چگونه طرفداران K-pop در حال weaponizing اینترنت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ماده

این یک هفته خوب را در رسانه ها برای طرفداران K-pop. پس از گذراندن روز خواستار حمایت رسانه های اجتماعی برای زند

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399

این یک هفته خوب را در رسانه ها برای طرفداران K-pop. پس از گذراندن روز خواستار حمایت رسانه های اجتماعی برای زندگی مهم جنبش طرفداران در سراسر جهان ویروسی رفت و به دست آورد رسانه های جریان اصلی توجه خود را برای استفاده از K-pop fancams به جم پلیس apps.

K-pop fandom است فقط یکی از گروه های حاضر ساخت مبتکرانه استفاده از سیستم عامل های اجتماعی برای کمک به در جریان موج اعتراضات علیه خشونت پلیس در پی قتل جورج فلوید. در سراسر اینترنت حامیان سیاه زندگی مهم هستند weaponizing توییتهایی پست و هشتگهای به گسترش اطلاعات, محافظت از معترضان و از خط خارج شدن شعارهای نژادپرستانه.

در اینجا چند نمونه از اینترنت و ابزارهای رسانه های اجتماعی در حال پخش غیر منتظره نقش در تظاهرات.

برای کسانی که جدید به K-pop fandom یک fancam یک ویدیو از نزدیک با مخاطبان عضو در طول یک اجرای زنده توسط K-pop idol group. (البته فن ساخته شده از ویرایشهای موجود K-pop فیلم به طور فزاینده ای نیز سقوط در زیر چتر اصطلاح "fancam" و در حالی که بسیاری از طرفداران را درد به تمایز بین fancams و ویرایشهای متوسط خارجی احتمالا تشخیص تفاوت.) Fancams معمولا تمرکز بر روی یک عضو خاص از این گروه به عنوان آنها آواز خواندن و رقص و آنها wildly محبوب در توییتر به عنوان یک راه برای تبلیغ گروه های مورد علاقه و جشن بت های مورد علاقه استعداد و تعالی است.

Fancams نیز زهر بسیاری از کاربران توییتر که اغلب خود را پیدا ویروسی موضوعات ربوده شده توسط کاربران ارسال fancams به سرمایه گذاری بر موضوع محبوبیت. یک fancam سپس مرتب کردن بر اساس یک مختصر مرجع برای همه چیز دیگر کاربران رسانه های اجتماعی پیدا کردن مزاحم مورد بسیار قابل رویت fandoms: خود وسواس تمرکز فکر در چیزی که آنها مانند زمانی که شما در حال تلاش برای بحث در مورد چیز دیگری است.

است که همه به آن می گویند که یک معامله بزرگ که طرفداران K-pop آمد تا با ایده درخشان را فراموش معمول خود را fancam-دادن چیز — تنها در این زمان آنها با هدف آن در پلیس:

اداره پلیس دالاس را iWatch دالاس برنامه یک نسخه ترجمه شده از برنامه CloseWatch ایجاد شده توسط یک شرکت به نام Zeteky به کاربران اجازه می دهد به ارائه راهنمایی در زمان واقعی به اجرای قانون است. "ما اعتقاد راسخ دارد که اگر هر گوشی بود Closewatch3 جهان می تواند یک محل امن تر," وب سایت شرکت متحده است.

پس از دالاس نیروی پلیس توییتی یک درخواست عمومی برای ارائه راهنمایی به آنها را از طریق برنامه در طول تظاهرات ویروسی tweet به نام K-pop ستان برای ارسال fancams به جای در پاسخ. Fancam دادن را از لحاظ نظری و جلوگیری پلیس از دیدن واقعی فیلم های محلی که ممکن است قرار دادن معترضان در خطر است.

به عنوان ایده گسترش طرفداران, آب گرفتگی, برنامه رفتن ویروسی و به طور موثر به طور موقت غیر فعال کردن برنامه در این فرآیند است.

کار K-pop fandom شد بسیار محبوب در میان دیگر کاربران توییتر که مردم را آغاز کرده اند احضار آنها به اعمال تجاری خود را به ماموریت های دیگر است.

و طرفداران K-pop بودند سریع به پاسخ.

K-pop fandom تا به حال سهم خود را از جنگ داخلی در طول موج تظاهرات طرفداران بحث چگونه بهترین برای نشان دادن حمایت برای مسائل مربوط سیاه شهروندان در حالی که به طور همزمان دست و پنجه نرم کردن با تعمیم نژادپرستی در fandom و K-pop میباشد. اما این نیز به هیچ وجه اولین بار, K-pop, fandom است و بسیج پشت سیاسی یا بشردوستانه علت و طرفداران K-pop در ادامه به طبل حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در بیشتر راه های بتن: پس از اخبار درز کرده از روز شنبه BTS و آن استودیو ضربه بزرگ بود اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به این جنبش رسمی صندوق خیریه طرفداران خود را راه اندازی هشتگ جنبش به جمعی مطابقت با اهدای.

طرفداران نیز همچنان به فعالیت سیستماتیک که آن را به ساده پاسخ حمایت از معترضان. در علاوه بر این به بستن برنامه های پلیس آنها رهبری کاملا متفاوت روند: برچسب خط خارج شدن ترن.

ما همه در کلیک یک هشتگ و آن را به صورت کامل از پست خارج از موضوع دفن هشتگ را به معنای واقعی. معمولا این صدای ناهنجار و خشن ایجاد شده است توسط یکی از دو عمل: افراد عضو کمیته نیروهای مسلح سنا به منظور تعقیب ویروسی برچسب برای نفوذ و یا پاسخ در سردرگمی و یا خشم به آنچه آنها فکر می کنم این برچسب در مورد تولید بیشتر سردرگمی و تضعیف برچسب اصلی موضوع است.

این نادر است که یک برچسب است که از خط خارج بر روی هدف است. اما سفید supremacists' تلاش برای ایجاد روندی برچسب ها برای این ایده است که "سیاه و سفید زندگی می کند ماده" led طرفداران K-pop که به نوبه خود تگ را در مقابل طرفداران آن. طرفداران بسیاری را صرف روز مطمئن شوید تمام سفید زندگی می کند توجه به برچسب مصرف شد با fancams, توییت در مورد موسیقی و توییتهایی دربارهی مردم به tweeting در مورد موسیقی زیر برچسب شده است.

تناقض این virality طرفداران K-pop به دست آورده اند برای این شیرین کاری نگه داشته است "سفید زندگی موضوع" روند به عنوان یک موضوع برای روز. در یک نقطه توییتر ارائه شده آن را به من به عنوان یک "K-pop" موضوع و حتی ذکر شده عبارت "#WhiteLifeMatter" به عنوان یک جریان اصلی "موزیک" موزیک ایرانی.

چند کاربران توییتر اشاره کرده اند که ارسال با نژادپرستانه برچسب نگه می دارد و تضمین میکند که نژادپرست برچسب ادامه خواهد داد به روند که ممکن است تضعیف نقطه ای که طرفداران K-pop در اصل می خواستم به. در Instagram اگر چه "whitelivesmatter" برچسب است که به طور کامل غرق K-pop و انیمیشن مراجع سفید supremacist پیام ها و ترول الگوهای رفتاری نیز همچنان به نظر می رسد. در نتیجه اختلاف این باعث می شود این تگ بیشتر یا کمتر بی فایده و در توییتر اکثر مردم به نظر می رسد خوشحال هستند با کل مفهوم:

K-pop ستان تنها کسانی نیستند که در سفید supremacist برچسب تصاحب بازی. تن از مردم در توییتر کارش با fandoms بدست خلاق با تعاریف خود را از "سیاه و سفید زندگی می کند."

یکی از باهوش ترین راه های مردم با استفاده از رسانه های اجتماعی برای گسترش اطلاعات در مورد تظاهرات و فعالیت های مربوط به چیزی است که می خواهم این ایده از انحراف هشتگهای برای حمایت ضد نژاد پرستی. این چیزی است که من می خواهم به فکر می کنم به عنوان rickrolling برای عدالت است.

شما احتمالا در حال حاضر می دانید چه rickroll است اما فقط مطمئن شوید که: مفهوم rickrolling شامل برگشتاندن کسی با آبدار clickbait و پس از آن تعجب آور آنها را با یک مبدل URL ارتباط به طور خاص موسیقی فیلم برای "Never Gonna Give You Up" توسط Rick Astley.

نقطه چیست ؟ به امید خود را دریافت و سپس شما نا امید همه برای lulz. تا آنجا که هر رفتاری که از لحاظ فنی در سال 2007 آغاز شده می تواند rickrolling یکی از تاسیس بناهای اینترنت فرهنگ: همیشه با ما بوده است و همیشه با ما خواهد بود. مفهوم rickrolling تبدیل شده است به طور گسترده تر مورد استفاده برای توصیف تعجب آور کسی با چیزی کاملا غیر منتظره.

که مفهوم اساسی است که قابل استفاده برای بسیاری از چیزها از جمله برگشتاندن مردم به توییتر موضوعات است که به قول نشت آبدار ستاره شایعات بی اساس تنها به rickroll آنها را با اطلاعات در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

آیا شما فکر می کنم شما در مورد به دست آوردن یک چای ریختن درام در مورد موسیقی خانواده سلطنتی دشمنی? Nah — اما در اینجا لینک به منابع برای کمک به خانواده جورج فلوید.

سرمایه گذاری در برخی از های اخیر Gleeمربوط به درام مربوط سابق اعضای بازیگران calling out ستاره Lea Michele به اتهام نژادی آمیخته در مجموعه microaggressions یک کاربر توییتر فریب مردم با وعده های بیشتر.

اما به جای فک انداختن داستان در مجموعه سوء رفتار کاربر ارائه لینک دعوت از مردم برای کمک به Black Lives Matter صندوق به جای.

دیزنی به مدت طولانی ساخته شده جهنم زندگی برای remixers هنرمندان و دیگر مردم در تلاش برای ایجاد چیزهای را بر روی اینترنت با استفاده از شخصیت های دیزنی و تصاویر از طریق آمرانه استفاده از قانون کپی رایت هزاره دیجیتال را ارائه اجازه می دهد شرکت های به دنبال اتهام تخلف از بین بردن از وب سایت در هر فیلم و یا تصویر است که به نظر می رسد به نقض کپی رایت آن. انجام این کار به اتهام نقض کننده حقوق به یک مورد که چرا خود را کار می کند یا نمی کند تجاوز. (این کپی رایت ممنوع است محاوره شناخته شده در اینترنت به عنوان یک DMCA takedown یا فقط "گرفتن DMCA می خواهم.") اما ادراک کاربران اینترنت را شروع کرده اند دستکاری دیزنی را از خود راضی استفاده از DMCA takedown درخواست.

در پاییز گذشته به عنوان مثال یک جنبش در میان هنرمندان که خود را کار اصلی به سرقت رفته و فروخته شده توسط رباتها. رباتها خواهد ها هنرمندان کار به اینترنت سایت های تجاری و سپس سود کردن فروش تصویر بر روی تی شرت و سایر موارد در هزینه هنرمند اصلی که معمولا فاقد بودجه برای آغاز دشوار و گران قیمت کپی رایت حذف روند.

این راه حل به عنوان محبوبیت در میان این هنرمندان برای مدت زمان: طعمه رباتها با کپی رایت دیزنی هنر است. امید است که رباتها می ها کپی رایت دیزنی هنر به تاجر سایت — که پس از آن نابود شود توسط لوله بلندی دست دیزنی حقوقی ممکن است و آن استرن رویکرد به نقض.

این معلوم نیست که چگونه به خوبی این ایده در واقع کار در عمل است. اما آن را مظهر رشد باور است که دیزنی کپی رایت takedowns می تواند مورد استفاده قرار گیرد استراتژیک به استفاده از افرادی که معمولا در ضعیف پایان یک شکایت DMCA.

این ما به ارمغان می آورد به تظاهرات. بیش از آخر هفته در ماه مه 30 بدنام "تفنگ دختر" Kaitlin بنت یک جوان محافظه کار فعال که به جناح راست زیر برای انجمن حمایت از حقوق تفنگ و مسائل دیگر نشان داد تا به تظاهرات. او احتمالا به دنبال به صحبت می کنند به معترضان در دوربین برای سایت و کانال های یوتیوب. اما معترضان که او را دیدم نیست داشتن آن است. چگونه به نگه داشتن بنت ویدئوها از تظاهرات از پخش? احضار قدرت دیزنی کپی رایت-ضعیف سیستم.

معترضان را تشویق یکدیگر به بازی به طور خاص موسیقی از, دیزنی, فیلمهای موزیکال, به طوری که هر فیلم بنت آپلود خواهد ماشه دیزنی کپی رایت و پرچم.

این رویکرد جذاب همگرایی مستقیم بر روی زمین فعالیت (پس کسی که در اطراف و پخش موسیقی) و عناصر که در حال دیجیتال-تنها (کسی که از یوتیوب تصویری DMCA می خواهم).

آن را نیز نشان می دهد راه کاربران اینترنت اخلال قدرت از یک شرکت بزرگ به طوری که اثرات آن در حال اختیار داشت در برابر فقیر فردی هنرمندان و سازندگان کار در فضاهای آنلاین اما در برابر بد بازیگران در یک زندگی واقعی و مبارزه برای عدالت است.

در تاریکی اغلب بصورت پول در اوردن فیلم های خود را برای یک علت و معنای آنها را تبلیغ درآمد تولید شده توسط فیلم ها و اهدای آن به یک موسسه خیریه و یا علت انتخاب خود را.

آنچه قابل توجه است در این لحظه از اعتراض درجه که بسیاری از یوتیوب اثرگذارندهها در حال کسب درآمد از محتوا به طور خاص مربوط به تظاهرات. YouTuber استفانی سو اجرا می شود که یک محبوب کانال که در آن او می خورد در حالی که بحث واقعی جرم و جنایت, ارسال شده صمیمانه عذرخواهی می کنیم نه برای بیشتر صحبت کردن در پشتیبانی. به عنوان بخشی از کفاره او به اشتراک گذاشته یک سری true crime stories شده اند که به شدت تحت تاثیر نژادپرستی نظاممند و سپس اهدا همه آگهی درآمد جمع آوری شده از این فیلم ها برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده و مینه سوتا آزادی صندوق.

با اهدای درآمد حاصل از کانال های YouTubers مانند سو در حال تبدیل محتوای خود را به ابزار که از طریق آن افراد بدون بسیاری از منابع مالی هنوز هم می تواند انجام بخشی خود را برای تولید منابع مالی در حمایت از.

بسیاری از کاربران youtube نیز ساخت متناسب با محتوا به طور خاص برای لحظه ای به منظور بالا بردن آگاهی در حالی که سرگرم کننده — مانند این فیلم ایجاد شده به طور خاص برای جمع آوری پول برای پل جنبش در حالی که برجسته سیاه و نوازندگان.

چیز شسته و رفته در مورد روند کسب درآمد بالا بردن آگاهی است که آن را یک ورزش جامع از همه چیز یوتیوب پلت فرم طراحی شده است برای انجام دهید — سرگرمی و آموزش بینندگان در حالی که با بهره گیری سازندگان در خدمات از زندگی ماده و تظاهرات.

تمام این روش ها از مجازی و دنیای واقعی حمایت آشکار خصلت های فردی و فرهنگ از بسیاری از سیستم عامل های مختلف برنامه ها و اینترنت در جوامع است. آنها همچنین به ما یادآوری می کنند که ما باید از این ابزار استفاده می کنیم در اینترنت به کنترل بیش از یک یا دو megalithic شرکت های بزرگ. متنوع تر و کثیف و غیر متمرکز در اینترنت است که بیشتر از همه کاره است.

و به عنوان اعتراض در حال نشان دادن ما انسان ها از اینترنت همیشه آماده به استفاده از آن در همیشه بیشتر از همه کاره و راه جالب است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن