مغلوب ساختن پیشی جستن DOJ می پرسد دیوان عالی کشور به نوار بهداشتی مراقبت از 23 میلیون نفر

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره ثبت مختصری در دیوان عالی کشور در اواخر پنج شنبه شب این ادعا که "کل [قانون مراقبت م

توسط NEWSOULS در 7 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره ثبت مختصری در دیوان عالی کشور در اواخر پنج شنبه شب این ادعا که "کل [قانون مراقبت مقرون به صرفه] باید سقوط" در وسط یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 120 ، 000 نفر در ایالات متحده و بیمار بیش از 2 میلیون نفر است.

اگر دولت موفق در تلاش خود را برای کشتن Obamacare حدود 23 میلیون آمریکایی از دست بدهند پوشش بهداشت و درمان — و این تعداد به احتمال زیاد به رشد به عنوان رکود اقتصادی باعث این بیماری همه گیر کوروناویروس فشار بیشتر و بیشتر آمریکایی ها از کار.

شاکیان در این مورد شامل یک بلوک قرمز متحده و دو نفر. ایالات متحده است که در واقع متهم در این پرونده اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاضر به دفاع از قانون مراقبت مقرون به صرفه و به جای آن بازیگران بسیاری با شاکیان. دادگاه قصد دارد به شنیدن این مورد در پاییز.

این مورد است که در حال حاضر شناخته شده به عنوان کالیفرنیا v. تگزاس, شامل کنگره تصمیم به لغو Obamacare به فردی دستور. به عنوان اصل به تصویب رسید که قانون مراقبت مقرون به صرفه نیاز به اکثر آمریکایی ها یا به دست آوردن بیمه و یا پرداخت مالیات بیشتر. قانون مالیات جمهور تهمت امضا در سال 2017 کاهش می دهد مقدار مالیاتی که به صفر است.

چرا که دیوان عالی کشور تایید کاملا کاربردی دستور به عنوان یک مدرک معتبر ورزش کنگره قدرت به مالیات در سال 2012 تگزاس شاکیان استدلال می کنند که zeroed نسخه از دستور خلاف قانون اساسی است — بر این نظریه که چیزی نمی تواند معتبر مالیاتی اگر آن را بالا می برد هیچ پول در همه. آنها همچنین ادعا می کنند که کل قانون مراقبت مقرون به صرفه باید سقوط اگر غیر فعال از دستور خلاف قانون اساسی است.

این ادعا که Obamacare باید لغو با حکم قضایی به طور گسترده ای به عنوان مسخره و حتی محافظه کار کارشناسان حقوقی که حمایت قبل از تلاش برای متقاعد کردن دادگاه عالی به روده Obamacare.

جاناتان آدلر پیشرو طرفدار برای زودتر طرح دعوی در دادگاه به دنبال تضعیف قانون مراقبت مقرون به صرفه برچسب بسیاری از ضد Obamacare استدلال در تگزاس "محتمل," "سخت برای توجیه" و "جای تعجب ضعیف است." یووال لوین برجسته محافظه کار سیاست wonk نوشت: در ملی بررسی است که طرح دعوی در دادگاه "نیست حتی شایستگی به نام احمقانه است. این مسخره است."

همانطور که در بالا اشاره شد قانون مراقبت مقرون به صرفه در اصل مورد نیاز اکثر آمریکایی ها به هر دو حمل بیمه و یا پرداخت مالیات بیشتر. دیوان عالی کشور به معروف را تایید کرد این ماده شناخته شده به عنوان "فردی قیمومیت" را به عنوان یک مدرک معتبر ورزش کنگره قدرت وضع مالیات در NFIB v. گشاید (2012).

کنگره جمهوری خواهان صرف 2017, بحث, برنامه های مختلف برای لغو Obamacare اما آنها در نهایت هم رای به صورت گسترده لغو. آنها انجام داد اما موفق به لغو این فرد حکم در سال 2017 قوانین مالیاتی. هر چند ایالات متحده کد هنوز هم شامل Obamacare به زبان نیاز افراد به پرداخت مالیات و مجازات اگر آنها بیمه مقدار که مجازات در حال حاضر صفر دلار است.

این تگزاس شاکیان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می کنند که این پوسته از یک دستور خلاف قانون اساسی است. به طور کامل و کاربردی دستور بود که قانون اساسی به دلیل آن است که مالیات اما صفر دلار مالیات است مالیات در همه. بنابراین تگزاس شاکیان استدلال می کنند که باید آن را خلاف قانون اساسی است.

که یک بحث بیهوده و بیمعنی. اما zeroed دستور در حال حاضر هیچ کاری نمی کند. پس چه کسی اهمیت میدهد اگر یک ماده از قانون که به معنای واقعی کلمه هیچ کاری نمی کند در تمام قانون اساسی است یا نه ؟

برای رسیدن به هر چیزی معنی دار, Obamacare مخالفان نیست فقط نیاز به متقاعد کردن دادگاه عالی که nothingburger دستور خلاف قانون اساسی است. آنها همچنین باید برای به دست آوردن یک اکثریت قضات را در آغوش دو استدلال دیگر: یک ادعا می کنند که تگزاس شاکیان ممکن است چالش های حقوقی ارائه می کند که هیچ چیز و ادعا می کنند که کل قانون مراقبت مقرون به صرفه باید سقوط.

قبل از هر کسی مجاز است برای به چالش کشیدن قانون در دادگاه فدرال آنها باید نشان دهد که آنها مجروح شده ام در برخی از راه های است که قانون یک نیاز شناخته شده به عنوان "ایستاده". که به تنهایی باید به اندازه کافی به رستاخیز تگزاس دادخواهی. چرا که شاکیان چالش ارائه می کند که هیچ چیز در همه, هیچ کس زخمی های آن است. بنابراین هیچ کس ایستاده است.

شاکیان استدلال می کنند که آنها می توانید در اطراف این مشکل را با اشاره به راه Obamacare به زبان تخمگذاری فرد دستور ساخت یافته است. اولین بخش از این زبان می گوید که اکثر افراد "باید" انجام بیمه سلامت; دوم می گوید که افرادی که نمی خرید بیمه پرداخت مالیات مجازات است; مجموعه سوم مقدار که مجازات — که دوباره در حال حاضر صفر دلار است.

اگر چه مجازات برای خرید بیمه است و هیچ شاکیان ادعا می کنند که افراد هنوز هم محدود به زبان و گفت که آنها "باید" حمل و بیمه — و در نتیجه زخمی توسط یک قانون است که دستورات آنها را به انجام چیزی است که آنها نمی خواهند به انجام است.

بزرگترین مشکل این استدلال این است که آن را اجرا می کند مقابله به تصمیم دادگاه عالی در NFIBتصمیم گذارم کاملا کاربردی فردی قیمومیت. به عنوان رئیس دادگستری رابرتز توضیح داد:

نه قانون و نه هیچ قانون دیگر متصل منفی عواقب حقوقی برای خرید بیمه بهداشت و درمان فراتر از نیاز به پرداخت به IRS. دولت موافق با این مطالعه تایید است که اگر کسی بخواهد به پرداخت به جای به دست آوردن بیمه درمانی آنها به طور کامل در انطباق با قانون است.

بنابراین دیوان عالی کشور به صراحت رد تگزاس شاکیان استدلال که آنها توسط یک دستور به خرید بیمه. وجود دارد هیچ "منفی عواقب حقوقی برای خرید بیمه بهداشت و درمان" به جز نیاز به پرداخت مالیات بر مجازات است. هر کسی که می پردازد که مجازات اعدام "به طور کامل در انطباق با قانون است." و مقدار که مجازات در مورد این نیست که در حال حاضر روشن است که در حال حاضر صفر دلار است.

قابل توجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست و حتی تلاش برای دفاع از شاکیان ایستاده استدلال. به جای آن مختصر استدلال می کند که این شاکیان ممکن است چالش zeroed کردن دستور زیرا آنها مجروح و توسط برخی دیگر از ارائه Obamacare "یعنی مقررات مختلف تنظیم سلامت-طرح های بیمه است که محدود کردن محدوده و شرایط استفاده از برنامه های فردی شاکیان ممکن است به دست آوردن و افزایش هزینه های خود را از به دست آوردن پوشش."

اما این سادگی نیست چگونه ایستاده کار می کند. به طرح دعوی در دادگاه فدرال ادعا که خاص ارائه قانون خلاف قانون اساسی است, شاکی باید قادر به نشان می دهد که آنها زخمی که خاص ارائه قانون. چرا که این شاکیان تنها ادعا می کنند که یک ارائه Obamacare — سابق-دستور — خلاف قانون اساسی است, آنها باید نشان دهد که آنها مجروح شده ام که ارائه.

اما بیایید فرض کنیم برای یک لحظه که این شاکیان ایستاده به چالش یک قانون است که هیچ کاری نمی کند. بیایید فرض کنیم که سابق-دستور خلاف قانون اساسی است. پس از آن چه ؟

هنگامی که یک دادگاه اعتصاب کردن یک ارائه گسترده تر اساسنامه آن اغلب باید بپرسید که آیا دیگر مفاد این اساسنامه باید سقوط همراه با آن است. این تحقیق است که به نام "جدا شدن" و آن را به طور معمول یک نظری تحقیق. دادگاه بپرسید که فرضی قانون کنگره را تصویب کرده اند که اگر آن را به حال شناخته شده است که خاص ارائه نامعتبر بود.

وجود دارد بدون نیاز به حدس و گمان در تگزاس, اما, از آنجا که کنگره در حال حاضر این سوال پاسخ داده شده. قانونگذاران صرف بیشتر از سال 2017 بحث چقدر از قانون مراقبت مقرون به صرفه برای لغو. در نهایت آنها تنها به حال رای به لغو یکی از ارائه های فردی قیمومیت در حالی که ترک بقیه از قانون دست نخورده است. بنابراین ما می دانیم که کنگره را تصویب یک قانون است که حذف فرد دستور نگه داشته و بقیه از قانون چرا که کنگره تصویب یک قانون است که حذف فرد دستور نگه داشته و بقیه از قانون.

این نتیجه گیری است که تقویت شده توسط تصمیم دیوان عالی آمریکا در مورفی v. NCAA (2018) آن برگزار شد که دادگاه باید به درخواست بسیار قوی فرض برابر قابل توجه اضافی مفاد یک قانون زمانی که یک ماده است اعلام کرد بر خلاف قانون اساسی. "در دیگر ... مقررات مربوط به سقوط" عدالت ساموئل Alito نوشت: برای دادگاه در Murphy, "باید آن را 'آشکار است که [کنگره] را تصویب رسید که مفاد آن در درون قدرت خود را مستقل از [آن] است که [می] کند."

این سوال رو دیوان عالی کشور در حال حاضر, به عبارت دیگر, این است که آیا دادگاه اعمال خواهد شد آن عادی ایستاده قوانین به عنوان قانون آن را اعلام کرد در مورفیدر یک سیاسی متهم پرونده مربوط به یک قانون است که جمهوری خواهان نفرت بالاتر از همه دیگران است. رابرتز دو بار نشان داد که او نه حاضر به پذیرش مشکوک دعاوی حقوقی در جهت تضعیف Obamacare بنابراین تگزاس شاکیان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بعید است که غالب است.

اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می شود برای پر کردن یکی دیگر از دیوان عالی کشور, صندلی, همه شرط هستند ،


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن