چرا Covid-19 دارو هزینه $3,100

Remdesivir از داروی ضد ویروسی است که به نظر می رسد به منظور کاهش زمان بهبودی برای بستری Covid-19 بیماران دارای

توسط NEWSOULS در 10 تیر 1399

Remdesivir از داروی ضد ویروسی است که به نظر می رسد به منظور کاهش زمان بهبودی برای بستری Covid-19 بیماران دارای برچسب قیمت: $3,120 برای نمونه در پنج روز هنگ برای یک بیمار در بیمه های خصوصی. جلعاد دارو را سازنده اعلام این خبر در روز دوشنبه.

این دارو شده است یکی از مهمترین درمان های کاهش بستری در بیمارستان برای Covid بیماران توسط چندین روز در آزمایش های اولیه. Remdesivir شده است در اطراف برای مدتی اما به عنوان شما ممکن است به کشف مواد مخدر از کارشناسان همواره در فکر این بود که امیدوار کننده ترین خیابان برای یک درمان موثر به بازار به سرعت: repurposing یک داروی موجود برای مبارزه با Covid-19. غذا و دارو مجاز اضطراری استفاده از remdesivir است.

اما اینجا در آمریکا که در آن حتی افرادی که پوشش بیمه درمانی می تواند اغلب به صورت بالا صورتحساب های پزشکی, اخبار دارو وعده شد و به سرعت به دنبال سوال: آره اما آنچه در آن است رفتن به هزینه ؟

در حال حاضر ما یک جواب — و یا شروع یک حداقل. اجازه دهید به آن را دریافت.

به عنوان وال استریت ژورنال تحت پوشش با قیمت فروش به بیمارستان ها خواهد شد در مورد $5,700 برای یک بیمه خصوصی بیمار شدن دیگر دوره 10 روزه که $3,120 برچسب قیمت برای کوتاه تر یکی. برای بیماران تحت پوشش مدیکر و دیگر برنامه های دولت, قیمت خواهد شد کمی پایین تر: $2,340 برای درمان کوتاه تر و در حدود $4,300 برای یکی دیگر.

اگر شما در حال تجربه برخی از شوک دشنه, don't panic — بیش از حد. این قیمت های که در آن جلعاد است که از فروش مواد مخدر به بیمارستان. بیماران را به طور کلی نمی توان به خواسته پرداخت قیمت دشنه اگر چه خود را از جیب هزینه ها بستگی دارد سلامت خود را بیمه. (بیمه بیماران قرار دارند باید هزینه های خود را پوشش داده شده توسط دولت وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا بودجه کافی در دسترس است.)

پزشکی بیماران خواسته خواهد شد که به پرداخت هزینه بسیار کمی اگر هر چیزی. مدیکر بیماران باید درمان خود را تحت پوشش این برنامه بستری بهره مند است که $1,400 معافیت قبل از هزینه ها به طور کامل پوشش داده شده است. Deductibles متفاوت برای افرادی با تجاری بیمه سلامت اما به دلیل ACA وجود دارد یک کلاه (در حدود $7,300 هر نفر) سالانه از جیب هزینه.

بنابراین خبر بد این است که اگر شما در بیمارستان برای Covid-19 هزینه مراقبت های پزشکی خود را به احتمال زیاد به بیش از کسانی که محدودیت. صورتحساب خود را خواهد نه تنها شامل هر گونه مواد مخدر شما ممکن است دریافت خواهید کرد, اما همچنین اتاق اتهامات عنوان شده علیه هزینه های دکتر و غیره. کسانی که به طور معمول اضافه کنید تا هزاران دلار خود را.

اما خبر خوب این است, زیرا کسانی که در خارج از جیب محدودیت ها در محل, شما نمی خواهد تحمل فشار کامل از هزینه های آن. علاوه بر این از remdesivir نباید اضافه کردن مقدار به خط پایین خود را اگر شما در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

"در اثر این خبر خوبی برای بیماران" استیسی Dusetzina یک سیاستگذاری سلامت استاد در دانشگاه دانشکده پزشکی گفت. "وجود دارد یک گزینه درمانی و اگر آنها پیدا کردن خود را در این سناریو حداقل این را نمی خواهد اضافه کردن مقدار زیادی از هزینه های اضافی به آنها را."

در حالی که بیماران ممکن است طرف چشم برچسب قیمت برای remdesivir, جلعاد را استراتژی قیمت گذاری نیز می تواند یک سردرد برای بیمارستان است.

برای یک, پیتر باخ در Memorial Sloan Kettering اشاره کرد به من آن را در همه روشن چگونه جلعاد را هزینه جداگانه قیمت برای دولت بیمه و خصوصی هستند. بیمارستان های خرید مواد مخدر به صورت فله و بدون دانستن است که بیماران در حال رفتن به آنها را دریافت.

"از کلبی در من فکر می کند وجود دو امکان" او گفت:. یکی: "جلعاد نمی فکر می کنم از طریق این."

اما احتمال دوم این است "که این یک استراتژی است."

مدیکر به طور کلی می پردازد بیمارستان ها یک مقدار فله برای هر تشخیص است. اما گاهی اوقات آن را ایجاد یک خط جداگانه پرداخت — شناخته شده به عنوان "تکنولوژی های جدید اضافه پرداخت" و یا NTAP — برای درمان های جدید. این اتفاق قبل با رمان درمان سرطان.

بنابراین جلعاد می تواند امیدوار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ترغیب کرده با این قیمت با تخفیف, خواهد شد راه اندازی یک NTAP برای remdesivir. در غیر این صورت بیمارستان ها خواهد بود پرسید: برای جذب هزینه remdesivir به عنوان بخشی از همراه پرداخت آنها در حال حاضر دریافت از مدیکر. که می تواند آنها را مانع از تجویز این دارو به عنوان بسیاری از بیماران به عنوان امکان پذیر است که می تواند صدمه دیده است جلعاد خط پایین است و می تواند, البته, صدمه دیده است, این افراد است.

و بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد با مدیکر همان مشکل است به احتمال زیاد به رخ می دهد با پزشکی بیماران است.

که به دلیل پزشکی پرداخت نرخ اقامت در بیمارستان — که با مدیکر پوشش تمام خدمات لازم — به طور معمول مجموعه ای در پیش و زمانی که نرخ تعیین شده برای سال 2020 هیچ کس نمی دانست که Covid-19 همه گیر اتفاق می افتد و یا که remdesivir را به اثبات می تواند یک درمان موثر.

ادوین پارک در جورج تاون مرکز بر روی کودکان و خانواده ها به من گفت که بیمارستان ساخته شده می تواند کل در عقب پایان. با جدید هپاتیت C و مواد مخدر و همان وضعیت بازی: A novel درمان آمد در بازار است که تا به حال شده است در اختصاص پزشکی برنامه بودجه.

"آنها گذشته نگر تنظیمات" پارک گفت: هر چند "گاهی چندین سال طول کشید." با بیمارستان ها در حال حاضر رو به یک بحران به دلیل به تعویق افتاد اعمال جراحی الکتیو این نمی خواهد به نگه داشتن منابع مالی خود را شناور هر گونه آسان تر است.

این یک یادآوری از ما مراقبت های بهداشتی را زهوار در رفته آمیخته سیستم برای ارزش نهادن و پرداخت برای داروهای تجویزی — هر چند من شگفت زده به یاد بگیرند که کارشناسان صحبت کردم با فکر قیمت جلعاد وارد است که در واقع بسیار عادلانه است.

این خط پایین برای Dusetzina: "من فکر می کنم این یک قیمت مناسب و آن را تعجب آور قیمت."

ما استفاده می شود به قیمت درآوردن عناوین در یک سیستم آمریکایی را قادر می سازد که شرکت های دارویی با انحصارات را به اتهام آنچه آنها می خواهند که "معقول" قطعا تعجب است.

ساده ترین راه برای نگاه کردن به آن موسسه بالینی و اقتصادی بررسی را برآورد remdesivir ارزش به عنوان یک Covid-19 درمان است. ICER آمده است تحت انتقاد از داروسازان (شاید جای تعجب نیست) اما از آن است که شاید نزدیک ترین چیزی که ما باید به نوع مستقل داور از مواد مخدر ارزش است که کشورهای دیگر مانند استرالیا تعیین کرده اند تا در دولت خود سیستم های بهداشتی.

ICER تخمین زده است که اگر شما حساب برای نتایج اخیر نشان داروی دیگری به نام دگزامتازون باعث کاهش Covid-19 مرگ و میر است و بنابراین به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بخشی از استاندارد مراقبت remdesivir هزینه-اثربخشی قیمت معیار بین $2,520 و $2,800. جلعاد topline قیمت حدود $3,100. که بسیار نزدیک به ICER شماره به خصوص که ما قیمت دارو بروید.

گزاره ارزش بسیار ساده است: بیماران خواهد شد صرف زمان کمتر در بیمارستان است. از من خواسته در مورد امکان از بیماران در حال نگه داشته و دیگر به پایان remdesivir البته اگر آنها در غیر این صورت باید فرستاده خانه زودتر, اما باخ به من گفت که فکر کردن از این وضعیت به عنوان یک پزشک "اگر این کاهش بار ویروسی, این یک چیز خوب است." او گفت: این امر می تواند "بسیار عادی" را به نگه داشتن یک بیمار تحت آن شرایط — حتی اگر آنها گفت: آنها احساس خوبی به اندازه کافی به ترک.

می تواند وجود دارد تعدادی از دلایل جلعاد تعیین قیمت پایین تر از برخی از تحلیلگران انتظار می رود. آن را ممکن است بخواهید برای ساخت برخی از نیت ، آن را احتمالا خواهد توانست یک روابط عمومی فاجعه به در آمده با یک قیمت است که به عنوان بالا به صورت یک درمان موثر برای دفع یک بیماری همه گیر است که بیش از کشته 125,000 آمریکایی و تعطیل بسیاری از اقتصاد است.

"اگر شما می آیند و شما قیمت واقعا تهاجمی بالا قیمت گذاری در اینجا شما در حال رفتن به در تیررس کل آمریکا" Dusetzina گفت: "رئیس جمهور همه است."

دگزامتازون همچنین ممکن است بخشی از دلیل آن نتایج بالینی هستند حتی بیشتر چشمگیر از remdesivir است. دومی باعث کاهش زمان بهبودی با چند روز سابق کاهش مرگ و میر توسط یک سوم در بيماران تحت ونتيلاسيون مکانيکی.

دانستن آن تا به حال یکی دیگر رقابتی محصول به احتمال زیاد در آینده این بازار و این که بیمارستان ها احساس فشار مالی به دلیل مسائل شرح داده شده در بالا ممکن است behooved جلعاد به این مجموعه "معقول" قیمت آن Covid-19 درمانی است. رقابت تا به حال به اثر مورد نظر.

هنوز ارزش است همه چیز نسبی و آمریکا هنوز دارای بالاترین قیمت مواد مخدر در جهان است. در حال حاضر کشور را بیمه خصوصی بیماران روبرو خواهد شد که کمترین قیمت برای remdesivir. و در حالی که خود از مزایای بیمه خود را محدود کردن از جیب تعهد لایحه آنها را در پست الکترونیکی دریافت کل سیستم است که هنوز جذب آن قیمت است.

امریکا ندارد نوع سیستم است که دیگر کشورها را برای استخراج حداکثر ارزش افزوده برای مواد مخدر. اگر جلعاد تحویل remdesivir در یک قیمت مناسب با تشکر از این تلاقی روابط عمومی و رقابتی فشار آن است که واقعا یک استثنا برای اثبات این قانون.

"ما هنوز هم برای آن پرداخت. آن را فقط از طریق زنجیره ای از واسطه های مختلف. آن را هنوز هم تمام پول ما بودن ذرات آزاد شده از اقتصاد ما" باخ به من گفت. "مالیات خود را می برم تا منافع خود را می خواهی skinnied خود grandkids در حال رفتن به در بدهی بیشتر. ما در حال صحبت کردن میلیاردها دلار در اینجا."

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن