدل — به سمت کوچک تر تخصص رستوران ها که در آن به راحتی برای وضعیت فعلی اعداد را می توان به راحتی از طریق رزرو. موبایل می خواهید, هندی, مواد غذایی و مواد غذایی; آنها می خواهند وعده های غذایی فانتزی و کباب. آنها می خواهند شانس خود را برای خوردن غذا از توماس کلر در Seabourn کورتیس سنگ در شاهزاده خانم و Edouardo اردن در هلند امریکا است. این روزها می گوید خاکستری فاوست "برخی از مردم هرگز رفتن به بوفه هرگز به اصلی اتاق ناهار خوری."


در حالی که جزئیات بیشتر در مورد آنچه کشتی کروز ناهار خوری را مانند نگاه در ماه های آینده و سال ناشناخته باقی می ماند عمده خطوط تمام تاکید می کند همان چیزی که نگاه به علم و نهادهای نظارتی مانند CDC و WHO برای راهنمایی. علاوه بر این Cort اشاره می کند که نروژی در حال حاضر این بخش از شرکت اختصاص داده شده به بهداشت و ایمنی و آورده در دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو و با تجربه در پزشکی و بهداشت عمومی و سیاست متخصص به عنوان مشاور.

به عنوان یک کروز مشتری خودش دویل امیدوار به دیدن یک واکسن یا حداقل سریع آزمون اداره به هر کس در شبانه روزی قبل از او می شود اما او همچنین می خواهد به دانستن بیشتر در مورد یکی از جنبه های است که تعداد کمی از مدیران به نظر می رسد پرداختن. "تمام تمرکز بر مهمان و نه بر ایمنی کارگر" او می گوید: با بیان اینکه اخیر webinar ها و رویدادهای صنعت تا حد زیادی نادیده گرفته, بهداشت و ایمنی کارکنان — یکی از فاحش مغفول در طول الماس شاهزاده بحران — نه به ذکر است چگونه سلامت کارکنان تاثیر می گذارد مهمانان.

"این واقعا برای من ناراحت کننده می گوید:" دویل است. سه چهارم از آلوده خدمه در الماس شاهزاده بودند مواد غذایی-خدمات کارگران اما برای Cort می گوید با پیش نمایش quarantining و تست کارکنان خود را امن خواهد بود و آنها هستند که در حال حاضر به خوبی فاصله در ایستگاه های خود را. "ایمنی مواد غذایی در داخل آشپزخانه میباشد. من مطمئن هستم که اگر وجود دارد هر چیزی که ما می توانید انجام دهید وجود دارد واقعا...."

بزرگترین تغییرات شناور تا کنون در آمده به طور کلی کاهش در تعداد برای ترویج فاصله — چگونه بسیاری از مردم در یک اتاق ناهار خوری چگونه بسیاری از مردم در یک قایق. اما خاکستری فاوست مانع از ساخت منطقی جهش به با توجه به این نشانه ای از قریب الوقوع افزایش قیمت برای تعطیلات فرمت های طولانی دیده می شود به عنوان یک جایگزین ارزان قیمت به پایان تفریحی. در آخرین تماس با رویال کارائیب شرکت مادر او آموخته که جدیدتر و کشتی قایقرانی با فقط 30 درصد ضريب بار (ظرفیت) شکستن حتی و حتی آنهایی که مسن تر که تمایل به کمتر از گران قیمت نیاز تنها 50 درصد به آمار که خوانده شده را علامت.

در بالای آن, بسیاری از کشتی ها به مشتریان از لغو کشتی اعتبارات به ارزش بیش از اصلی خود را پرداخت معنی است که مقدار زیادی از مشتریان تعطیلات پول آماده به صرف. دویل مشتریان هر دو کسانی که با اعتبارات در دست و بدون عمدتا به دنبال در سال آینده به جای بازگشایی فوری.

آنها فرض وجود دارد یا خواهد واکسن "یا این که همه چیز بهتر خواهد شد در برخی از راه" او گزارش می دهد. اما با خطوط نیاز به کاهش سپرده ها و ارائه ملایم لغو سیاست حداقل ریسک مالی وسوسه انگیز است.

برای او اطمینان در مورد همه اقدامات ایمنی — برای مهمانان و کارگران — آیا اولویت در آوردن او را. "به طور کلی نمی توان آن را اساسا متفاوت" او می گوید: غذا خوردن در کشتی های کروز. "اما جدید ایمنی و بهداشت چیزهایی که ممکن است تبدیل به حالت عادی مانند ما چگونه پوشیدن ماسک ،

که واقعا به شکل چلیپا تکامل از کشتی های کروز و خود را به اتاق ناهار خوری: آن آینه تغییرات ما در حال دیدن در رستوران در زمین های خشک. "همه ما در حال دست و پنجه نرم کردن با زندگی به عنوان ما آن را می دانم در حال تغییر" می گوید: خاکستری فاوست.

واقعا travian. ir: با توجه به اینکه برای بازگشت به پردازنده اتاق ناهار خوری متفاوت از محصور در خشکی شام ارزیابی ایمنی از بازگشت به یکی از رستوران های مورد علاقه خود را. اما همه خود معادله و خطر در مقابل پاداش بستگی به تنظیمات شخصی. بنابراین در حالی که یک نوع خاصی از مسافر — کسانی که برای آنها بوتیک هتل ها و رستوران میچلین هنجار — بعید است که به ارزیابی مجدد خود را از قضاوت کشتی اختصاص داده شده به مسافران هستند اعتماد کروز شرکت ها برای کمک به آنها در پیدا کردن پیر شادی تحت شرایط جدید.

نائومی Tomky سیاتل مبتنی بر مواد غذایی و سفر نویسنده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن