پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر منتشر شده در موزیک ویدیو های محلی نوازندگان و هنرمندان

برایان Blueskye پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:21 PM EDT مارس 11 سال 2020بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و

توسط NEWSOULS در 23 اردیبهشت 1399

بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر منتشر شد یک موزیک ویدئو برای "پیدا کردن خود را در واحه" در روز جمعه که شامل ظاهر توسط نوازندگان محلی و هنرمندان ظاهر می شود از Joshua Tree National Park به Salton Sea.

این شروع می شود با محلی شرق میشل پاکمن رانندگی از طریق Joshua Tree National Park و کاهش به یک توالی که در آن او نقش در مک کالوم تئاتر و سواحل Salton Sea قبل از برش دور به Jesika فون خرگوش در ال مراکش مسافرخانه در دزرت هات اسپرینگز آواز باز کردن خطوط به آهنگ.

آن را نیز نشان می دهد که Flusters رانندگی در اطراف کلاسیک قرمز کادیلاک است که نشسته است در لابی هتل گردش در نخل کویر, کندو ذهن کمپینگ در کویر انجی و فراریان راه رفتن در امپراتوری پولو زمینه در Indio و Alf آلفا djing در یکی از فولکس واگن ون. هنرمندان محلی Chris Sanchez, رایان کمپبل و صوفیه Enriquez نشان داده شده است در محل کار در هنر تاسیسات.

جاشوا درخت: Rüfüs Du سل به انتشار آلبوم جدید "زنده از جاشوا درخت'

قلاب دوزی: آیا شما دیده می شود coronavirus قلاب دوزی هنر در صحرا ؟ دیدار با دزرت هات اسپرینگز 'نخ بمب افکن" که باعث می شود آن را

موهاوی خرابکاری: 'COVID-19 2020' و چهره غمگین شکلک: نقاشی های دیواری خرابکاری هنوز هم یک مشکل در موهاوی اراضی عمومی

بیشتر پالم اسپرینگز CVB معاون رئیس جمهور از توسعه نام تجاری جف Miraglia گفت: این فیلم را میتوان به سه یا چهار 30 ثانیه تبلیغات به فشار در بازارهای مختلف است. جویس Kiehl مدیر ارتباطات گفت: تبلیغات منتشر خواهد شد به عنوان گردشگری رزومه پس از coronavirus بیماری همه گیر.

Miraglia اضافه آن را احساس می کند مانند یک موزیک ویدئو, اما انجام می شود در روح بودن در کویر واحه در حوادث مانند Coachella و پالم اسپرینگز جشنواره بین المللی فیلم, از جمله روح از صحنه موسیقی محلی و صحنه هنر.

"این بخشی از ما به طور کلی پیام از روح گردشگری و چگونه ما در حال رفتن به تقویت نام تجاری ما" خود را پیدا کنید واحه "و آنچه در آن واقعا به معنی مردم و" Miraglia گفت. "'پیدا کردن خود را Oasis" است که برای پیدا کردن بهترین شخصی خود را هر چه به ارمغان می آورد شما شادی به ارمغان می آورد شور و شوق خود را به زندگی است. به عنوان یک واحه آن را واقعا متناسب در چه عاطفی و جغرافیایی است که با هم می آید."

Jesika فون خرگوش گفت: پیام "خود را پیدا کنید واحه" کاملا آشکار است.

"فقط نگاه زیبایی بسیار زیاد و مسحور چشم انداز است که ما بالا و پایین کویر شامل," فون خرگوش گفت. "شما می خواهم که به کور و بی روح را نمی توان با آن انرژی و قدرت. این بازرگانی به گرد تکه از جهان ما به مسافر به دنبال تازه و بی نهایت فراوان نقطه بر روی نقشه به کشف و البته صرف پول خود را."

تام مک دونالد از نخل کویر شرکت تولید Summerland, خلاق, گفت: آن را در یک پروژه آغاز شد که در سال 2019 با هدف نمایش Coachella Valley به عنوان به خوبی به عنوان پر جنب و جوش فرهنگ و جامعه است. مک دونالد گفت: وجود چالش های مانند گرفتن موسیقی درست و طبیعی کویر روشنایی.

"ما تا به حال آهنگ های موجود که نوشته شده بود و ما مجبور به تنظیم مجدد تولید مثل, ریمیکس و اضافه کردن بیشتر ترکیب شامل سمفونیک عناصر با یک بازیکن ویولن سل" مک دونالد گفت. "وجود دارد چالش تا آنجا که زمان نگران بود. آن زمان ما در یک مدت زمان طولانی برای به دست آوردن تدارکات مستقیم از ملاقات با مردم, برنامه جلسه مکان و محل در دسترس است."

زمانی که Summerland خلاق رسیده به داگ ون سانت از Flusters او گفت: مفهوم پشت این ویدئو به نظر می رسید بزرگتر از زندگی از ابتدا.

"این صدا بسیار سرد و گفتند: ما می خواهیم شما را به Flusterize آهنگ ما,' " ون سنت گفت. "آنها به من فروخته شده در اولین جمله و آن را به پایان رسید تا به عنوان شگفت انگیز و خیره کننده به عنوان آنها آن را توضیح داد. من واقعا خوشحال ما قادر به پرش در و بخشی از آن و نشان دادن اصالت ما در این قطعه به عنوان به خوبی."

Meagan ون دایک که با انجام ون سانت در داگ و مگ موسیقی توصیف احساس خوش شانس او صحنه فیلم برداری شد در پالم اسپرینگز تراموا و Sunnylands در رانچو مایراج و وجد آمدیم با محصول نهایی.

"این دو مکان و معلوم شد بسیار زیبا" ون دایک گفت. "به درگیر در چیزی است که ما به نمایش گذاشته کویر در چنین راهی دور یک محل که در آن ما زندگی می کنند, کار, انجام بازی یک تجربه شبیه هیچ دیگر است. ما فقط می توانیم امیدوار به نمایندگی از این ویدیو در این ویدیو نشان دهنده استعداد های محلی زیبایی و چشم انداز این دره را ارائه کرده است."

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن